Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

Moraću dosta da izdvojim za putovanja do Smedereva i nazad svih 5 dana.

 

Povratna karta, Beograd-Smederevo, je oko 400 dinara, uz indeks 300. A, tamo ces imati kam sa svih pogodnostima koji ce biti jeftiniji nego da svaki dan putujes, pa cak i iz Beograda... Nije mi jasno zasto da putujes, ako te svih 5 dana zanima, a hoce?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jbt. on se brine za BG-Smederevo a kako je meni tek odavde. :) :) :)

Hmm, ja mislim da ću da propustim ovo, ipak nemam toliko ni love, pogotovo to ostajanje po pet dana. :da:

Samo se nadam da mi neće nijedan bend odgovarati, inače mijenjam priču što će značiti da moram raditi i nemoguće. :) :) :)

Edited by furija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

najbolja varijanta - napuniti jedan auto - svaki dan drugi vozi, ostali mogu da se opuste, cugaju...ru-sd 100 km opušteno - to mi trenutno zvuči kao ok organizacija, mada ni kombi varijanta nije loše rešenje, za 500 dindži po osobi računam, ali treba napuniti to - ne moš naći 10+ fanova/dan koji bi išli - i dalje mislim da je predugo 5 dana - ljudi rade, ajd da je slobodan dan u pitanju nego treba uzeti odmor za to, studenti u sred ispitnog roka, takođe je tad u toku i upis na faxove, pa i maturanti otpadaju, znači ostaje neka maloletna populacija, a ko će paziti na te klince?

trebali ste napucati sve za jedan vikend i do kurca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ni to losa varijanta (ici autom),la' trebas da racunas i na to da ce to (svirke) da traju ceo dan (i noc),pa posle svega toga treba biti dovoljno sabran i koncentrisan (tj. dovoljno odmoran) i da vozis nazad... :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stari, ne znam sta da ti kazem... Pa, ja rekoh da ce na festu biti neka imena, sa kojima nema bas puno zajebancije. Mogu da sviraju tad i tad, ako hoces-hoces, jebi ga! Nije 5 dana puno. Kod nas nikad nije bilo nista slicno. Godinama smo izolovani, tek od prosle godine desavaju se pozitivne stvari na koncertnom planu(sa nekim izuzecima ranijih godina)... Tad maturski nisu, vec u maju. Upisi na fakultet se redovno zavrsavaju do jula. Ispitni rokovi na podosta fakulteta su vec zavrseni. Ako i nisu, tu ti ostaje u vrh glave 1 ispit vec u julu da jos das... A ako je jedan ispit u junskom roku, pored septembarskog, oktobarskog i oktobra II, toliko bitan, onda dobro. Znam da ce biti i takvih ljudi, jebi ga, niko ne bira kada ce mu biti frka na faksu...

Ali, da je 5 dana vrhunskih, zanrovski rasporedjenih bendova puno? To se vec ne slazem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i dalje mislim da je predugo 5 dana - ljudi rade, ajd da je slobodan dan u pitanju nego treba uzeti odmor za to, studenti u sred ispitnog roka, takođe je tad u toku i upis na faxove, pa i maturanti otpadaju, znači ostaje neka maloletna populacija, a ko će paziti na te klince?

trebali ste napucati sve za jedan vikend i do kurca

Sa ovim se apsolutno slažem. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz
Stari, ne znam sta da ti kazem... Pa, ja rekoh da ce na festu biti neka imena, sa kojima nema bas puno zajebancije. Mogu da sviraju tad i tad, ako hoces-hoces, jebi ga! Nije 5 dana puno. Kod nas nikad nije bilo nista slicno. Godinama smo izolovani, tek od prosle godine desavaju se pozitivne stvari na koncertnom planu(sa nekim izuzecima ranijih godina)... Tad maturski nisu, vec u maju. Upisi na fakultet se redovno zavrsavaju do jula. Ispitni rokovi na podosta fakulteta su vec zavrseni. Ako i nisu, tu ti ostaje u vrh glave 1 ispit vec u julu da jos das... A ako je jedan ispit u junskom roku, pored septembarskog, oktobarskog i oktobra II, toliko bitan, onda dobro. Znam da ce biti i takvih ljudi, jebi ga, niko ne bira kada ce mu biti frka na faksu...

Ali, da je 5 dana vrhunskih, zanrovski rasporedjenih bendova puno? To se vec ne slazem.

 

samo ''naglas'' razmišljam, mada kad vidim spisak bendova, ni sekire mene lično ne mogu sprečiti da dođem, ali znajući našu publiku za druge ne garantujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt. puno vam 5 dana da gledate metal bendove, i to josh ko zna koje ? Ma dajte bre... strashno su nas organizatori za ove dve godine razmazili...

 

Meni nije puno da sviraju svaki dan u jednoj godini bez odmora, al' okolnosti su okolnosti, iako bih ja rado protiv svega i svačega samo da dođem tamo, a iskreno jedna i jedina je prepreka što živim ovdje gdje živim, ostalo se da srediti.

Ok, ovo govorim samo za te festivale a za koncert mi nije frka.

Edited by furija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Povratna karta, Beograd-Smederevo, je oko 400 dinara, uz indeks 300. A, tamo ces imati kam sa svih pogodnostima koji ce biti jeftiniji nego da svaki dan putujes, pa cak i iz Beograda... Nije mi jasno zasto da putujes, ako te svih 5 dana zanima, a hoce?

Da ali vecina odavde ne ide iz Bg-a. :D

 

Bice i kamp? Extra, ja imam Smestaj blizu Smed, ali ako ne bude skup kamp idemo da lumpujemooooooo! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam bas za kamp varijantu, ali posto ce svi vjerovatno u kamp ni meni ne preostaje nista drugo!

 

P.S. Cuj 5 dana puno? Malo je i to!!!! Toliko dobrih bendova koje bih zelio vidjeti uzivo, vala bih i 10 ostao da imam sta gledati, a sudeci po najavama itekako ce biti!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma videćemo sutra šta je i kako je, dokle više bre sa nagađanjima!!!

 

Pa, neces bas sve vidjet sutra. Samo majusni djelic. Sta smo danas skoro ugovorili, bolje da ne spominjem, samo ne vjerujem da ce biti sutra objava toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...