Jump to content

Consecration


Apeiron

Recommended Posts

bilo fino na certu...Dusan super otpevao motion....nismo mnogo jezivo svirali..

steta sto fukara nije dala da sviramo na onom peavey-jevoj glavi i sa onim ampegovim kutijama...zabo sam kada sam video Spectora....no sve u svemu very,very nice...

P.S. Hvala Lestartu...

A meni nema hvala za zhelje icon_sad.gificon_sad.gif

E,Lanemi,Lanemi,pravicesh ti mene od blata jednog dana laugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jbga nisam vas odslusao... ali sam taman upao na "Absinthe Thoughts" i zvucalo je do jaja! icon_da.gificon_rockdevil.gif Cak je i sux dobro zvucao! mhihi.gif

Zajebali me oni cigani harmonikasi od njih nisam ni cuo da ste poceli da svirate!

Ovo sam vam sve sinoc rekao ali ajde i da drugi cuju isto. icon_mrgreen.gif

Edited by AzzA

Share this post


Link to post
Share on other sites

fat chick: Ti bese sviras trombon?

 

ja: da.

 

----

extra svirka bila. Samo bedak sto nismo imali vremena da skinemo patike likovima iz Soul Relic-a.

 

respect za Big Al-a. icon_rockdevil.gif

 

i Dusan RD aka Top Gun (You can be my wingman any day!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

i Dusan RD aka Top Gun (You can be my wingman any day!)

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

propustila sam vash pReformans zbog intervjua sa shabanom iz cu/mrem/za.... no.gif a cula sam od mnogih da je bio nikad bolji nastup. bas mi je bezveze (da ne kazem truba laugh.gif ).

 

hoce li biti neka solo svirka u bg-u ili okolini uskoro??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebesh ga ,ako na koncertu treba da odsviramo 4 pesme ,onda kontam da je bolje da odsviramo svoje 4 pesme ,nego da izbacujemo nase pesme zarad obrada.... kao "kupujemo" publiku ....no way icon_smile.gif

prost primer: Him-a najveci hit =obrada ili TDF (2 najveca hita= 2 obrade ili je jedan hit obrada?),ista jebena stvar,isti jebeni klishe....

ionako smo roses svirali jedno 3768 puta....

Edited by The Eagle Nature

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebesh ga ,ako na koncertu treba da odsviramo 4 pesme ,onda kontam da je bolje da odsviramo svoje 4 pesme ,nego da izbacujemo nase pesme zarad obrada.... kao "kupujemo" publiku ....no way icon_smile.gif

prost primer: Him-a najveci hit =obrada ili TDF (2 najveca hita= 2 obrade ili je jedan hit obrada?),ista jebena stvar,isti jebeni klishe....

ionako smo roses svirali jedno 3768 puta....

Pazi to su uglavnom vikend slushacima najveci hitovi. Meni konkretno HIM i To/Die/For (kad si ih vec spomenuo icon_mrgreen.gif ) imaju daleko vece hitove i bolje pesme od tih obrada!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...