Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

svirka je bila jaka.

 

i mantra sa alkoholom i SWOS-om.

 

i after party gde smo ja i FatRemover gurali sve sto smo mogli i stigli u nos i usi...

 

i after-after party gde smo slusali Aesop Rock i Tom Waits do 9 ujutru i cirkali dvolitarke.

 

 

brdoza.

 

nove pesme su odlicne. Intro/Instrumental = keva icon_rockdevil.gif

 

Jedini smor je sto Lesh nije pustio kosu i Jeki nije skinuo majcu.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Consecration tu pesmu ne svira vec dobrih 2 godine, ali ciljam da ciljas na to da smo je nekada svirali.

 

stvarno ne znam da li je jeki za saradnju, najbolje bi bilo da dodjes u subotu na svirku pa njega pitas.

 

pozz

 

ps hvala na komplimentima

Jebiga,nisam mogao da dodjem,sjebao sam se,polomih ruku na fudbalu.Nego,ajde da ti dam moj broj moba pa da ga ti das Jekiju da me nazove.Ako hoces (a ako i on hoce)posalji mi pp (ne moraju svi na ovoj temi da znaju moj broj,ko zna kakvih slucajeva ima).

 

Sad sam se setio na koga me podsecate-Death-faza Humana i Individuala pomalo,ima jedan riff u jednoj vasoj pesmi koji podseca na riff iz Philosophera posle tapping introa.Bar sam takav utisak stekao na svirci.I ortak se slozio.

 

Pozdrav

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

klavijaturista je mos def(initivno) mnogo extra.

 

kosulja, cipele... senzacionalno!

 

a afterparty... utoliko losiji jer nisam obrijao muda pored zive masinice za sisanje i sto me niko nije slikao dok sam drzao ogromni noz u nosu.

 

ona prog/sadcore stvar je skroz dobra. intro isto odlican (uz manje zamerke vezane za neke breakove, ali to je cisto moj ukus). ubuduce... nije bas najbolje da se to zove intro kad moze da se zove i odlicna pesma.

mozda bi cak bilo bolje da neku drugu stvar svirate kao prvu da bi izbegli taj intro efekat koji kod mnogih ljudi nipodastava jednu jako dobru pesmu.

u fazonu "aha, intro, sad ce da krenu i neke pesme da sviraju".

 

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma to i nije intro, vec pesma - ima cak i naziv, heh.

samo, sviramo je prvu da bi se mi sami malo warmup-ovali za naredne pesme.

 

i uvek je odsviramo drugacije, posto je i nastala u nekom improv fazonu..

a tvrdim da je to jedina pesma od subote koju smo sigurno mogli da odsviramo jos bolje (ostale su bile prilicno ok).

Share this post


Link to post
Share on other sites

kapiram da je u obrenovcu zvucao bolje posto je tamo taj 'intro' trajao vise od 10min icon_smile.gif

bili smo pijani jos uvek valjda pa nismo ni provalili da ga toliko drvimo

..ima i snimak, koji ce verovatno biti postavljen na sajt cim bude zavrsen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...