Jump to content

Koga biste od članova(članica) metal/rock bendova voleli da vidite kao od majke rođenog (rođenu)


Black Diamond

Recommended Posts

Ja sam isao na koncert Maidena, nisam verovao da ce Arena biti tako puna...i nikad toliko lepih devojaka na metal koncertu...

Svi ushiceni...vriste...razujmem ja da su Maideni veliki bend, svi ih vole, ali sam opet bio iznenadjen reakcijom publike...stajao sam u fan pitu, malo sa strane...kad odjednom, NE MOGU DA VERUJEM! Pogledam...ma nije moguce...na metar od mene, stoji, ni manje ni vise nego ON...savrsenstvo svih savrsenstava...sinonim za bozanstvo, za inteligenciju, ma nema reci da se to opise...VIDEO SAM PRiNCA! Uspem nekako da se saberem...pozdravim to bozanstvo...on me samo pogleda, ne kaze ni rec...razumeo sam ga, ipak smo svi mi za njega mali, da bi on trosio reci na nas...ja sam bio ushicen sto sam ga samo video! Okrenem se, iza mene vec lezi brdo devojaka, koje nisu izdrzale, srce im preopuklo...ostale vriste...obezbedjenje, policija, odmah intervenisu...izvode Prince u stranu...

Dikinson i ostali iz benda, konacno shvataju surovu istinu...nisu oni toliko popularni, histerija i toliko ljudi na koncertu, to je bilo zbog Princa!

 

Izvinjavam se na duzini posta, ali ja sam jos u transu kad se setim da sam ga video...sreca pa sam musko...mada, kad vidite takvo savrsenstvo, nije vam svejedno....sreca pa sam preziveo...bas sam srecnik, video sam bozanstvo i preziveo!

Ja vise nista ne trazim od zivota, svi moji snovi su ispunjeni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

feniks, koji je 101% strejt, kad je video Princa...ipak je na sekund razmislio o svojoj seksualnosti...mislim, videti nesto tako savrseno...to se ne moze recima opisati! To morate doziveti! Ja sam imao tu srecu i cast, i sad mi nista vise nije vazno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sreca pa sam Feniks i besmrtna sam...inace sigurno ne bih preziveo to sto sam video Princa...mada, bolje da ne rizikujem, ako ga ponovo vidim, mozda i moje besmrtnost ode u tri lepe...ipak je to ON, bozanstvo koje kisu pretvara u sunce, koje vodu pretvara u led, on koji najfrigidniju devojku pretvara u nimfomanku, on koji svojim umnim sposobnostima baca u ocaj sve naucnike, filozofe...

Jednostavno, Princ je savrsenstvo koje ni sama priroda nije verovala da moze stvoriti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

feniks, koji je 101% strejt, kad je video Princa...ipak je na sekund razmislio o svojoj seksualnosti...mislim, videti nesto tako savrseno...to se ne moze recima opisati! To morate doziveti! Ja sam imao tu srecu i cast, i sad mi nista vise nije vazno.

Idi bre u kurac nenormalni. :):):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idi bre u kurac nenormalni. :):):):):)

 

Druze, ne razumes ti to...kad nisi video to bozanstvo...shvatio bi koliko smo mi ispod njega...Pa mene je oblio hladan znoj, jedva sam uspeo da mu se obratim, drhtavim glasom...

Mogu misliti kako se devojke osecaju kad ga vide...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kada sam video Sisusa isti me je osecaj spopao. :)

Mars bre, pedercino jedna, da sam znao, prosuo bih ti zube. :P

 

Ocu i ja da vidim Sisusa!

Neces, necu ja posle da budem kriv za tvoje nocne more i zivotne frustracije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ja da ocekujem od Rumljanina. I da, da ne bih prekrsio pravila yumetala, nemam ni malo smisla za humor. :P

Hoces ici na neki skorasnji koncert?

Sumnjam. Necu da te opet podilazi jeza. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što bi bre iko želeo da vidi Princa pored živog i zdravog Sisusa, kome smo čak i muda vid'li :D

 

A što se tiče ovog kroata... šta znam, malko mi smeta ova pletenica na bradi XD A što se tiče metal populacije u Hrvatskoj, staviću samo ovo:

 

ANAL MANDICA:

 

2107184e_0_zCl8P.jpg

 

muzika je odlična, a š'o se tiče fizičkog izgleda - čini mi se da se ugledaju na Princa..... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...