Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Danilo, možete da šaljete nama (na HnH) neke snimke koje ćemo postaviti za download, pošto sad pokrećemo Metal Promotion u kojoj ćemo skupljati snimke domaćih bendova, tako da što više snimaka daš više će da postavimo.

 

poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danilo, možete da šaljete nama (na HnH) neke snimke koje ćemo postaviti za download, pošto sad pokrećemo Metal Promotion u kojoj ćemo skupljati snimke domaćih bendova, tako da što više snimaka daš više će da postavimo.

 

poz!

ok, moram samo da prebacim sa dv na pc onaj cert iz filozofa i da proberem sta valja.. mnogo dugo traje to prebacivanje majku mu.. bice valjda kroz 7 dana kada uzmem dv natrag..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam slushao Consecration ranije (ja mislim), ali juche sam chuo "Absinthe Thoughts", i cvidza mi se icon_biggrin.gif

I meni isto, sjajna je icon_biggrin.gif... tu je naravno i "Emotion", koja je isto odlicna (posle par slusanja). icon_cool.gif

Edited by Dani

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh, ljudi, ljudi, koliko vam je godina trebalo da provalite e/motion... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

ako odete na sajt www.hardandheavy.net , a prethodno ne znate nista o domacoj metal sceni, stekli biste utisak da je cons. jedini domaci bend koji zaista vredi... i, crnjak, bili biste u pravu. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh, ljudi, ljudi, koliko vam je godina trebalo da provalite e/motion... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Trebalo, da (pa moram preslusati maloo vise laugh.gif)... sta je tu smesno... icon_confused.gif meni se vokal na pocetku nije bas svideo, ali kasnije... icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih citirala jednu meni dragu osobu koja za  Consecration voli da kaze "Zvuce kao da nisu nashi"  naravno misli se da jako dobro zvuce tj sviraju etc. icon_biggrin.gif

HVALA !! icon_redface.gif

 

to nam je dosta ljudi reklo i zbog toga upravo se toliko teglimo sa boljom produkcijom, skupljanjem para za istu, odugovlacenjem sa snimcima/albumom, da bismo opravdali te pohvale!

 

bice i jedna velika, dugometrazna svirka a la Filozof sigurno negde u skorije vreme (naredna 2 meseca), al ajde prvo da se odsvira ovaj demo maraton...

 

pozz

Edited by slowdiver

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije, nego mi zao sto nemam pare da snimim posten album..

 

i zao mi ljudi koji nas vole a toliko cekaju na te pesme..

 

i zato mozemo samo da sviramo, sviramo, pravimo svirke i sviramo..

 

i ljudi nas podrze tako sto dodju na cert i mi srecni sto su dosli i jos i zaradimo jos koju sitnu kintu i onda smo jos malo blizi tom albumu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

i zao mi ljudi koji nas vole a toliko cekaju na te pesme..

 

i zato mozemo samo da sviramo, sviramo, pravimo svirke i sviramo..

 

I sigurno vam je zao ljudi koji trenutno ne mogu doci na vase svirke... jel tako, tako je. laugh.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

HVALA !! icon_redface.gif

 

to nam je dosta ljudi reklo i zbog toga upravo se toliko teglimo sa boljom produkcijom, skupljanjem para za istu, odugovlacenjem sa snimcima/albumom, da bismo opravdali te pohvale!

 

bice i jedna velika, dugometrazna svirka a la Filozof sigurno negde u skorije vreme (naredna 2 meseca), al ajde prvo da se odsvira ovaj demo maraton...

 

pozz

Zapravo lepo je videti da neko uradi stvari kako valja a ne ofrlje kako to vecina nasih bendova radi.

Uostalom na vashe koncerte zaista vredi otici... icon_wink.gif

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...