Jump to content

Michael Jackson


Sleaze Glammer

Recommended Posts

Shta mislite o njemu?

 

Ja mislim da je chovek genije ( shto se tiche muzike ) i smatram da neke njegove pesme zasluzuju mesto u istorijskim udzbenicim ( dobro preterao sam, ali znate shta ocu da kazem... ).

 

Billie Jean, Thriller, Dirty Diana, Bad, Black Or White etc. zaista sve klasici

 

takodje smatram da je nevin za optuzbe, mozda ne potpuno, ali zaista ne verujem da je sexualno iskorishcavao neke klince. Mozda ih je malo pipao po nogama pre 15ak godina ali to je to. Smatram da je sve posle toga nachin da se iskamche pare od njega.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Michael Jackson je fenomenalan muzicar i njegovi albumi "Thriller", "Bad", "Dangerous" su sam vrh pop muzike. Prvih mjeseci naredne godine mu izlazi novi album.

 

Pozdrav Filipe,Vlada ovde, iz BG-a. :pivopije:

 

Moram da te ispravim care. Sredinom sledeće godine Jackson puni 50.godina, i najavio je da planira da izda album, ali nije rekao da će i biti izdat.Ako i bude,to će biti verovatno krajem sledeže godine. Takođe,ono što se zna,kao provereno je da Jackson planira da kao goste dovede aktuelne američke r'n'b i pop zvezde,što belce što crnce.

 

Šteta je što ljudi najviše pamte ta tri albuma, iako je bio klinac prvi albumi poput Ben, Off The Wall i Michael Jackson su sasvim korektni, posto predstavljaju Jacksona kao jedan od najmladjih ali i najkvalitetnijih pop-rnb glasova sedamdesetih.

 

Treba čuti kako peva old time hit ''ain't sunshine'', gde otvoreno mogu reći da mu ni Tom Dzons ni Al Dzerau nisu ni do kolena sa svojim obradama.

Dosta ljudi je u dilemu dovodilo tekst pesme ''Ben'', za koju se pretpostavlja da je gej pesma, ali je tekst ustvari o psu koji se zove ''Ben''. :)

 

Od hitova ja bih pomenuo i ''wanna be startin' something'', ''dirty diana'', ''ben'',''blood on the dance floor'', ''history'', ''the way you make me feel'', ''earth song'', ''don't care about us'' (koju je svojevremeno Dzej ganci obradio u stilu ''sve što želim reći da kucnuo je poslednji čas''), i odličnu baladu ''speechless'' sa poslednjeg albuma, i da ne nabrajam dalje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz
takodje smatram da je nevin za optuzbe, mozda ne potpuno, ali zaista ne verujem da je sexualno iskorishcavao neke klince. Mozda ih je malo pipao po nogama pre 15ak godina ali to je to. Smatram da je sve posle toga nachin da se iskamche pare od njega.

 

ili je nevin ili je kriv, ne može da bude nepotpuno nevin

 

ali da thriller jebe keve to je tačno, pogotovo onaj narration

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jackson od svih stilova igre najvise voli ORO - Oralno-rektalne orgije sa mladim decacima. :) :) :)

 

Nego, ja ne mogu da razumem kako covek moze biti toliki bolesnik da uradi operaciju kakvu je on sebi uradio, i da se ceo zivot raspada, sklanja od sunca, ne sme da se okupa vec se maze nekim kremama i tako dalje. Lik je totalni ludak. Voleo bih da znam sta se njemu sve vrti po glavi.

Edited by Hell on Earth

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...