Jump to content

The Witcher


Sinstrel

Recommended Posts

Ne mogu više da igram igre s orkovima, pa da ga jebeš.

 

:) Dobro, tu se slazem. Dobar je Witcher, ali sam samo imao vecu slobodu u Gothic-u. Volim i jednu i drugu igru, ali u Witcher-u ne mogu, na primer, da podignem hordu skeletona i da sravnim kamp kad se prebudzim, a i linearniji je u odnosu na Gohic. Ali dobro, ima Witcher dosta svojih kvaliteta, za razliku od Oblivion-a, koji ozraci posle 2 sata igranja. Ne znam ni cija je ideja bila da unajmi cetiri glumca za celu populaciju...

Edited by TotalWar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Podobra igrica, krenuo sam josh pre mesec dana da je igram, doshao do drugog cheptera, krenuo da obavljam poslice i onda zastoj od igranja od mesec dana zbog koloka, obaveza, ispita..i ovih dana imah nekog vishe lufta pa krenuo opet da igram, i poobavljao sam skoro sve one nebitnije questove i skupih sephirothe, u mochvari sam, postavio ih...KAD KITA! Zaboravio sam negde da uzmem jedan jebeni sephiroth, tako da jedan obelisk bleji prazan. Popizdeo sam maximalno, igrica mi nigde ne kaze koji sam sephiroth uzeo, a koji nisam, tako da sad moram da se opet shetam do grada and beyond da posecujem ona mesta gde moze taj da se nabavi... I sad cu zbog toga verovatno da batalim sa igranjem :)

 

Dodushe, 'ajde ako je neko ovde igrao, poshto se kaze u Kalkstinovim beleshkama da ima jedan kamen koji ce mi doci "sam u ruke", da li je to onaj shto ga dobijam od detektiva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Eto,dadoh igri jos jednu sansu.Videcemo dokle cu izdrzati sa ovim smarackim combat sistemom.

Nego,imam nekih "grafickih" problema.Senke su nekako pojebane,mnogo je crno sve,podovi su crni i jako lose izgledaju...jebem li ga,ne znam kako da opisem,a nece da mi odradi print screen.Kada sam je prvi puta igrao,nije bilo tih problema.Imam patch 1.2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kul deluje igra na prvi pogled...vidim ocekuje se bolji combat sistem,nove i poboljsane magije,geraltov novi hair style(koji je bas homo).

 

dobro je sto je ovo alpha verzija,vidi se da grafika nije uopste drugacija i bolja,i ovaj geraltov voice je ocaj teski :haha:

 

sve u svemu,nadam se da ce nastavak biti bolji od prvog dela...najiscekivanija igra sledece godine sigurno :da:

Edited by Geralt of Rivia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako jebeno ubiti onu smrdljivu ogromnu dzukelu?!?!?!?!?!?!?!!?U pizdu lepu materinu,dva jebena sata se jebem sa tim i ne mogu preci!Ne pamtim kada sam ovako popizdeo zbog jebene video igre...probao sam praviti sve one kurvine napitke,ko da sam jebeni apotekar u picku materinu,i nista...sjebe me dok kazes keks.Jebeni kurvin kombat sistem i ko me tero da igram ovo govno od igre!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma onu zver sto napastvuje selo...onu ogavnu veliku dzukelu sto je zapaljena...izadjes iz pecine,iznapusavas onu rulju sto hoce lincovati,i sa vesticom odes da se mlatis protiv dzukele.Probao sam sve...i swallow,i blizzard...i nista ne pomaze,ubije me ko da sam od plastelina.A nigde jebenih cheatova,a za 1.5 patch nema trainer.Ako nista drugo,skinucu 1.5 patch,preci to sa cheatom,pa vratiti nazad.

Jaooooo,Oblivion je majka svih majki,jebem ti ovaj kliktajuci kombat ko da sam retardiran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahaaaa, secam se sad toga, ali se nesto ne secam kako ubijes dzukelu. Mislim da ja nisam imao nekih preteranih problema sa njom, samo treba da potrefis kombinaciju oruzja i magije i da imas dovoljno napitka, mislim da nema nikakav poseban fazon. Ali polako, samo ti sacekaj dok posle stignes do mocvare, to je nivo koji ces sanjati. Bukvalno. Pazi sta ti kazem. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrica postaje zanimljiva tek kad uđeš u veće gradove, a postaje manje zanimljiva kad gacaš po gore pomenutoj močvari :D

 

Inače ne znam za fore kod te džukele, ja sam možda zaginuo 3-4 puta. U suštini treba puno da bežiš i puno bočica da piješ. Udariš i bežiš, tako stalno :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...