Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nemojte o tome, molim vas. Nije stvarno bitno kojih ce biti zanrova. Ja rekoh svakih, pa i onih koje mnogi ne vole, ali nekima su omiljeni. A, opet, sad u cetvrtak objavicemo neka mega imena, pa sam siguran da ce biti i nezadovoljnih tim prvim talasom bendova. Na kraju ce sigurno biti za svakoga top 5 bendova, ali, nemojte ocekivati da ce neciji ukus biti pogodjen svakim bendom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) Pa. sto se meni izvinjavas, ja vam samo kazem da po meni nema potrebe da se oko toga prepirete. Jebi ga, ja prije koju godinu nisam mogao da smislim nista osim heavy/power/prog metala, pa sada mogu slobodno da kazem da slusam sve osim HC. Mozda i to pocnem slusati, ko zna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini Elderane nije mi bio cilj da skrenemo s teme... al shta cesh kad su neki ljudi zeljni bezpotrebne rasprave...

 

nemoj sad, kao ne slusas HC a sviras u industrial metal hardcore bendu... jao, macan ce me ubiti... :)

 

pardon, ovo se ne odnosi na -powerslave-a, nego na elderane-a... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta to treba da znaci?

 

Za Legacy fest je 4000 za dva dana, ovde je 5, pa red je da najave da krenem da stekam kintu. :D

Napisao je Elderane na nekoj od predhodnih strana nesto tipa (improvizujem) "Po svemu ce liciti na Wacken,osim po ceni" (kad se bila povela prica o Wacken-u) :bigblue::pivopije:

 

So don't worry ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) Bas ste me preozbiljno shvatili :) Pa, da je cijena wackena, valjda bi bila 8800 dinara. Ovako, mi smo sa line upom blizu, nadam se, tako da cemo cijenu korigovati po tome. Inace, kao sto sam i rekao, ne ocekujte sada sve, samo nekoliko hedlajnera, na osnovu kojih se moze dosta zakljuciti. A, ko je vec zainteresovan za ovaj fest, neka ustedi neke pare, znate da smo uvijek prema najprivrzenijim metal fanovima uvijek pokusavali da izbunarimo bar neki fan pit, prve redove, popust...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...