Jump to content

Narodna Milicija...


voodoo_

Recommended Posts

sve nesto mislim: kad vas startuju panduri u BG-u, najbolje bi bilo da nabacite neki van-beogradski akcenat, po mogucstvu "juzna pruga" ili tako nesto. sto vise zavrtanja, sto manje padeza - to ce vas pre svrstati u kategoriju "dobar momak, bas na mestu". ;-) mada, ako setate roze cirokanu, nista ne pomaze. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam ovog leta imao burna iskustva sa milicijom...skoro svake veceri kada smo se vracali kuci ja i ortaci smo prolazili pored pijace i krali lubenice iz jednog kamiona(najeo sam se lubenica za ceo zivot). :)

ali jedne veceri su nam napravili zasedu, i mnogo nas usralo da pobegnemo, tri patrole nas jurile...

Share this post


Link to post
Share on other sites

par ortaka iz jkra...znaci oni sta nisu sve krali,sta nisu radili. pomalo diluju...i letos ih uvate kako cukaju frizider sa sladoledom xaxa i to u nekim nelegalnim kolima...ne zelim da znam odakle im...1000 evra steta i sad u dosijeu pise teska kradja...xaxa kapiram da bi se i vama iskenjali zesce za lubenice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha i ja sam cukao josh davno frizider sa sladoledom... :)

mislim da bi mnogo najebali zbog ovih lubenica, jer smo stvarno sve mere preterali koliko smo pokrali....

ali ta scena kad su nas jurili..potera je trajala najmanje sat, bezali smo po nekim shumama i vukojebinama...i kad smo konacno bili na sigurnom valjali smo se od smeha..i rekli smo kao necemo vishe, ali ipak smo nastavili po starom. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas su uhapsili nekog italijana u centru.Nije imao pecat u pasosu da je legalno usao u zemlju.Posto policajci nisu znali engleski ja sam bio 'prevodioc' jer su ga drzali ispred trafike gde sam uplacivao kredit.Na kraju sam mu rekao 'you must go to the police station' nakon cega je slozio neku facu kao da ga je gorila silovao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada,nikad to nisam koristio,nisam takav tip coveka.Ali ako bi mi zatrebalo imao bi kome da se obratim.Imam i dosta ortaka koji rade kao policajci ali nikad se nisam vadio na njih ili nesto slicno.To je za sisice,ali opet ako bi bila neka frka,da me murija maltretira jer im je dosadno onda bi potegao nekog da intervenise :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve nesto mislim: kad vas startuju panduri u BG-u, najbolje bi bilo da nabacite neki van-beogradski akcenat, po mogucstvu "juzna pruga" ili tako nesto. sto vise zavrtanja, sto manje padeza - to ce vas pre svrstati u kategoriju "dobar momak, bas na mestu". ;-) mada, ako setate roze cirokanu, nista ne pomaze. :)

Ahaha, totalno tachno...

 

Stalno me smaraju za lichnu (danju, uveche, bez razlike), ali se chesto, zbog naglaska i mesta stanovanja, deshava i ona: "E, jel znash tog i tog?" i "Bio sam ja dole, imam drugara odatle", a par puta je bilo i: "Aj' pusti dechka" bash kad zurim na nocni :D

 

Mada, generalno, prezirem policiju. Vishe smaraju omladinu nego krimose. Policija u nashoj zemlji vishe sluzi za ochuvanje vlasti nego za smanjivanje kriminala... Tolerisanje brutalnosti policije je logichna 'privilegija' koju dobija i najmanji prashinar u cilju postizanja odanosti trenutnoj vlasti... Ne verujem da su su mnogo promenili od doba Miloshevica, samo redje dobijaju naredjenja za batinanja i chesce okrecu glavu... Pozitivnih promena ima, ali panduri su isti...

 

Evo situacije shto se desila:

Cale mi radio u finansijskoj, i imali zaduzenje da proveravaju izdavanje fiskalnih. Otishli u neki lokal, nisu dobilni fiskalni, i krenuli da pishu kaznu... Vlasnica pozove muza, koji je pandur (naravno), lik dodje i izvadi pishtolj i krene da mlati njih dvojicu!! Pazite vi tu bizarnost: jedan pandur, obichni prashinar daje sebi za pravo da tuche dva inspektora Republichke Uprave Javnih Prihoda!! Shta reci??

Na kraju, cale zavrshio sa masnicama, njegov kolega sa shavovima na chelu, pandur sa svega 2 nedelje suspenzije!!

RUJP pokrenuo krivichnu prijavu, koja se ochigledno zagubila negde...

Lokal i dalje radi, pandur takodje... I posle neka NEKO kaze da se policija promenila...

Promenila moj q. ovo je dogadjaj od pre neku godinu. Sami zakljuchite gde zivimo...

 

Sa pandurima samo na: "Dobar dan, dovidjenja"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...