Jump to content

Navijanje za manje klubove


kuruz

Recommended Posts

Mozda i ja dodjem,Luka me je naucio sve pesme.

Nekaad ste svii viii igrali za Radniickii,a sad ste svi vi duse proodaliii,naapreed,naapreeed Radnicki! :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

jbt, ja sam pozaboravljao sve pesme, a ove nove i ne znam... ali setiću se na licu mesta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Која је то лига у питању?

 

 

5. ваљда.

 

У суштини, Курвари (старија екипа) су били актуелни на рукомету и навијали док сам ја био у основној школи, а Раднички играо Супер лигу. Биле су феште. Сад екипу чине пар старијих момака и 40 - 50 клинаца. Углавном Гробари.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 months later...

fk_kabel.gif

 

 

 

 

http://www.srbijasport.net/tak/803

 

 

Солидан почетак првенства, после четири кола 9 бодова и друго место у петом рангу такмичења, још сад кад се захукћемо... Иначе, овај клуб је до пре десетак година играо Другу савезну лигу, а сад већ годинама тавори у Подручној лиги Новог Сада... Понекад мало пратим и неке друге новосадске и приградске клубове (Славија, Железничар, Ц. Звезда Видовданско насеље, Индекс, Фрушкогорац Сремска Каменица, Цемент Беочин...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нема зајебанције. :bigblue: Честитке.

 

Одох на утакмицу - почиње у 11ч (проблем са судијама, па морамо да играмо у овом термину).

 

Иначе...

 

http://www.srbijasport.net/tak/884/rez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добар је то термин ако нисте загинули у кавани синоћ. Плус не можете да стигнете да се понапијате данас.

Мада чисто сумњам да дозвољаваш тако непрофесионално понашање у екипи :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вратио сам се секретарском позиву. Набацили смо профи тренера, увели тренинге и тако то.

 

Иначе, добисмо данас 1-0 (из пенала :bigblue: ). Судија завршио посао, а после утакмице позван на ждрање.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Следеће коло гостујемо тамо. Нова су екипа, па се једва окупљају. Прошли пут је утакмица каснила пола сата јер као домаћа екипа нису могли да се окупе. :haha:

 

Очекујем бар 7 комада...за набијање гол-разлике.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...