Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

ja se samo nadam da nece zvucati ni malo nalik riot actu...

uh,kako bih zelela novi album da bude savrsen..bash mi nedostaju u svom mom tripu zivljenja....treba mi nesto novo od njih..nesto bash bash njami...

 

e,da,da otkrijem tajnu..kad ste vec,cini mi se pominjali,da edi ne spava sam bet u krevetu...to je istina...spava sa mnom...pa sta cu..covek voli..slatki moj edi..hiihihihihi

Share this post


Link to post
Share on other sites

kazu da ce novi album zvucati kao VS i bend je trenutno deo hyper aktivnih svirackih momenata pracenih kako neki kazu ludackim nastupima koji podsecaju na period 92-94 kada je ovaj bend prasio u najboljem mogucem izdanju...icon_smile.gif

eddie se opet podmladio izgleda..hah

Edited by zombie eater

Share this post


Link to post
Share on other sites

kazu da ce novi album zvucati kao VS i bend je trenutno deo hyper aktivnih svirackih momenata pracenih kako neki kazu ludackim nastupima koji podsecaju na period 92-94 kada je ovaj bend prasio u najboljem mogucem izdanju...icon_smile.gif

eddie se opet podmladio izgleda..hah

sa tvoje tastature na bozije ochi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da binaural je savrsen album po meni iako ima dosta ljudi koji ga ne vole...

evacuation zna malo da bode usi ali taj album u globalu je nesto najbolje po meni sto su napravili posle ten-a...

sledeca godina ce biti skroz u znaku pearl jam-a...novi album,evropska turneja,po koji spot,novi singlovi,majice...ahah

Edited by zombie eater

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jeste da je evacuation malo promasila pricu,ali ipak mislim da je ok da lezi tu gde je..sta znam....navikla sam se valjda..

mnogi ljudi koji su ne-voleli binaural,su vremenom naucili,ajd tako da kazem,da ga vole...tako da danas ima sve vise ljudi koju su skapirali vrednost istog ...hmmm..samo ja jos uvek ne mogu da skontam pricu riot acta..imu tu zanimljivih delova,mislim ,ipak je to pearl jam,jel, icon_mrgreen.gif ,ali ne ne...ne ide...postoji cak jedna osoba,koja je meni izuzetno draga,kojoj je riot act najbolji i nasjlusaniji album...veoma sam se zacudila..al ajd..

 

 

e,mogli bi doci sledece godine,stvarno bi bio red...nego se ja plasim da ovde ne postoje ljudi koji organizuju svirke a koji bi ih doveli..ali,budimpesta,ili tako nesto blizu,dolazi u obzir..

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tice Riot act-a ako gledamo po albumima mozda je on najlosiji ali svakako da ima dobrih pesama na njemu (i am mine,save you,green disease,thumbling my way..)_.Inace na tom albumu su takodje opet uneli nesto novo kao sto je to bio slucaj sa albumom "no code" 96god.Ovde su ubacili piano i prepoznaje se dosta uticaja americkog country-a sa sve teznjom da se to uklopi medju stari rock zvuk 70-tih i 80-tih...videcemo kako ce zvucati novi album.Cuo sam samo jednu pesmu sa istog i to u live izvodjenju ove godine.Pesma se zove Crapshot rapture i onako, cvrsca je,ima dovoljnu dozu punk-a u sebi i mene licno podseca na neku vitalogy/binaural fazu....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album u aprilu.

Ok, this is part of the interview Ed gave to a brazilian ISP wich is sponsoring the shows in Brazil.

Ukratko:

ed to finish vocals on most of the songs while in south america, he's taking his recording gear with him

- the band will finish album in january

- "very agressive"

- no new pj songs to be played before the album is released

- album release in april

- no album title yet, joked about calling it 'superunowned'

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ajde da malo ozivimo temu..

ja vec duze vreme stalno kukam kako bih volela da prle uradi novi unplugged,koji bi odista bio fantastican...ah..koliko samo pesama za obraditi.. icon_da.gificon_da.gif

pitanje je,kojih bi deset pesama voleli da cujete sad u unplugged izvodjenju?

ALI SAMO DESET(znam znam,sve,ali za sada samo deset)

 

ja cu malo kasnije da odgovorim 233.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imali su pre 2 godine unplugged-Live At Benaroya Hall.

Sto se tice mojih 10 pesama,stavio bih sledece(balade posto je unplugged):

1.Long Road

2.Wash

3.Footsteps

4.Daughter

5.Nothingman

6.Present Tense

7.Low Light

8.Light Years

9.Arc/All Or None

10.I'm Open

Prvih 10 kojih sam se setio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ajde da malo ozivimo temu..

ja vec duze vreme stalno kukam kako bih volela da prle uradi novi unplugged,koji bi odista bio fantastican...ah..koliko samo pesama za obraditi.. icon_da.gificon_da.gif

pitanje je,kojih bi deset pesama voleli da cujete sad u unplugged izvodjenju?

ALI SAMO DESET(znam znam,sve,ali za sada samo deset)

 

ja cu malo kasnije da odgovorim 233.gif

Hmm sto se tice unpluged izvodjenja oni ih imaju povremeno,s vremena na vreme i uglavnom su deo raznih benefita...iz tog razloga ne bih mogao da izdvojim neke pesme posebno...

hmm..recimo onaj ko je gledao dvd Live At The Garden mogao je da zapazi odlicno izvodjenje Eddie-a za pesmu Dead man walking....

dobro zvuce i thumbling my way,last kiss....itd.

Ne verujem da exit ima kintu da isplati Pearl jam pored silnih drugih izvodjaca...ipak to nije toliko veliki festival poput Roskilde-a na primer....btw i sam Exit tim je vrlo neodgovoran sto se tice nekih koncerata...

a moguce da cemo ih videti u Bg-u....strpljenja... icon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi o vuku a vuk na vrata...hah

 

izvor: www.bgsvetionik.com

 

"Italijanska zvezda Eros Ramacoti (Ramazotti) gostovace krajem jula ili u avgustu u Beogradu, najverovatnije u Areni, u organizaciji kompanije SFL, koja pregovara i sa americkom grupom “Prl Dzem” (Pearl Jam) i Mobijem (Moby), pise “Blic”.

 

Prema navodima “Blica”, ugovor sa poznatim italijanskim pevacem Ramacotijem vec je potpisan, a ulaznice nece kostati vise od 1.600 dinara.

 

Kompanija SFL pregovara i s bendom “Prl Dzem” o dolasku u junu 2006. godine, kao i sa zvezdom elektronske muzike Mobijem."

 

pocinjem vec da se jezim:))

Edited by zombie eater

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...