Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Morbid sam propustio u basti skc-a ali sada necu.SYX je jako kvalitetan bend,jedan od retkih prog bendova koje varim.

Izbor bendova je izvanredan i ako mene pitate bice pola Evrope tada u SD zbog ovakvog line-up-a.Ovo ne zaostaje nimalo za festivalima koji su se odrzavali u ostalim zemljama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

isao je buletin po spejsu...da fanovi odaberu pesme koje da sviraju na turneji, medju njima je i dressed to kill

To je bilo pre 2 meseca a i druze to je bilo za Americku turneju, na kojoj nece svirati kao solo koncert jer je turneja zajedno sa Epica i Into Eternity.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle jos da potvrdimo taj Mayhem i prica je gotova. Iskreno Line Up je ispao i bolji nego sto smo ocekivali, i mislim da tek sada vidite koliko smo ozbiljni bili kada smo rekli da cemo obezbediti jedan od najacih festivala u domenu metal muzike u Evropi. Sad nam samo predstoji da se svi zajedno izborimo da sto vise fanova postei nas fest kako bi sve ovo imalo smisla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh goci ne bih da te razocharam al te stvari teshko da ce ti odsviraju, evo neke setliste od proshle godine, pa pretpostavljam da ce slichno da bidne kod nas.

 

01. (intro) Oculus Ex Inferni

02. Set the World on Fire

03. Domination

04. Serpent's Kiss

05. Paradise Lost

06. Inferno (Unleash the Fire)

07. Evolution (The Grand Design)

08. Smoke and Mirros

09. The Walls of Babylon

10. Sea of Lies

11. Of Sins and Shadows

----------------------

12. The Odyssey

 

Ne sviraju najbolju pesmu - Church of the Machine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne sviraju najbolju pesmu - Church of the Machine.

 

najbolju tebi... brate... nije to BASH najbolja... nemoj sad.... :pivopije: dobro je shto dolaze... zazheleo sam ih se vishe, zadnji put sam ih gledao u Budimpeshi sa Stratovarius-om koga su razbili ko peder izloge Playboy-a!!!

 

Samo nek dodju, bitje tu za svakoga po neshto :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel' definitivno neće biti gothic metala sa ženskim vokalom (ne računajući pevačicu Cradle of Filth)?

 

E stvarno, još će nas optuže na Zapadu da pravimo muško-šovinistički festival, pa će i to da strpaju u kontekst oko Kosova... :)

 

 

 

Ozbiljno bre? Nešto sa ženskim vokalom?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ama, sta vas spopada, zivota vam? Imate zenski vokal u Tales of Dark, Cradle Of Filth i Avantasiji. Mozda jos negdje, ne mogu da razmisljam :)

Samo jos Mayhem, dzaba predlazete, nisam samo siguran da smo sa domacim zavrsili... I to je pri kraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne zaboravim, pocevsi od karavana u Banjaluci, 30. Marta, prototip majica Castle Festivala je u prodaji po promo cijeni od 600 dinara. To je prva, ogranicena kolicina sa nepotpunim lineup-om na ledjima, i grbom naprijed. Ne mogu okaciti sliku, a iskreno, tek cu sutra vidjeti kako uopste izgledaju te majice... :) Cisto da znate, mozete ih naruciti, kupiti na karavanima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, neka ne kupi. Jeftinije nije moguce izraditi kvalitetnu majicu, a da se i nama bar minimalno isplati da prodamo. Majice bendova su bar 1200, tako da je tu sve jasno. Rado bi ih prodavali za 400 dinara, ali nije bas moguce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...