Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cemu ta faca, pa uopste nije rano. stavise, bilo bi svper da svi koncerti ovde pocinju u to vreme i da se zavrse do 12 ili 01

slazem se...ali, radni dan je, i ja imam predavanja do 8 icon_mrtav.gif samo je u tome problem

 

oh well...mogu na faxu i bez mene icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Za shabane iz Consecrationa

 

Ajde da ukrademo neshto od ovih debila iz Da/Umresh/Za i prodamo za drogu!!!

 

ja cu da im uvalim neki dop a danilo i laza neka dignu neko pojachalo, lesh neku gitaru, jeki neka nas cheka u kolima ispred skca i palimo!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Za shabane iz Consecrationa

 

Ajde da ukrademo neshto od ovih debila iz Da/Umresh/Za i prodamo za drogu!!!

 

ja cu da im uvalim neki dop a danilo i laza neka dignu neko pojachalo, lesh neku gitaru, jeki neka nas cheka u kolima ispred skca i palimo!!!

brateeee,nije losa ideja,ali moraju da se napreve neke izmene u planu:

1. Ja kradem basseve pomenutih bendova i NE prodajem ih niti ih menjam za dope , mozda za kafu i pljuge ,ali za gudru nikako...u stvari kad razmislim I'll keep it mhihi.gif

2. U Jekijeva kola ne moze ni ceo Konsekrejsn da stane ,a kamoli oprema...

jednom smo se vozili Danilo,Laza,ja i moj bass ....bass je virio kroz prozor... ko sto je Savic rekao:" Voziti se u Jekijevim kolima je kao da pokusavas da popusis sam sebi"...nisam proveravao niti pokusavao,verujem mu na rec....

3. Nesto ne verujem da ovi iz TDF nose patike , verovatno nose neke zle gotik gilje, sto je i dobro,skuplje su od patika.... icon_razz.gif

Edited by The Eagle Nature

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...