Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

Без претеривања, ја због овог фестивала почињем да радим. Неки бендови се не доводе у питање!!! И једва чекам!!!

Не треба ми већа препорука од: Ово су они што су организовали концерте Blackmore's Night, Kamelot, Evergray, Џоа Кокера... Стао ми мозак, али сви знамо да се листа наставља и ко је био на концертима зна да момци знају шта и како раде. Још једном, свака вам част! :rockdevil::pivopije:

Edited by Layla

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa.. ja kontam da vecina ljudi koja bi imala volje da ide na oba festa, nema sanse da to uradi....

 

"If there's a will,there's a way"

 

"Oni koji zaista zele nesto da urade,nadju nacina. Oni koji ne zele nesto da urade,nadju izgovor." :rockdevil:

 

Ja ima da idem na sve sto mi se svidi,vi ostali kako ocete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, jebi ga onda. Sacekas ponudu oba festa, pa izaberes. Sta znam, mi objavljujemo u cetvrtak neke hedlajnere, jeste da to nije ni 30% festivala, ali valjda ces da odlucis, ima vise od 6 mjeseci do prvog festivala. Ko zna, mozda na kraju odes i na oba.

 

pa bilo bi do jaja otici na oba... daleko od toga.. mada teoretske sanse postoje, nada poslednja umire ali je kurva :))

:pivopije:

 

"If there's a will,there's a way"

"Oni koji zaista zele nesto da urade,nadju nacina. Oni koji ne zele nesto da urade,nadju izgovor." :rockdevil:

 

Ja ima da idem na sve sto mi se svidi,vi ostali kako ocete.

 

pa pazi, nekima uopste nepretstavlja problem otici na oba, cak mogu i na deset festivala da odu pa da neosete...

ja studiram i bas lose stojim sa kintom, tako da ce meni biti dosta veliki probelm otici i na jedan...

 

"Oni koji zaista zele nesto da urade,nadju nacina. Oni koji ne zele nesto da urade,nadju izgovor." <---- ovo je extremno daleko od realnosti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je najveca prepreka datum, bukvalno samo srce ispitnog roka :(

cak i da je u beogradu, bio bi problem, ovako treba organizovati i prevoz...

 

Mada ako budu odredjeni bendovi, zrtvovacu rok, pa cu da nadoknadjujem u septembru i oktobru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

5 dana je preterano, valjda imaju neku marketing strategiju, da ne bankrotiraju, pitanje ko može da bude/dođe u sd svih 5 dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je najveca prepreka datum, bukvalno samo srce ispitnog roka :(

cak i da je u beogradu, bio bi problem, ovako treba organizovati i prevoz...

 

Mada ako budu odredjeni bendovi, zrtvovacu rok, pa cu da nadoknadjujem u septembru i oktobru

qft

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad gledam koliko su ove godine ispali solo koncerti, neće me ni sledeća mnogo više koštati, biće ovih festivala a manje solo koncerata, i dodje mu na isto... Samo treba planirati.

 

:) Nisam siguran. Ja koliko vidim, ovo ce biti najbolja koncertna godina(2008) u istoriji Srbije. A cijena karte za Castle fest ce biti, najiskrenije, najmanja u Evropi za ijedan petodnevni festival ikada. Mozda cak jeftinija i od svakog trodnevnog, nisam siguran. Ako ovo ne prodje bar blizu nule(sto nam je pocetni cilj), nisam vise siguran za buducnost metal koncerata, uopste. Bice jako lose. Znam da trtljam bezveze, dok vi ne saznate o kojim bendovima ce biti rijeci, a to se nece saznati ni 30% u cetvrtak, a bice dovoljno da vam bude jasno o cemu se radi. Nego, da ne pricam. Idu objave dalje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispod 100 :) Majko mila, pa niste valjda pomislili da ce ovo da kosta sto evra usred nam ove siromasne zemlje? Zar nije dovoljno sto pouzdano znamo kakvi ce nas sve koncerti potresti iduce godine... Od kojih je dobar dio na festivalu, naravno. Cilj festivala je da nas dodju hiljade! Nista drugo, cisto da se prebrojimo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispod 100 :) Majko mila, pa niste valjda pomislili da ce ovo da kosta sto evra usred nam ove siromasne zemlje? Zar nije dovoljno sto pouzdano znamo kakvi ce nas sve koncerti potresti iduce godine... Od kojih je dobar dio na festivalu, naravno. Cilj festivala je da nas dodju hiljade! Nista drugo, cisto da se prebrojimo!

 

5 dana manje od 100e?

Do jaja, dolazim sigurno :rockdevil:

Uzecu odmor ili bilo sta, samo ako dovodite bendove koji me zanimaju :pivopije:

Nisi rekao da li ce biti neki kamp ili moram na ulici da pawam? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) vjesala... Ma, nema sanse... Niko od nas nece da reaguje ni na jedan trac o nekom bendu... Spominjete svasta, neki jesu u pravu, neki nisu... Ali, sta to znaci, kad na 10 foruma i shoutboxova bude obuhvaceno vise od pola relevantne scene... Vrh.

 

Inace, bice kampa. Kako drugacije da natjeramo 99% ljudi da ostanu 5 dana.

Edited by Elderane

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) vjesala... Ma, nema sanse... Niko od nas nece da reaguje ni na jedan trac o nekom bendu... Spominjete svasta, neki jesu u pravu, neki nisu... Ali, sta to znaci, kad na 10 foruma i shoutboxova bude obuhvaceno vise od pola relevantne scene... Vrh.

 

Inace, bice kampa. Kako drugacije da natjeramo 99% ljudi da ostanu 5 dana.

 

 

Znachi necesh reci dal je istina za Sodom ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...