Jump to content

Navijanje za manje klubove


kuruz

Recommended Posts

Nije Sparta,vec Šparta,mrzelo me da stavljam na srpski.FK Šparta Beli Manastir drugovi,ponos Krajine!Za razliku od ovih vasih zadrugarskih pilicara,klub koji je u 3 navrata igrao u 2.ligi bivse SFRJ.

 

Za Spartak me boli kurac,odem na tekmu da se derem i eto da dam podrsku.Ali dobro,nije njima mesto na ovoj temi.A ostali suboticki pilicarski klubovi kao sto su Backa,Solid,Sever,Palic i slicni paceri me ne zanimaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

radnicki_grb.jpg

 

Не могу да нађем њиховог наjљућег ривала, грб ФК Колоније. Градски дерби је врло зајебана ствар.

Edited by Narsil

Share this post


Link to post
Share on other sites

FK%20Begej%20Zitiste.gif

 

Propast, okružna liga. Valjda ispod toga postoji samo opštinska. Prošle godine je tekst o meču sa FK Banatsko Karađorđevo objavljen na B92 zbog klanice na terenu, petorica naših su izneti jer su imali gadne povrede. :rockdevil:

 

Pre 15 godina je za nas igrao Zvonimir Vukić. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

U sezonama 1999-2000. i 2000/2001, redovno sam pratio utakmice tadašnje Srpske lige - Niš, koje je Radnik iz Surdulice igrao na svom terenu. Kuriozitet je da je u to vreme, sudeći po izveštajima u Sportskom žurnalu, Radnik bio klub koji je imao najveću posetu po utakmici u Srpskoj ligi u celoj Srbiji. Kad sam ja dolazio, uvek je bilo puno, ponekad i preko 2000 ljudi, a procena je da je najveća poseta (3200 ljudi) bila na jednoj utakmici kojoj nisam prisustvovao. Za gradić od 11 i po hiljada stanovnika, zaista impresivno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...