Jump to content

The Witcher


Sinstrel

Recommended Posts

Ni meni nije u pocetku, ali videces do negde sredine drugog, mozda treceg act-a kad pokupis neke super fore i poteze postaje mnogo zanimljivije. A i shvatices da je to daleko bolji sistem od vecine drugih rpg-ova u kojima je blago-receno combat system tragican (svi gothici sem prvog.. a pogotovo zadnji, oblivion, two worlds itd). E sad da su mogli da urade sistem kao sto je bio u Blade of Darkness-u (obaveznom stivu za primer kako treba da funkcionise combat system) onda bi to vec bilo nesto drugo.. ovako.. nije sjajno ali je bolje od vecine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nocas sam drugi put pokrenuo igru i igrao skoro 2 sata sto ne pamtim kad mi se poslednji put desilo. Sistem borbe sa onim plamtecim macem je mnogo dobra fora iako je i meni bilo zajebano u pocetku. Jedino mi je malo komplkovano da se snadjem u grupi neprijatelja ali valjda je i to stvar navike. Journal je jedan od najboljih ako ne i najbolji koji sam video, neverovatno koliko je dobro uradjen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, nemojte zaobilaziti ovu igru, ovo je nesto najbolje sto se pojavilo jos od.. ko zna kad.

Apsolutno sam odusevljen!

Borba mi je sada jedan od najpozitivnijih segmenata, nema besomucnog kliktanja, ono je genijalno uradjeno, sve se resava sa dva-tri klika i mozes lepo da posmatras kako ih on kasapi a ne da gledas samo gomilu neartikulisanog mlataranja kao u ostalim igrama. Sad ne mogu da se nacudim da mi je to uopste izgledalo komplikovano jer sam siguran da debil moze da ovlada ovim sistemom.

Prica je predobra, dijalozi su super, ne postoji odluka za koju se moze reci da je jedina dobra ili losa.

Lemmy, daj joj jos jednu sansu

Edited by marcoman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, odlična igra jebem mu sve. Tek sam počeo, svi pljuju taj combat system, a meni je upravo on dojajan! Grafika je ok, save i load sa 1.2 patchom rade veoma brzo, znači, svi koji igraju ovu igru nek instaliraju ovaj patch, izašao je i crack za njega tako da nema više potrebe za mini-imageom. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja sam pre par dana poceo opet da je igram. Rekoh mozda sam pogresio... hmm sta znam i dalje mi ne drzi paznju.

 

update:

 

Presao igru. Ok dobra je... :rolleyes:

Prvi chapter je uzasno dosadan. Rekoh 'ajde mozda ce biti kasnije zanimljivije i bi tako.

Igra ima dosta mana ali je generalno igriva i autenticna.

 

Posle Witchera sam pokusao opet da igram Loki. Grozno, izbrisao sam image sa racunara.

Edited by Sinstrel

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

nema se sta reci o ovom remek-delu od igrice...Witcher je najbolji RPG svih vremena definitivno :cool: ... ES IV:Oblivion i Gothic su po meni nista u odnosu na ovo....inace ja od kad sam cuo za igru postao sam teski popaljenik (moze se primetiti po mom nadimku)....pre jedno mesec dana uzeo originalan primerak ove igre (mislim stvarno zasluzuje da bude kupljena ^_^ ).....igricu jos nisam presao zbog onih jebenih patch-eva...jebali su me u mozak pa sam morao da reinstaliram igru nekoliko puta....trenutno sam u IV chapter-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witcher je najbolji RPG svih vremena definitivno :cool: ... ES IV:Oblivion i Gothic su po meni nista u odnosu na ovo....

 

Pa dobro, opravdanje za ove dve rečenice ti stoji u profilu, tako da neću da reagujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

^

 

mislim.....tako ti je moje misljenje B) ne mislim sad da su Oblivion i Gothic teska sranja..daleko od toga,nemoj te se uvrediti...jednostavno Witcher je po meni trenutno vodeci RPG u svetu...nekada je bio Oblivion...sad vise nije...sta da se radi vremena se menjaju dolaze bolji ^_^

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nekada je bio Oblivion

 

JERES! :bigblue:

 

Oblivion nikad nije bio vodeci rpg u svetu, uglavnom zato sto je tesko sranje od igre. All flash, no substance, sto bi rekli...

 

Gothic > Witcher > Oblivion

Edited by TotalWar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gothic.. ha ha ha...

 

Ok, svi znamo da je Planescape: Torment best rpg EV4R!!! Gothic-u se ipak nista ne moze zameriti, i daleko je superiorniji u odnosu na Oblivion izbljuvak.

 

Pritom pricam o prvom delu...

Edited by TotalWar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witcher je toliko dobra igra da sam i original uzeo od svoje sirotinjske plate. Iznenadženje godine, iako sam pratio neke najave još kad su krenuli s radom, pa sam u međuvremenu igru totalno otpisao jer se razvoj otegao strašno.

Elem, u početku igre treba se izboriti sa kontrolama, inventarom, žurnalom, utvrditi da li više odgovara izometrija ili third-person. Tu sam ja recimo bio zbunjen, i umalo da odustanem pre par meseci kad sam krenuo. Al kad se odmakne s radnjom, sve ovo se zanemari i shvati se da igra apsolutno rula. Kapa dole Gothicu, ali je u odnosu na Witcher previše generički. Ne mogu više da igram igre s orkovima, pa da ga jebeš.

Sve i da nije ovakva suša rol-plejeva u poslednjih nekoliko godina, Witcher bi i dalje bio u vrhu iz više razloga, stoga svakom ko igru još uvek nije probao savetujem da to obavezno učini. Ovo je jedan od naslova koji će naći svoje mesto u hall of fameu RP igara.

 

PS. Poslednji patch je 1.3 i treba obavezno s njim igrati (mada sam ja igrao sa 1.2 i radilo je ok), ali savetujem da se sačeka još mesec dana da izađe "enhanced" patch, koji će ispraviti loš i upropašćen prevod na engleski i druge "sitnice". Detaljno ovde: http://www.thewitcher.com/community/en/news/444.html

Edited by voodoo84

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo pre par minuta sam zavrzio celu igru :cool: trenutno najbolji video game koji sam ikad igrao...znaci prica,concept fantasticao odradjen...muzika sve ali sve mi je bas dojajno...nista nego samo reci svaka cast za ovako fantasticno napravljenu igru...ostaje jos samo da se nadam mnogo boljem i zajebanijem nastavku :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...