Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

samo jedan detalj!

 

gonzo je u pravu, poenta je NAVIKA!

 

iz navike dolazi cinjenica da se redovno doalzi na svirke, bilo kakve, da se stvara baza fanova, tj ciljna grupa i, na kraju krajeva, iz navike nastaje svest da su potrebne pare za tu vrstu provoda.

pogledajte EXIT. pola ljudi kupi karte za EXIT jer su navikli na taj dogadjaj. iako se jos par meseci nece znati ko su hejdlajneri, niti neki manji izvodjaci...

 

 

 

 

potpuno nse slazem!bitan je mentalitet.

NAVIKA JE JEDNA MUKA,ODVIKE SU DVIJE MUKE

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da, ako neko hoce ove nove plakate, izgledaju kao posteri, moze da uzme koje hoce, ima 12 vrsta. Jeste glupo, ali sta znam, mozda nekom to i treba.

 

Da, hocu ja.... ajde kad vratim kartu u billet... kako god da se zove... tamo kod konja, hocu da me ceka od svakog po jedan!!! Bar smo toliko zasluzili! I zalepicu ih u mojoj sobi i umrecu lepo!

 

 

razmislite da dovedete i Helloween.... Kao neki mini fest.... Judasi, CC, Helloween! :) Zezam se, znam da nema sanse!

 

P.S. Ali hocu postere! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, kakvih 30000? Ne bi nikad ocekivali toliko, da je deseto izdanje festivala.

Iskreno, kad smo objavili Judas Priest, taj dan smo ocekivali 5-6000 ljudi. Ostale dane po 4000.To je bila neka realnost, a i nije puno, kad pogledate, na Maidenima je bilo 23000 ljudi, pa neka je pola od njih zainteresovano za bilo koji drugi metal bend, pola od tog ostatka da nadje novac, i to vam je sve. Ni cetvrtina od potencijala. Sto se stranaca tice, mogu vam reci da su se poprilicno zainteresovali. Mnogo pitanja i mailova uopste je poslato iz gomile zemalja, cak i iz Australije. Njima se svidjela tvrdjava, i lineup, mnogi bi dosli, ali, nije to cifra koja spasava stvar.

 

 

A, ok, izvinjavam se...

Ali svejedno, opet...zar je moguce da ostatak ceka poslednji cas?

Kako god bilo, ostaje da se nadamo na pojedinacne koncerte, i tako to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

potpuno nse slazem!bitan je mentalitet.

NAVIKA JE JEDNA MUKA,ODVIKE SU DVIJE MUKE

Pa ja imam naviku da idem na koncerte (i pri tom mislim na koncerte,ne na lokalne svirke).

Ima i dobrih navika :bigblue:

 

 

 

65 User(s) are reading this topic (30 Guests and 1 Anonymous Users)

34 Members: machak slusha DEATH, Totamealand, Circle_Pit, LazaGNR, Vic Rattlehead, Frubi666, Lunar, Bahamut, Vajar, Tinea, Razbijač-SEXUALNI MEĐED, lex69, behemoth, alek(sa), Buddha, amy_mccoy, shield, hypnos, .nemanja., NatashaNS, Moody, WTF, Atheist, Angie, Bili_Piton, Port, AstralliS, Geralt of Rivia, Kingmanowar, Maljavi Razbijac, Killing Hand, CrvenaBestija, (Pant)Era Ojdanic, Bloody Mary

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boze, koliko sam razocarana :'(

 

Necu videti Evergrey. A najteze mi pada sto necu videti Saturnus, koje zaista nemam sad prilike gde dalje da vidim uzivo, jedino da odem u Rumuniju na Metal Maniac Festival. Ne znam, trenutno sam neutesna.

Volela bih bar da imam neku lepu uspomenu na sve ovo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo jedan detalj!

 

gonzo je u pravu, poenta je NAVIKA!

 

iz navike dolazi cinjenica da se redovno doalzi na svirke, bilo kakve, da se stvara baza fanova, tj ciljna grupa i, na kraju krajeva, iz navike nastaje svest da su potrebne pare za tu vrstu provoda.

pogledajte EXIT. pola ljudi kupi karte za EXIT jer su navikli na taj dogadjaj. iako se jos par meseci nece znati ko su hejdlajneri, niti neki manji izvodjaci...

