Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a jel iko primetio na linku malu nepravilnost (ili gresim, mada sumnjam) sto se tice line-upa? postavljen je Dismember i Casket Garden a koliko sam ja upucen, Casket garden je naziv albuma i same pesme, grupe Dismember i nigde nisam video da postoji grupa Casket Garden.... :o zatim Downstroy bend (a ustvari je Downstroy pesma benda Soulfly)..... u cemu se ovde radi? iliti WTF???

 

ej, postoji bend downstroy, vec jedno.. 4 godine.. :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako sam dobro prebrojao do sada je objavljeno 37 bendova , najavljeno je 63 benda , bice jos 5-6 inostranih bendova , je li to znaci da ce ostatak biti popunjen regionalnim bendovima ?

 

Objavljeno je desetak bendova više, nego ih nisu stavili na sajt. Ja mislim da je logično da ostatak bude popunjen najvećim metal imenima koje Srbija trenutno ima, a koji do sada, iz meni nepoznatih razloga, nisu objavljeni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno je desetak bendova više, nego ih nisu stavili na sajt. Ja mislim da je logično da ostatak bude popunjen najvećim metal imenima koje Srbija trenutno ima, a koji do sada, iz meni nepoznatih razloga, nisu objavljeni.

Jao ajde molim te samo reci koja su to imena pa da ih organizatori pozovu. Zivo me zanimaju te velicine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kraljevski apartman, Alogia, Demether, Atlantida, Aeternia, Antologia, Dargoron, Nightfall.

 

Vala rece mu!!! XD

Svidja mi se nasa metal scena, iako je 'vakva kakva je....nemamo bolje, a ovo sto imamo je po meni super....

Share this post


Link to post
Share on other sites

grbcfwe1.jpg

 

Prije nego sto ista napisem, jedna losa vijest, naime, Whitesnake i Def Leppard su otkazali ucesce na festivalu. Opet je rijec o pomjeranju datuma na turneji, isti razlog zbog kojeg smo otkazali banjalucki koncert. Sada im se ne uklapa ni festival u datume, a logicno, cijeli festival se ne moze pomjerati zbog 2 benda, ma koja da su.

 

Dobra vijest je da smo odlucili kolike ce biti cijene jednodnevnih karata, kada ce u prodaju, a objavicemo i raspored po danima, za bendove koji su i do sada potvrdjeni! Nove objave, nadam se, ove sedmice.

 

Cijena jednodnevnih karata ce biti jedinstvena.

 

Za svaki dan, cijena je 2590 dinara!

Takodje, odlucili smo da uvedemo i vikend kartu za petak-subotu, koja ce kostati 4000 dinara.

Jednodnevne i vikend karte bice pustene u prodaju u ponedeljak, 17. Marta.

 

 

Raspored po danima za Main Stage je slijedeci:

 

Utorak, 01.Jul

 

Judas Priest

Cavalera Conspiracy (Projekat brace Cavalera, svojevrsni reunion Sepulture)

Expedition Delta feat Gary Wehrkamp (Shadow Gallery) & DC Cooper (ex-Royal Hunt, Silent Force)

 

 

Sreda, 02.Jul

 

Lordi

Nuclear Assault

Brutal Truth

Tyr

+3 benda TBA

 

Cetvrtak, 03. Jul

 

Cradle Of Filth

At The Gates

Soilwork

Adagio

Secret Sphere

+ 1 bend TBA

 

Petak, 04. Jul

 

Avantasia

Dismember

Manticora

+ 3 benda TBA

 

Subota, 05.Jul

 

Helloween

Sodom

Ensiferum

Evergrey

Saturnus

Sybreed

+ 1 bend TBA

 

Sve vijesti o kampu bice poznate do kraja sedmice. Takodje, oficijalne majice festivala bice u prodaji u roku od 15 dana. Nadamo se da cemo zavrsiti buking do kraja slijedece sedmice, a sigurno je da cemo bar 2-3 benda od, ako se ne varam, 8 preostalih, objaviti do kraja ove sedmice.

Ovu temu cu malo bolje da nadgledam, i stvarno sve molim da se uzdrze od nekog nebitnog spama, tipa koji je bend bolji, da li je thrash smece, predlaganja bendova i slicno. Vec imamo okviran plan kako da se zavrsi booking i vec mjesec dana cekamo odgovore od istih bendova. I da, da ne zaboravim, nemojte da dovodite otkazivanje Whitesnake-a sa situacijom na Kosovu, zaista se radi o najobicnijoj promjeni plana, sto ce se dokazati otkazivanjem nekih drugih datuma na njihovoj turneji.

 

Sve najbolje,

 

Castle Fest Tim

Edited by Elderane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da tako reagujes zbog Whitesnake, ali zamisli kako je nama bilo. Vise mi se gadi da pisem da su otkazali ovo ili ono, ali, moze im se. Ipak oni odlucuju. Mi smo potvrdu imali, i kao i za sve bendove izasli sa objavom prije njih, jer cekati njihove webmastere je cista glupost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da tako reagujes zbog Whitesnake, ali zamisli kako je nama bilo. Vise mi se gadi da pisem da su otkazali ovo ili ono, ali, moze im se. Ipak oni odlucuju. Mi smo potvrdu imali, i kao i za sve bendove izasli sa objavom prije njih, jer cekati njihove webmastere je cista glupost.

Uhh ma verujem sve nego ne mogu da verujem. Mogu da zamislim za Vas. Znam da im se moze zato i pizdim. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E u picq materinu i njihov engleski profesionalizam!!!!

Pa moze im se.... da bas do jaja.... ma super - sada lepo mogu da prestanem da sqpljam kintu za castle...... super, ima da sevne novi mob i gotovo, sva sreca pa sam vec qpio kartu za KISS, nema vise izdataka, a ako i oni otkazu....e pa da ga jebem... sada mi je dovoljno krivo za ws da se obesim...

aaaaaaaaaaaa jbm tiiii fak

 

sry za spam i to... nema me vise na ovoj temi poz

peace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...