Jump to content

The Witcher


Sinstrel

Recommended Posts

Brate propustili ste tutorial hintove svi redom izgleda :)

 

Džukela se ubija na jedan jedini način - drmneš onaj potion koji ti ubrzava reflekse (odnosno usporava vreme oko tebe), Blizzard valjda, i opereš kuče za minut :)

 

edit: Aha, kažeš da Blizzard ne pomaže? Onda nešto definitivno radiš pogrešno... promeni kombat stajl, sevaj sa group stilom dok su oko tebe i kučići, a kad ih raščistiš, vidi dal bolje radi fast ili strong na beastu. Jesi lepo ulagao sve talent poene u borbu?

 

Kad sam igrao na easy, prešao sam kuče ko iz pičke, na normal malo teže, tu sam zaginuo dvaput, al uglavnom nije ništa preterano, plus što je ta borba jedna od tri najteže borbe u igri, tako da kad to preguraš nemaš šta da brineš sledeća tri chaptera :D

 

U krajnjem slučaju skini trener

http://www.cheathappens.com/cheat_index.asp?titleID=14344

Edited by voodoo_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brale odavno sam probao trainere...vec sam napisao da nema trainera za 1.5 za dzabe,o ostali ne rade na tom patchu.

Menjam stilove naravno,grupni kada rokam one obicne,strong kada rokam glavnu dzukelu.Kao sto rece Dead Man,roknem par puta pa begam,ali tada je problem sto se pojavi novi kontigent obicnih,i apsolutno svaki jebeni puta kada me dokace mi urade stun,ja se tako klatim ko mlitavi kurac,a oni me saseku ko bagrem da sam.

Nista jebiga,drkacu se jos danas,ako ne predjem is u kurac igra sa harda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brale odavno sam probao trainere...vec sam napisao da nema trainera za 1.5 za dzabe,o ostali ne rade na tom patchu.

Menjam stilove naravno,grupni kada rokam one obicne,strong kada rokam glavnu dzukelu.Kao sto rece Dead Man,roknem par puta pa begam,ali tada je problem sto se pojavi novi kontigent obicnih,i apsolutno svaki jebeni puta kada me dokace mi urade stun,ja se tako klatim ko mlitavi kurac,a oni me saseku ko bagrem da sam.

Nista jebiga,drkacu se jos danas,ako ne predjem is u kurac igra sa harda.

Daj mi sejv od pre toga da ti pređem džukelu pa ti nastavi posle fajta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je sto sam sav swalow iskoristio,a imam mogucnosti da smuckam samo jedan od ta dva.Ali probacu nesto tako.U principu,tu sam i sjebao posto sam iskoristio na gluposti,isprobavanja...jebiga,ja navikao na Oblivion,tamo magije i potion-i nisu toliko potrebni koliko su ovde.

 

@voodoo

Hehehe,eto ako ne bude nista uspelo iskoristicu tebe kao krajnje resenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Eto,na kraju se ispostavilo da mi dzukela bila jedini problem. :haha: Posle toga sve glatko islo,dosta laka igra.Pri kraju sam,igram epilog,sada sam sa Yaevinnom u kanalizaciji,treba da se rokam sa onom hobotnicom,sta li je koji kurac.Probao sam jednom,bez ikakvih napitaka i bez koristenja magija,i dospeh do treceg napada te ogromne bestije.Sutra cu da nakrkam Geralta sa blizzardom i wolverinom,i uz malu pomoc quen-a ode glava monstrumu.

Sve u svemu,fenomenalna igra,zaista fenomenalna.Kombat sistem po kojem sam toliko kenjao,mi i dalje nije nesto preterano omiljen (ipak sam ja fan freestyle seckanja),ali covek se vremenom navikne,i kada malo nabudzis discipline bude zaista sjajnih poteza i odlicnog mlacenja.

Za sada su mi najbolji chapter 2 i 3 (iako me je smaralo ono trckaranje po mocvari i smarajuci drowneri),chapter 4 mi je malo neubedljiv i malo dosadniji od 2 i 3,chapter 5 je isto super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predjoh igru...fascinantan kraj...fantasticno...ovo je bez ikakve diskusije jedna od najboljih igara koju sam ikada igrao.Suva genijalstina.

Na kraju su svi kojima sam pomogao,pomogli meni.Shani,Turuviel,Abigail,cak i Ada u obliku strige.Samo,sto se Zoltan ne pojavi?I gde je zavrsio Alvin?Pojavio se na kratko na onoj zaledjenoj planini,i posle toga nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predjoh igru...fascinantan kraj...fantasticno...ovo je bez ikakve diskusije jedna od najboljih igara koju sam ikada igrao.Suva genijalstina.

Na kraju su svi kojima sam pomogao,pomogli meni.Shani,Turuviel,Abigail,cak i Ada u obliku strige.Samo,sto se Zoltan ne pojavi?I gde je zavrsio Alvin?Pojavio se na kratko na onoj zaledjenoj planini,i posle toga nista.

 

Ja sam se najezio kad sam kod Grand Mastera video isti amulet koji je dat malom Alvinu. I kul mi je da verujem da je to on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ček, to izašlo već?

 

Pitam se kako li bi radilo (ako bi uopšte radilo) na mojem kompu (core2duo6300, 2GB, Geforce 7600 GT...)?

 

Užas... imam nešto posla, a počeh da skidam igre.

Da smo civilizaciski odmakli, odselio bi se na neku planetu gde dan traje 72 sata da postignem sve. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witcher je za Risen 15 u glavu...nije Risen losa igra, al' je zastarela do bola. I ja sam se upec'o na to da je u pitanju "duhovni nastavak Gothica", al' je to, ipak, sam ripoff G2. Gothic 3 (kad se zakrpi za 900M patcheva, i kad zbog istog stavis hardove u raid0 da bi radio kako treba :udri: ) i Witcher su klasa za sebe. Ako W2 urade kao na onim trejlerima, a atmosferu, pricu i igrivost prenesu iz keca, ja definitivno pucam somica jura na neku novu zver koja ce to da tera...Jebote, kad se setim koliko sam bio skenjan pri kraju keca, u fazonu, osetim da ce za lapo sata kraj igre i mislim "neeeeeeeeeeeee, hocu jos...". Witchera samo jebe onaj prolog/pocetak/tutorijal, tu nema ama bas nicega sto me je vuklo da igram dalje. Dva puta sam ga pocinjao i deinstalirao posle sat - dva ocekivanja da se nesto bitnije desi. Treci put sam ga instalirao jer, bukvalno, nisam imao sta da igram (jbg, kad su CODovi kratki),i , na preporuku drugara, sam se naterao da ga deljem jedno tri - cetiri sata u roli...e, onda posle me je trebalo stemajzom odlepljivati od kompa... :muzicar::muzicar::muzicar:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witcher je za Risen 15 u glavu...nije Risen losa igra, al' je zastarela do bola. I ja sam se upec'o na to da je u pitanju "duhovni nastavak Gothica", al' je to, ipak, sam ripoff G2.

Potpuno isto mislimo.

Kao fan Gothica 2, razočaran sam.

Mislim, Gothic 3 je loš zato što je hteo da bude Oblivion, a Risen je loš, baš kao što kažeš, zato što nema ničeg novog u odnosu na Gothic 2. Klasičan nabudženi Gothic 2. Očekivao sam mnogo više.

Kad završim igru, napisaću kratak review u temi o Risenu.

 

A wicher... witcher ću da igram kad padne prvi sneg ;)

Risen mi već mnogo vremena oduzeo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...