Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebiga. hteo sam, ali je to palo otprilike kad i sziget, ili sam imao nesto neodlozno u beogradu. meni uvek izmakne bleja na divcibarama. mada kapiram da je dobro za jetru sto nisam bio. a i ti si neki saljivdzija, da prepoznam nekog sa fantomkom na glavi.

ajd' neki sledeci put, pa cu ici. zlo i naopako.

666 999 : Zlo i naopako icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

zvucali ste super sinoc u filozofu... berchek je svaki put nova pesma, zvucala je drugacije od svih prethodnih verzija... icon_smile.gif nova (treca) je bash chudna (ali, i lako pamtljiva) zbog mixa drone-a i prepadanja distorzijom, vrishtanjem i pishtanjem ( icon_smile.gif )....

 

ne znam jesam li luda ili gluva, ali od kada imate sax nijednom se nije cuo dovoljno glasno na svirkama... icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

super ste zvucali, zvuk je bio masivan, "duboko oranje". icon_da.gif absint thoughts je vrh (onaj upad na "why!!!" je icon_rockdevil.gif ). mislio sam da ce sax da mi smeta, ali ne, dobro je uklopljen, ostim sto je u jednom trenutku "privukao paznju". icon_smile.gif instrumental mi je odlican, odgovara mi taj "art" fazon. izgleda da ste ga malo skratili (?) i to mi se svidelo, jer mislim da je prosli put predugo trajao.

moram priznati da nisam ukapirao onu pesmu (ne znam kako se zove) gde je sve fino, i onda pocne kucanje, grajnd ritam ili sta vec, to traje par sekundi i onda povratak na staro. verovatno se zato i zove avantgUarda? icon_smile.gif

 

p.s. objektivno receno, trebalo je da vi dobijete skvajera.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...