 

Tacno ali na EXITu imas i gomilu ljudi koji dolaze samo da bili vidjeni a i oni prodaju englezima hiljade karata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ako neko hoce ove nove plakate, izgledaju kao posteri, moze da uzme koje hoce, ima 12 vrsta. Jeste glupo, ali sta znam, mozda nekom to i treba.

 

Mene interesuju, kako da dodjem do plakata?

 

@Sto se tice Exita, upoznao sma par likusa i likova koji su rekli da ce da kupe karte za Exit kolka god bila cena. A kad sam ja rekao da jos niko nije najavljen(to je bilo pre neznam 4-5 meseci), oni su rekli pa nema veze to je lepota leta, idemo tamo zbog drustva. :/

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno ali na EXITu imas i gomilu ljudi koji dolaze samo da bili vidjeni a i oni prodaju englezima hiljade karata

ama brate, naravno da je tako, ali upravo na to ciljam: navika se gradi godinama. to je bio problem. da je castle u svesti ljudi kod nas i u inostranstvu pozicioniran kao EXIT, ne bi bilo problema. ali to vreme tek dolazi, tj ako uopste dodje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja danima razmisljam da je sve u startu bilo pogresno. Tek smo poceli da dobijamo koncerte, ljudi jos nisu stekli naviku da dolaze, osim mali broj njih. Treba sacekati jos koju godinu da se neki krugovi obrnu, da se ljudi naviknu. Ne bi pomoglo ni da smo najavili 2 dana sa manje hedlajnera, opet bi sve to bilo jadno, nije festival vrhunska produkcija i skupa oprema, vec ljudi, to je sve jasno kad se vidi jedna slika sa Wackena.

 

Slazem se.

Btw, 63 usera cita ovo. :bigblue:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam shta da kazhem...Sve je recheno!!! Znachi ovo je trebao da mi bude najbolji dogadjaj u zhivotu!!! Al jbg, Elderane poshto nema shanse da Avantasia ikada vishe dodje, ajde daj informacije kolko su karte za Sziget i kog dana svira Avantasia! Ajd plsssss...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sto se tice Exita, upoznao sma par likusa i likova koji su rekli da ce da kupe karte za Exit kolka god bila cena. A kad sam ja rekao da jos niko nije najavljen(to je bilo pre neznam 4-5 meseci), oni su rekli pa nema veze to je lepota leta, idemo tamo zbog drustva. :/

Sabani (po meni).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja danima razmisljam da je sve u startu bilo pogresno. Tek smo poceli da dobijamo koncerte, ljudi jos nisu stekli naviku da dolaze, osim mali broj njih. Treba sacekati jos koju godinu da se neki krugovi obrnu, da se ljudi naviknu. Ne bi pomoglo ni da smo najavili 2 dana sa manje hedlajnera, opet bi sve to bilo jadno, nije festival vrhunska produkcija i skupa oprema, vec ljudi, to je sve jasno kad se vidi jedna slika sa Wackena.

 

 

 

pa kad se vidi ona slika sa wackena reci mi ko ne bi pozelio da ode

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ko ne bi pozeleo da ide na Wacken. Al' je tamo strava! :rockdevil:

 

Al' dobro da, ostaje nam EXIT sa Nightwish-om i jos nekoliko dobrih bendova. Otici cu da ih cujem. Nebitno mi je da li peva Tarja ili Anette.

 

Uglavnom, na Wacken cu jednom otici, ma kad to bilo! To se mora bar jednom videti! :bigblue:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

VRATIO SAM SE!

 

 

I samo da znate, ko mi bude diro Lazu i ostale moje drugare sa about me moje liste,najebo je u mestu.

 

A sad, drzim palceve terri i legasiju da se izvuku iz govana,a kad budem nesto konstruktivno da kažem, javi ću se. I samo da dodam oni koji misle da lazem kad pisem o karanju,mogu slobodno da mi svrnu na detelinaru,opusteno vadim majmuna iz dzaka, pa ako hoce da mi vide kako karam nek dodju,mozda nesto i nauce i samo da znate,dok jebem,mnogo se znojim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...