Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

Kad bi radili nov unplugged, nemam 10 zelja, vec samo jednu - Black! Mada opet ne verujem da moze da zvuci bolje od one unplugged verzije iz 1992/1993. ili koje vec godine... Ovih dana imam neku Pearl Jam fazu, sto mi je malo cudno, s obzirom da su mi negde 5-6. na listi grunge bendova, ali eto...cuda se desavaju. Black me ubija... icon_sad.gif

A sto se tice Habitovog pitanja:

1. Black

2. Jeremy

3. Alive

4. Breath

5. Last exit ili Immortality...ne mogu da izdvojim

Klasika je ipak klasika...

I nadajmo se i dalje da ce doci u BG! icon_da.gif

Edited by nirvana girl

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sad...bem mu sunce...ti to nas hoces da ubijes habite,: )))

no,s obzirom da m novi album izlazi u aprilu,iskreno se nadam da dve trecine koncerta nece ispuniti nove pesme..koliko god da im novi album bude dobar,ipak bi volela da cujem stari stvari,kao i svi vi,jel..

 

sto se tice liste pesama,ja bih volela da cujem pjesmice,koje i ptice na grani znaju...

Jeremy

Alive

Rearviewmirror

Given To Fly

State of Love And Trust

Better Man

Animal

BLACK Dodjavola..Black i to sa sve klavijaturama...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...i crazy mary..i da spavam sa edijem i da me vodi sa soboom ..sve to hocu... : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice tena i klasika na 95% svirki uvek sviraju even flow,tako da bi nju sigurno svirali,a kao sto se moglo videti sa zavrsene south america tour gde su svirali po prvi pu(brazil,aregetina...),sviraju jos po 2 pesme sa tena i izbor pada izmedju alive,jeremy,black.

 

@nirvana girl

Imam negde taj koncert iz filija,koliko se secam dosta dobra svirka i edijev dive sa balkona.

Edited by Habit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene taj tvoj opis podseca na koncert ciji su snimci zavrsili u spotovima Alive i Even flow... icon_uhoh.gif

Pa na tom koncertu je isto ko iz spota even flow imao dive sa balkona,prvo se popeo na jedan kraj i onda tako obisao do drugog kraja balkona i skocio.Snimak je u tom trenutku dosta mracan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene je zadnji album od pravog PF - Final Cut -sramota,ali opet bih na njemu mogao da nadjem par dobrih pesama kao i na riot act-u.

Ako je po necem PJ poznat onda je to da je svaki sledeci album razlicit od svih prethodnih,tako da kreirarati misljenje o sledecem na osnovu poslednjeg je..........

Edited by Habit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...