Jump to content

Impending Doom


Josif Visarionovič

Recommended Posts

Nade americkog death metala.Bend koji se izjasnjava kao Christian death metal.Malo ima old school-a,produkcija zacepljena ali se u potpunosti stapa sa vokalom.Odlican bend,pun ideja,rifovi su maksimalno raznovrsni tako da vas ovaj bend ni u jednom trenutku nece smoriti.A evo i izdanja

 

The Sin And Doom Of Godless Men EP, 2005

Nailed. Dead. Risen. Full-length, 2007

 

Ja sam prekjuce skinuo Nailed.Dead.Risen i ne mogu da se naslusam koliko je dobar :rockdevil::rockdevil:

 

166691.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Christian ili Satanic, zabole me. Cinjenica je da su brutalni, odlicno sviraju a zvuk im je stvarno fenomenalan. Odlican brutal DM i tu nema nikakve diskusije. Muzika se svira i muzika se ceni! Saslusajte ih, necete se razocarati.

Khargash

Share this post


Link to post
Share on other sites

На једном сајту сам прочитао овај опис који се тиче идеологије бенда и њихове музике: "Just the other day I was thinking.. I want to conform to a radically traditionalist hegemony, but I also want to scare the women of my convent.", и једноставно сам морао да скинем један албум. Испоставило се да је ово још један deathcore налик на JFAC. То ме је мало разочарало.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ne kenjaj leba ti, ovo je forum - nešto što je stvoreno za sprdnju i zajebanciju, zato i dolazim ovde, jer mi je to način da ubijem vreme a što se ne bih zajebavao? inače ovo je njesra bend, muzički ne baš toliko (a prosek su, možda ispod proseka) koliko ideološki, nema veće gluposti od christian death metala....ajde ni satanic death/black metal nije puno bolji ali svako ko pljune na katoličku crkvu od mene ima makar respect ako ne ništa drugo....a za podržavanje crkve (bilo koje) i njenog učenja od mene može da dobije samo jedno veliko FUCK OFF!

Edited by WIZARD OF GORE

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ne kenjaj leba ti, ovo je forum - nešto što je stvoreno za sprdnju i zajebanciju, zato i dolazim ovde, jer mi je to način da ubijem vreme a što se ne bih zajebavao? inače ovo je njesra bend, muzički ne baš toliko (a prosek su, možda ispod proseka) koliko ideološki, nema veće gluposti od christian death metala....ajde ni satanic death/black metal nije puno bolji ali svako ko pljune na katoličku crkvu od mene ima makar respect ako ne ništa drugo....a za podržavanje crkve (bilo koje) i njenog učenja od mene može da dobije samo jedno veliko FUCK OFF!

 

 

pa sto moraju da budu za ili protiv katolicke crkve?

mozda su protestanti ?

 

ovaj forum postaje suvise politcki korektan...

sad se svi nesto ljute, kazi brate bend je sranje i tachka.

podrazumeva se da se bend njemu ne svidja, a ne mora da znachi da je bend sranje u objektivnom smislu.

sad josh ne smesh da kazes da je bend sranje.

pa o chemu da se pricha?

koliko su albuma izdali i ostalo...pa to ima njihovom sajtu...

forumi bi trebalo da budu mesta gde ce covek da izrazi svoje subjektivno mishljanje.

i ja sam kacio neke teme, pa su ljudi rekli da je sranje, pa nishta

 

inace impending doom je takodje naziv matorog black metal benda

bas sam se zacudio, ko li je stavio temu na death metal

 

inache deathcore je mozda najnezanimljivi i najneinovativniji podpravac ekstremnije muzike.

vishe volim emo-core i screamo.

deathcore po mom ubedjenju karakterise poprilicno odsustvo inspiracije, pogotovu noviji nabudzeni bendovi.

starija varijanta mi se vise svidja

 

a ovaj bend nisam slusao, tako da nema sta o njima konkretno da kazem

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote, 'ajde oladite sa tim "ne ide to" i "gde to moze zajedno" fazonima. Album Helig Usvart (ili tako nesto) od hriscanskog BM benda Horde je jedan od najvecih BM kultova ikada, Mortification iz Australije furaju svoj hriscanski DM fazon vec deceniju i po i to rade jebeno sjajno. Gojira sere o ekologiji, Cannibal Corpse kolju babe i malu decu, Morbidi su satanisti, David Lee Roth je celog zivota samo srljao iz snosaja u snosaj, Rhapsody sanjaju hobite i druide, a Impending Doom fura pravoslavni fazon - i to je to. Imam respekt za sve njih jer su autenticni, iako ne volim sve pobrojane. Manite se lupanja etiketa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...