Jump to content

The Witcher


Sinstrel

Recommended Posts

2.6 GB?Oce,oce... :haha:

 

 

E, a UVEK tako napišem, a znam da je GHz u pitanju.

 

Inače grafička mi je GeForce 210 na 512MB. Prvi deo je radio bez problema na srednjim podešavanjima. Skinuću, pa šta bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrao sam malo, samo uvod u igru, i za sada izgleda fantasticno. Bas se vidi da sada rade igru sa punim budzetom i sponzorima iza sebe. Stvarno izgleda celovito i prelepo igra. Mada to su utisci posle pola sata igre, nadam se da nece izbledeti kako igram igru dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Успео сам покренути игру! Авај, морао сам да спустим ниво детаља и остало због графичке, али бар ради. Иначе, јесте добра и тешка, мајку му! Закомпликоваше тучу, убише ме на почетку више пута. Грр! Тако да, то је мала замерка са моје стране. х) И команде хоће да не реагују одмах понекад. :/ Остало је добро, за сад.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obavezno skinite i prvi patch!

Igra je bolesno dobro optimizovana, samo utrefi pravi setting i vozi!

Ovo može da se igra od 7600 do gtx590!

 

Nigde ne mogu da nađem link za patch, je l' to zvanični? Nisam još počeo da igram igru, danas sam je instalirao, pa rekoh da ne počinjem dok ne stavim patch.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Presao i ja hm jos sam pod utiskom al nek bude 8/10, nisam bas siguran da je bolja od keca, al je svakako dostojan naslednik.

Odakle da krenem, optimizovanost genijalna premda imam dobar komp skoro sam ga napucao i sve je klizilo, oko 45 FPS u proseku najnize je bilo 30 koliko se secam u nekoj borbi.Premda su stari driveri na 5770 da su novi, verovatno bi jos bolje bilo.

Sto se tice bagova bilo ih je 3, a vidim da forumima ljudi su imali razna cuda sto ne treba zameriti jer je tek izasla glavna verzija sa jednim patchem.Naravno nijedan od tih bagova me nije sprecio da nastavim igru vec sam jednostavno ponovo ucitao lokaciju, nisam koristio neki bagoviti skil i slicno.

Ocekivao sam duzu igru moram priznati premda vidim da ima multiple ending, pa ne znam da li cu je opet probati.Premda ima dosta izbora prilikom dijaloga oni su ipak sitnice koji ne menjaju glavnu pricu u velikoj meri.Ne znam sta se desilo sa onim Detmoldom on se jednostavno izmigoljio?

 

No sve u svemu ocekujem nastavak nadam se tek za neku godinu da ne bude neka prica sa Falloutom jadnim koji unistem onim splacinama od expanzija.

Edited by Schneider

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predvidiv je dosta...kad mu skontas pokrete samo ga udaraj na isti fazon.Ja sam uspeo tek iz nekog 10-og puta da ga skenjam...vremenski mi je trebalo nekih pola sata,ako ne i vise.

 

Uspeo sam da predjem igru na normal tezini i sta znam,deluje mi nekako kratko.Kraj mi je glupav,tako da nisam nesto odusevljen.Izgleda da stekaju ostatak price za treci deo,mada su stvarno mogli barem jos jedan chapter da ubace.

 

Kazu ima 16 razlicitih zavrsetaka,obrnucu opet kad izbace onaj patch,bas me zanima kakvi su ostali zavrsetci a ima i par questova koje nisam uspeo da resim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...