Jump to content

Koga biste od članova(članica) metal/rock bendova voleli da vidite kao od majke rođenog (rođenu)


Black Diamond

Recommended Posts

има нека готик-нешто-туц-туц риба, зове се Емили Отумн (Emily Autumn), и могу само рећи да је уууууууууууф! ако вас занима, отидните на гугл слике па укуцајте.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta ćeš ako ti ponude da vidiš golu i da jebeš onu pravu?

 

nista pre barem par godina cvrste veze

 

Јел ти пијеш?

Не пијем.

 

Јел се дрогираш?

Не дрогирам се.

 

Јел пушиш?

Не пушим.

 

Јел гледаш порниће?

Не гледам порниће.

 

Јел јуриш курве?

Не јурим курве.

 

 

Па мора да имаш неки порок???

 

Имам. Много лажем.

 

znam da zvuci neverovatno ali tako je.a i nije mi bitno da mi iko veruje da govorim istinu.ja za sebe znam kojim putem idem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabasati na nevinu punoletnu devojku, pa još arijevske krvi i plavih očiju je gotovo nemouće naći ... verovatnoća k'o da me potrefi na Loto ( dobar potez).

 

Mislim želim ja to najiskrenije Teši, da mu se obistini san, ali je teško ... tako da nemoj da se duboko razočaravaš ako na takvu ženu ne naiđeš.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabasati na nevinu punoletnu devojku, pa još arijevske krvi i plavih očiju je gotovo nemouće naći ... verovatnoća k'o da me potrefi na Loto ( dobar potez).

 

Mislim želim ja to najiskrenije Teši, da mu se obistini san, ali je teško ... tako da nemoj da se duboko razočaravaš ako na takvu ženu ne naiđeš.

 

Sad cu reci nesto i ispasce da serem ali istina je. Bio sam sa devojkom koja je imala 19 godina, plave kose i plavih ociju i bila je nevina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad cu reci nesto i ispasce da serem ali istina je. Bio sam sa devojkom koja je imala 19 godina, plave kose i plavih ociju i bila je nevina.

 

A da li je plave arijevske krvi ? :)

 

I da li je još uvek nevina ? :)

 

- Ako jeste, onda bi bilo fer i korektno da je upoznaš sa Tešom. :da:

 

to mu je ipak životna želja ... voleo bih mu ugoditi, ali ja nažalos' takvu ne poznajem ... takvu koja ispunjava te kriterijume.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da li je plave arijevske krvi ? :)

 

I da li je još uvek nevina ? :)

 

- Ako jeste, onda bi bilo fer i korektno da je upoznaš sa Tešom. :da:

 

to mu je ipak životna želja ... voleo bih mu ugoditi, ali ja nažalos' takvu ne poznajem ... takvu koja ispunjava te kriterijume.

 

Cekaj, zar nisu Sloveni arijevci? Indoevropljani uopste.

 

I nije nevina vise, jbg..inace bi bila savrsena za Teshu jer je stvarno mnogo dobra devojka, casna, postena i verna :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj, zar nisu Sloveni arijevci? Indoevropljani uopste.

 

I nije nevina vise, jbg..inace bi bila savrsena za Teshu jer je stvarno mnogo dobra devojka, casna, postena i verna :da:

 

Indoevropljani nisu. Sloveni, hmm pa kako se uzme. Ipak je bilo dosta mešanja kroz istoriju. Germani su tipični arijevci. :da:

 

barabo, što si se upuštao u proces defloracije ... eto, promakla je sjajna ( možda i životna prilika) za našeg druga Tešu. :cry:

 

;)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Indoevropljani nisu. Sloveni, hmm pa kako se uzme. Ipak je bilo dosta mešanja kroz istoriju. Germani su tipični arijevci. :da:

 

barabo, što si se upuštao u proces defloracije ... eto, promakla je sjajna ( možda i životna prilika) za našeg druga Tešu. :cry:

 

;)

 

Sloveni jesu arijevci, itd. itd.. Bice prilike za to kada se otvori podforum istorija. :D

 

Da sam znao Teshu tada, pre 2-3 godine, bilo bi sve drugacije.. :zeleni:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jebiga ... sada kada nije nevina, ostade kriva & dužna. :mrgreen:

 

Nego, možda je ova idealno rešenje. Helena Michaelsen, čuvena metal lepojka ... prave arijevske krvi. :mhihi:

 

helena_camouflage.jpg

 

 

E sad, da li ''nije kriva'' - ne znam.

 

Možda nevina i jeste, ali u lakat pre bih rekao ... odnosno što bi rek'o moj ortak Radojko, za neku bombastic cicu. :zeleni:

 

EDIT: Uskoči mi u post Rle D' Boj.

 

 

Edited by Вуду Соло Неле

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oва symphony power левичарка је то уперила пушку у Принце-а. Жели му дати до знања, да очигледно није лак плен.

 

Друга одлева се изгледа предаје. Ви'ш да су јој сискице усмерене у правцу & смеру пушке. Векторске сисе које симболишу капитулацију.

Није мала могла одолети на Принцеов коврџави шарм.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabasati na nevinu punoletnu devojku, pa još arijevske krvi i plavih očiju je gotovo nemouće naći ... verovatnoća k'o da me potrefi na Loto ( dobar potez).

 

Mislim želim ja to najiskrenije Teši, da mu se obistini san, ali je teško ... tako da nemoj da se duboko razočaravaš ako na takvu ženu ne naiđeš.

 

kao prvo arijevska krv je obavezna ali plave oci i plava kosa nisu.plave oci i plava kosa su samo nesto na sta se lozim ali mi i nisu toliko bitne.nemora neko da bude plav da bi bio arijevac.a da je verovatnoca nalazenja nevine punoletne devojke jednaka onoj na lotou je istina.upravo zbog toga ja i zelim tako nesto.kakva bi bila poenta zeleti nesto sto mozes da nadjes na svakom cosku?ja sam izabrao ovaj put upravo zato sto znam sta sve podrazumeva.nemogu da se razocaram nikada jer nikada nisam ni ocekivao da realno imam sanse ikada da je nadjem ali uprkos tome ja cu uvek ici napred sa osmehom na licu i srecom u dushi protiv svih sansi

 

Indoevropljani nisu. Sloveni, hmm pa kako se uzme. Ipak je bilo dosta mešanja kroz istoriju.

;)

 

sada pricas kao princ

 

tesha je toliko jadan muchenik da bi mu dao svoju ribu da je ozeni i plakao bi na svadbi od srece ! :(

 

ma dajte bree.ovo sve zvuci jadno pobogu.ono sve sto sam pricao su neki moji licni tripovi i vezani su za ceo moj licni pogled na svet koji sam izlozio zato sto sam otvorena osoba a vi od toga pravite neku spansku seriju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...