Jump to content

Navijanje za manje klubove


kuruz

Recommended Posts

Бели орлови јуре опстанак.

Дугују за неку котизацију 17000, једва се крпе играчки. Мени се згадила цела та прича, најгоре циганско џепарење. Избегавам чак и да одем да погледам као човек семенкар.

На све то иде и чињеница да се не зна колико екипа испада из лиге. Уколико испадају 2, онда смо се обезбедили јер је једна иступила из такмичења. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

То са испадањем се никад не зна. Све зависи ко испадне из ранга изнад, дал су клубови из тог региона или нису. Бар је тако код нас.

 

А и ти се неки спостски директор, продај двојицу па плати ту сићу :)

Edited by serblackbeard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Свуда је исто кад је испадање у питању. Ваљда ће реорганизовати Поморавско-тимочку зону, па се зато не зна право стање.

 

Ма, какав с.директор, био сам секретар, па дигао руке. Много се крало, најкласичније циганисање. Зла крв међу играчима.

Отиш'о је из Орлова свак ко ваља.

На крају хтели да ме наместе за неке рачуне, да ме изаберу за вд председника док не изаберу управу, а све с циљем да измузу кеш од општине и ко зна кога без икаквог покрића и књижења. Ако си гледао Тајванску канасту, знаш који је фазон. Само, ја не бих скочио са зграде. :)

Edited by Ефенберг

Share this post


Link to post
Share on other sites

Док је РОЦ Рудник био државна фирма, клуб је био стабилан, било пара, знало се ко шта ради. Играла се зона, били смо у рангу са Металцем милановачким. Онда багра сјебе фирму да би се што јефтиније приватизовала, новог газду боле курац да даје паре, па се ти Рударе терај са сељацима. Биће ваљда боље.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Радник из Сурдулице толико намешта да је то брука бруке.

Додуше Синђелић затвара утакмице још јаче, а и гурају их из савеза. Но, Тончев је то и ко зна ко је ту већи лопов.

Пирот рачунај да је испао из трке.

Баш малопре причао са другаром који игра српску лигу. То је циркус како се штелује.

 

серблацкебеард

 

Тако ти је то, друже. Док има кеша има и балова.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Na kraju sezone, Radnik i Sinđelić izjednačeni na vrhu tabele i u bodivima i u međusobnom skoru. Taman sam se ponadao da Radnik upada zbog bolje ukupne gol razlike, ali sad se priča kako će se igrati baraž. Inače, Radnik bi imao bod više, da nema minus bod iz nekog razloga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Бели орлови били пред гашењем. Једно гостовање су већ пропустили, па су нам одузели бод.

Тачније, пропустили су да оду и на друго гостовање, али су нешто измували у савезу да нам одложе утакмицу, па је тако клуб наставио да се такмичи.

Јуче добисмо први пут у првенству, па смо сад на мршава 2 бода.

 

Нема вајде, расуло...питање дана кад ће све то да оде бестрага.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не ваља форсирати те више рангове ако се нема услова за то. Могли сте по селима да се зајебавате и да вас боли курац.

 

 

Општинска лига Горњи Милановац, Рудар у златној средини :)

http://www.srbijasport.net/tak/1398/rez

 

Металац гура фино, у 6 задњих кола 5 победа. Врло је могуће да ће се играти ЈСЛ у Милановцу догодине.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јел вам се ово проширила лига?

 

Зла крв ушла међу људе. Овај неће због оног, многи бојкотују управу итд. Тим је десет пута бољи него прошле сезоне, али џабе кад нема поштовања међу играчима, па многи прескачу утакмице.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Спојила се. Нема више оно исток запад. Мада је моћно звучало Општинска лига Горњи Милановац - група запад, ко да овде живи милион људи :)

 

Против Брезака у Прањане се није ишло на гостовање. То је најдаље гостовање па се ту користио џокер (она једна што сме да се неодигра) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...