Jump to content

Koga biste od članova(članica) metal/rock bendova voleli da vidite kao od majke rođenog (rođenu)


Black Diamond

Recommended Posts

ti nemaš ni 'vakvu.

a ja imam dojku za odbojku, prema tome, prince, duvaj ga :):evotigana:

 

Sve što sam imao, bile su bolje od tebe, mada to i nije bio tako težak zadatak. Našla bi se tu i poneka lepotica, a skoro sam s jednom takvom odbio da iskoristim priliku.

 

 

 

Vezano za temu, onu Katarinu iz Etra bih ja torpedovao. Sinoć se udesila kao za cirkus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoce da kazes da nasa Eileen nije dobra?

Ili je tebi nesto u glavi pa sve odbijas? Ne valja ti to...

 

To je zato što sam paranoičan i nemam poverenja u žene. No, u čistim situacijama, kad se odnos izgradi na iskrenosti od samog početka, ponašam se sasvim normalno. Ipak, eileen mi se fizički ne sviđa. Ako ćemo da nadmašimo Tešinu sliku, rado bih snimio scenu oralnog sexa s jednom članicom foruma (neka ostane tajna s kojom, za sada), pa da je okačimo ovde.

 

Koja je to svirka bila sinoc i gde?

 

Bila je Beovizija, bre, etarovci prešli u fensere, a Katarina je bila nakinđurena k'o neka Ciganka-gatara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je zato što sam paranoičan i nemam poverenja u žene. No, u čistim situacijama, kad se odnos izgradi na iskrenosti od samog početka, ponašam se sasvim normalno. Ipak, eileen mi se fizički ne sviđa. Ako ćemo da nadmašimo Tešinu sliku, rado bih snimio scenu oralnog sexa s jednom članicom foruma (neka ostane tajna s kojom, za sada), pa da je okačimo ovde.

 

Sad ce Eileen da bude tuzna nakon ovih tvojih reci :sad:

 

Ako ta forumasica pristane, ako je ubedis u to....onda ti stvarno treba dici spomenik! Ja verujem u tebe i dajem ti podrsku!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ce Eileen da bude tuzna nakon ovih tvojih reci :sad:

 

Ako ta forumasica pristane, ako je ubedis u to....onda ti stvarno treba dici spomenik! Ja verujem u tebe i dajem ti podrsku!

 

 

:) :) :) pa vi ste svi ludi! :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odbijao sam ja i mnogo bolje cure.

 

da te podsetim, nisi me "odjebao" nego si se spetljao kao pile u kučini, a evo kad već pucaš iz svih oružja kao pravi "džentlmen", da te podsetim da si posle i pp poslao, krajnje uljudan, za razliku od ove kenjaže sada. ja sam se okrenula i otišla jer sam bila sa sestrom koju si takođe upoznao i to je bilo to. tu se naša komunikacija završila.

 

pozdravila sam se jer sam znala ko si pa mi bilo glupo da te zaobilazim, ali sada vidim da je trebalo.

i to u širokom luku.

 

ne bih dalje da se nastavljam stvarno rekao si sve što umeš :pivopije: ajd uzdravlje

Share this post


Link to post
Share on other sites

U, spetljao se kao pile u kučine. Da me poznaješ duže, znala bi da je to moj uobičajen način komunikacije s ljudima koji mi prilaze, tj. da nema veze s tobom. A prema ženama sam zatvoren, to stoji, osim u situacijama kad me cura zapanji svojim otvorenim i iskrenim pristupom, pa i ja uzvratim na isti način.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...