Jump to content

Koga biste od članova(članica) metal/rock bendova voleli da vidite kao od majke rođenog (rođenu)


Black Diamond

Recommended Posts

DOSTA. Ako ocete da prichate o musko/zenskim odnosiam imate RANDOM ako ocete sa spamujete imate RANDOM , molim vas prestanite da offtopicujete temu. Ako necete da komentarisete slike o clanoviam benda ili da postavite iste , nemojte ni postovati ovde. :)

 

 

Tako je Mito, unakazila se samo tako.

 

sad bi komotno mogla i da se zatvori tema.

via.jpg

 

Za moj ukus izgleda postaro, ali fina zena. :)

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

DOSTA. Ako ocete da prichate o musko/zenskim odnosiam imate RANDOM ako ocete sa spamujete imate RANDOM , molim vas prestanite da offtopicujete temu. Ako necete da komentarisete slike o clanoviam benda ili da postavite iste , nemojte ni postovati ovde. :)

Hvala.

taman sam ja hto to da kazem. jbt svaka tema se prtvori u neko muvanje i sve naki sranje spam

 

naravno spam o teshi je pozeljan s' obzirom da je njegov post promenio sustinu teme iz korena i da je vredniji od svih ostalih postova na ovoj temi zajedno,

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Mito

 

Ti se to vracash na topic i skrecesh sa teme jer si na istoj pisao 5 strana o Mileni, a? :rockdevil:

kad sam ja to radio?

izvini pobrkala si me sa nekim :)

 

inace treba da se otvori tema nova za goticarke :rockdevil:

ali ne one debele masne vec one cool i mrsave :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

MOLIM VAS!!!!!

 

Vise nije zabavno...

ja ne mogu da zatvorim temu jer nisam ovde nadlezna (a tema cim se zatvori ide direkt u Arhivu) ali NEMOJTE VISE DA POSTUJETE OFTOPIK ....

 

 

edit

onaj iz Awaiting Fear-a je prava zivotinja, vid ti ta ledja :wub:

 

Inace u srednjoj skoli sam se lozila na Sabljara, tad je izgledao super (pre 10 godina i vishe :P) :)

dzailibu3.jpg

 

l_113b99bdbf35eaaa06cd6515e97f2be3.jpg

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok ja postujem.

Nego, i dalje tvrdim da nema lepse devojke od bubnjarke Groteske. Secam se onog exita 2007. Ja sam se zaljubio u nju! :wub:

+1

:wub:

a i Dunja iz Demethera je :wub:

i ona iz Abonosa isto

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...