Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

Guest spiritual holocaust
SUPER!!!Ovom informacijom si mi ulepsao sledecih mesec dana zivota icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Ma trazicemo,kada bude bilo vreme za to.... a i kada bude bilo love icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Hvala prijatelju!!!

P.S. 'Ajd vidi da svratis veceras do mene......

Videh danas Zuzulia u gradu sa svojom limuzinom . Opasno izgleda icon_smile.gif . Dva najveca smekera u gradu . icon_smile.giflaugh.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zuzulio the man i njegova crna limuzina laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Sto se tice smekerstva,ja bih ipak bio skromniji i ogranicio se na domen Kumodraza....... laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Ali,nista bez havajske kosulje.Mnogi su poceli da je nose u poslednje vreme.Sto rece Simpson,havajke nose ili debeli ljubitelji zurki ili homoseksualci.Mada,niti smo debeli ljubitelji zurki,niti smo homoseksualci???Ispolirao sam auto,i napunio rezervoar.Auto se veoma dobro oseca i zadovoljan je.Zblizio sam sa malo vise sa drugaricom iz srednje.Hm......Nabavio dobar EBM.....Videcemo se veceras! orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj , dogadjaj u SKC-u je koncert ,a  nasa svirka u Obrenovcu je tezga... icon_confused.gif  icon_confused.gif  icon_confused.gif

Stvarno lepo od tebe i tebi slicnih icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

 

Uostalom propusticemo "tezgu" u skc-u zarad  sopstvene "tezge" ....

Jes' vala, bas je lepo.

I vi cete biti koncert kad budete svirali sa strancima. Uostalom, uporedi cene icon_razz.gificon_smile.gif

 

icon_wink.gif <---

Edited by Fiery

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj, znaci ne idete u Obrenovac samo da bi pokupili par bruseva i gacica napaljenih maloletnica, uz basnoslovnu zaradu koju dobijate od prodatih karata? icon_smile.gificon_wink.gif

I ja sam cuo da uzimaju neke velike pare!!!Oko 1200e po clanu!!!Mada izgleda da je to malo,pa se dvoume da li uopste da sviraju. laugh.giflaugh.giflaugh.gif A o maloletnicama da ne pricamo mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad sam se vratio sa koncerta. Cekao sam cetiri sata da cujem Consecration i vrlo sam zadovoljan nastupom. Odlican zvuk gitare, odlicne melodije, dobra kompozicija, sasvim odlican bubnjar, jedino vokal malcice skripi u clean deonicama, growl je zvucao snazno, sto je cudno jer mi kod domacih bendova growl upravo najvise smeta.

Po mom misljenju ono je Isis+Neurosis meets Crematory meets Pink Floyd (u nekim momentima). Morao sam da se smaram cekanjem da prodju Bukovski (govno zivo), Asphyx (bezveze) i neki totalno njesra t(h)rash bend iz Barica kome nisam zapamtio ime.

Vidi se mnogo ozbiljniji stav clanova Consecration prema muzici i prema nastupu od ostalih bendova.

to su my 2 cents.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e,da zaboravio sam sinoc da napomenem> onaj uvodni instrumental je zaista sjajan. Ima feeling Pink Floyd u post rock ruhu. Nesto najbolje od domacih pesama koje sam cuo ikada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala ti puno za komentare!

nisam imao pojma da si na svirci, sto se nisi javio bre icon_da.gif

 

drago mi je da ti se svideo instrumental pivopije.gif

eto vidis sta se desi kad se overdoziras isisom i explosionsima + malo starog dobrog floyda icon_razz.gif novije pesme sve vise naginju ka tom fazonu

 

sviracemo i u beogradu jednu postenu svirku od sat vremena, u narednih 30ak dana

 

pozz

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala ti puno za komentare!

nisam imao pojma da si na svirci, sto se nisi javio bre icon_da.gif

 

drago mi je da ti se svideo instrumental pivopije.gif

eto vidis sta se desi kad se overdoziras isisom i explosionsima + malo starog dobrog floyda icon_razz.gif novije pesme sve vise naginju ka tom fazonu

 

sviracemo i u beogradu jednu postenu svirku od sat vremena, u narednih 30ak dana

 

pozz

ma, tu sam ja bio sa drugom sve vreme dok ste lapili na stepenistu *i ispijali onaj Merlo icon_smile.gif *, nego mi bilo glupo da te gnjavim, mi smo se videli uzivo samo jednom, pa dok objasnim: sa Yumetala, Howling Wind itd.... Samo zbog Consecration-a sam dosao, ostatak koncerta smo propatili. Publika je bila poprilicno pozerska, ono su sve klinci koji su tu i kad gostuje Technokratia, za 70% njih sam siguran da veze sa metalom nemaju, a za post rock nisu nikad ni culi.

 

Koliko love trazite da mi svirate na svadbi kad je budem pravio? icon_smile.gificon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

isto kao i sada - putni troskovi (za benzzin) + neka opasna klopa i alkohol laugh.gif

It's a deal, bro! Hvala ti, javicu ti kad bude bio srecni trenutak. Ako nas budu zvali u 48 sati svadbe, moze da bude i uskoro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...