Jump to content

Masters Of Horror


Black Diamond

Recommended Posts

Ja mislim da imam komplet kuci a nazalost nisam stigao da odgledam sve

Gledao sam Jenifer(uzas,cak je i za mene ono bilo previse :) ),gledao sam onu epizodu sa onom vesticom(onaj student kada se useli u potkrovlje i onaj pacov)ta je takodje odlicna i jos par njih koje nisu bile nesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Fake City, koliko mi je poznato taj Fear Itself serijal su napravili tvorci Masters-a, posto showtime nije hteo da im obnovi 3 sezonu...

 

Da bas sam sad proverio, isti je kreator, znam da se Fear Itself pusta na NBC-u pa nisam ni pomisljao da ima neke veze sa MoH. Uglavnom gledao sam FI i mnogo me smorio jbg.

 

@Full_Metal_Yakuza

E potpuno sam zaboravio na tu epizodu sa studentom, zove se "H.P. Lovecraft's Dreams in the Witch-House" i pored one dve mi je najbolja u serijalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Krenuo sam pre neke dve nedelje da gledam prvu sezonu, i nekako sam se jedva naterao da odgledam 4 epizode samo...

Nije mi ostavila bas najbolji utisak, definitvno mi je najbolja Lovecraft-ova Dreams In The Witch-House, i jos kada se uzme u obzir da ga je radio Stuart Gordon (Re-animator, Dagon) bez imalo problema nisam sumnjao da ce biti veoma dobra adaptacija, definitivno favorit za sada.

Jenifer mi je najgora, Dario Argento, je totalno podbacio, mozda da je on nije rezirao, imao bih mozda drugacije misljenje, nekako mi je sve to naivno, a i kadrovi uopste vise ne lice na njegova starija filmska izdanja. (pride fale mi Goblin za muzicku podlogu :D )

Incident on and of the mountain road... khm, jedino mi je kraj bio zanimljiv ostalo vec vidjeno, cak i previse puta...

Dance Of The Dead, Hooper je imao zanimljivu viziju sto se tice samog filma, dopada mi se sto izgleda low budget, ali ima tu prelepu atmosferu propasti i smrti, iako sama prica po sebi nije horor (vise bi ovo moglo da spada u domen sci-fi) i naravno Billy Corigan koji je radio muziku za istu.

 

A za ostale epizode cu da razmislim da li da ih uopste gledam, iako imaju jos zvucnijih imena...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
Guest HEFEST
generalno nije losa serija, al nista specijalno, toliko ima gor efataka da ti se smuci zivot. gor mogu da svarim kroz neki crni humor, al ovako mi je bas preterano. moze da se probera par epiozoda, i to je to.

 

 

TI SI KLASICNA BUDALA. AKO NE ZNAS STA JE DOBAR HOROR FILM ILI AKO UOPSTE NE VOLIS HOROR ONDA BEGAJ ODAVDE I GLEDAJ SPANSKE SERIJE. SUDECI PO TVOM KOMENTARU TI NEMAS POJMA O HORORIMA.

 

EXTRA SERIJA. OBOZAVAM JE.

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Dvaes i kusur godina pratim horor film al prvi put u zivotu na ovom forumu sam video koliko ima filmskih kriticara-neotkrivenih talenata.

Pre tri dana stao sam na trafici da dopunim kredit i dok sam cekao vidim da su poceli da daju po dva DVD-a spojeno po snizenoj ceni od 199 dinara oba a na svakom DVD-u po dve epizode.Naravno ne uzdrzah se a retko koje filmove kupujem originale,imam mozda petnaestak sve ukupno.To dovoljno govori o tome sta ja mislim o serijalu "Masters of horror".

Jel gledao ko Kingov serijal Nightmares and dreamscapes?

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Odlicna serija, super mi legla. Prva sezona ima odlicne epizode(Imprint,Jenifer,Cigarette Burns) i nekoliko dobrih i neke smesne, kao npr. Deer Woman, ona kad zombiji glasaju :haha: itd. Druga sezona malo slabiji utisak ostavlja, ali super serija, cak i ti glupi horor trenuci kojih ima ovde su meni skroz simpaticni. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko da prokomentarise Black Cat jednu od meni najboljih epizoda. Retko kada videh takvo savrsenstvo u hororima. To je jedan od retkih filmova koji me je bas iscimao. Naravno taj film se gleda u potpunom mraku i najbolje kada si sam. Inace glumac koji igra Poa je pljunuti Po. Gde ga samo nadjose?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko da prokomentarise Black Cat jednu od meni najboljih epizoda. Retko kada videh takvo savrsenstvo u hororima. To je jedan od retkih filmova koji me je bas iscimao. Naravno taj film se gleda u potpunom mraku i najbolje kada si sam. Inace glumac koji igra Poa je pljunuti Po. Gde ga samo nadjose?

 

on je glumio u Re-animator, Bride of re-animator, castle freak i josh nekim hororima

Herbert+West+-+01.jpg

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ja ga ladno nisam prepoznao. Ne verujem koliko je drugaciji sa brcicima. Znam ko je covek. U Reanimatoru je bio mnogo dobar, a i inace u filmovima glumi neke psihoticne frikove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...