Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

user posted image Something like that,but don`t have boat on the top.``Sahara`` model(you can see second engine in the back of the car!!!Prepared for hard conditions of explotation.Pased Sahara and Goby desert!!!!And many others.Ideal for picnics on the lake.Curent price of this model-13 000e.But,better choice is Land Rover second series with 2000ccm petrol engine.With gas equipment,of course!!! orangelistening.gif Edited by Woodcutter

Share this post


Link to post
Share on other sites

user posted image              Something like that,but don`t have boat on the top.``Sahara`` model(you can see second engine in the back of the car!!!Prepared for hard conditions of explotation.Pased Sahara and Goby desert!!!!And many others.Ideal for picnics on the lake.Curent price of this model-13 000e.But,better choice is Land Rover second series with 2000ccm petrol engine.With gas equipment,of course!!! orangelistening.gif

He,he.... biggrin.gifpivopije.gif

Bas tako.....

user posted imageicon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Mada je ovo vise planinska varijanta....

user posted imagebiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Edited by The Eagle Nature

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije do kraja potvrdjeno, ali Consecration bi trebalo da svira na mini festivalu u Obrenovcu u subotu (28.avgusta).

 

vise informacija uskoro...

Najverovatnije ce svirka biti u petak.Nisam hteo da pisem dok ne budem apsolutno siguran,ali sta je tu je... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Inace svirka bi trebalo da se odrzi u tamosnjem Domu Kulture....pa ko voli nek' izvoli (ako uopste ikoga zabole ) laugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije do kraja potvrdjeno, ali Consecration bi trebalo da svira na mini festivalu u Obrenovcu u subotu (28.avgusta).

 

vise informacija uskoro...

Kakve su to sad komplikacije, a Novi Sad je isto tu negde, dan posle ili pre? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

BEZ NAS?!??? ohmy.gif grozni ste!

Ja ne mogu da vas da vas ubacim na svirku koju sam ne organizujem...tako da mi tvoje izcudjavanje nije bas jasno icon_confused.gificon_smile.gif ....uostalom ovo je manja svirka lokalnijeg karaktera,gde ne postoji budzet ,tako da organizator (koliko ja kapiram) nije hteo da poziva mnogo bendova sa strane....da ne bi rizikovao da na kraju koncerta dodje do situacije da nema da da bendovima lovu za putne troskove.....tako to....

Share this post


Link to post
Share on other sites

potvrdjeno je, dakle, u petak 27. avgusta (za 3 dana), u obrenovackom Domu Kulture nastupice Consecration sa podrskom (Bukowski i Asfiks)

sa pocetkom u 22h.

 

cena karte 50din

 

jeste da je isti dan kad i Draconic/Abonos/Hypodust, ali... (prvobitno je trebalo da svir bude u subotu) ...ko zeli da se proseta do Obrenovca, nek' svrati!

 

bice dobro zezanje..

 

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upoznao sam lika koji restaurira Land Rovera iz 1959!Ocajno izgleda,sav je rastavljen i nedostaje delova.Platio ga je 200e.Nadjen u nekom selu 10 km juzno od Kosmaja.Izgledace super.Nego,sve bi trebalo da ga ispadne oko 2000e.E,da.Bio u voznom stanju.Upalio ga.A 15 godina nije pomeran,a nigde nema korozije!!!!Odusevio sam se..Bio u supi sve to vreme i misevi mu pojeli gume!!!!!!!Inace,Rover,1982,duza varijanta,u ok stanju 1200e.Nije fiksno!!!Samo da te obavestim o stanju cena u SCG.Moze da se nadje,samo treba traziti!!! orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace,Rover,1982,duza varijanta,u ok stanju 1200e.Nije fiksno!!!Samo da te obavestim o stanju cena u SCG.Moze da se nadje,samo treba traziti!!!

SUPER!!!Ovom informacijom si mi ulepsao sledecih mesec dana zivota icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Ma trazicemo,kada bude bilo vreme za to.... a i kada bude bilo love icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Hvala prijatelju!!!

P.S. 'Ajd vidi da svratis veceras do mene......

Edited by The Eagle Nature

Share this post


Link to post
Share on other sites

potvrdjeno je, dakle, u petak 27. avgusta (za 3 dana), u obrenovackom Domu Kulture nastupice Consecration sa podrskom (Bukowski i Asfiks)

sa pocetkom u 22h.

 

cena karte 50din

 

jeste da je isti dan kad i Draconic/Abonos/Hypodust, ali... (prvobitno je trebalo da svir bude u subotu) ...ko zeli da se proseta do Obrenovca, nek' svrati!

 

bice dobro zezanje..

 

pozz

Abonos? Zar nije Psychoparadox?

I tako, propusticete takav koncert zbog tezge icon_smile.gificon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...