Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa bio sam, video, raspito se i znam kako ide... Taj Hitrou je azdaja od aerodroma i avio-kompanije iz Jemana i Zimbabvea slecu tu kao i nas Jat pa cak i Montenegro Airlines a da nepricam o Lufthanzi i US Airlinesu. Koliko gejtova ima ne znam ali znam da je dovoljan za ceo London.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate znaci zasto ne znam ali ovaj festival mi obecava... Nekako Bosna ovo ono pa me veze za neke stvari i neke ljude ali ni u jednom trenutku nisam otpisao ovaj festival u Smederevu...Bosanci me nikad nisu izneverili. :bigblue: Whitesnake, Joe Cocker, Mark Knopfler, Chris Rea su mnogo veca imena od svih onih imena zajedno na Legacy-ju. To su svi oni slusali kad si palac sisali. Ne kazem, Legacy fest je dobar, stvarno jeste ali mi je nekako ogranicen za razliku od Terra Nostre. Govorim na konkretnu organizaciju.

Podrzavam ovu organizaciju kao i Legacy i puno uspeha u daljem radu im zelim!

:pivopije:

Edited by enclave

Share this post


Link to post
Share on other sites

JA mislim da ce ovaj fest pored onakvih imena na legasiju propasti a vi kako ocete....

 

Molim te, samo bez ovakvih komentara. Isto se odnosi i na suprotno, na prognoze da ce propasti ovaj ili onaj festival. To nam nije potrebno u ovom trenutku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam, to mi je perfektno jasno. Dosta i nece imati problema, jer je najavljeno toliko ranije da bi eventualno bilo vremena da se vecina snadje cak i u slucaju da zele na oba festivala. Meni je samo zasmetalo malo sto imas razmisljanje o propadanju, prije nego sto su i karte u prodaju krenule.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bi bilo super kad bi bilo PUUUNO domacih bendova,pa da ih lepo gledamo i slusamo na profesionalnoj opremi. Narocito treba gurati "demo" bendove,znam,ovo nije gitarijada nego festival,ali opet,bio bi bas srecan kad bih video bendove kao sto su npr: Anguish Sublime, Sarcomman, Groteska, AngelGoat, DaggerSpawn, i tako neke bendove...Naravno,to bih JA voleo da vidim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bi bilo super kad bi bilo PUUUNO domacih bendova,pa da ih lepo gledamo i slusamo na profesionalnoj opremi. Narocito treba gurati "demo" bendove,znam,ovo nije gitarijada nego festival,ali opet,bio bi bas srecan kad bih video bendove kao sto su npr: Anguish Sublime, Sarcomman, Groteska, AngelGoat, DaggerSpawn, i tako neke bendove...Naravno,to bih JA voleo da vidim...

pffffffffffffffff not! demo bendovi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bi bilo super kad bi bilo PUUUNO domacih bendova,pa da ih lepo gledamo i slusamo na profesionalnoj opremi. Narocito treba gurati "demo" bendove,znam,ovo nije gitarijada nego festival,ali opet,bio bi bas srecan kad bih video bendove kao sto su npr: Anguish Sublime, Sarcomman, Groteska, AngelGoat, DaggerSpawn, i tako neke bendove...Naravno,to bih JA voleo da vidim...

Nadji neko drugo mjesto za promociju svog benda. Domace bendove mozemo gledati kad hocemo i zato su nam potrebna SVJETSKA imena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam, to mi je perfektno jasno. Dosta i nece imati problema, jer je najavljeno toliko ranije da bi eventualno bilo vremena da se vecina snadje cak i u slucaju da zele na oba festivala. Meni je samo zasmetalo malo sto imas razmisljanje o propadanju, prije nego sto su i karte u prodaju krenule.

Pa jbg mozda sam malo i izfrustriran posto volim sve zanrove metala a nikako nemogu da skupim pare ni za sve koncerte a kamoli festivale...Srecno sa radom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa.. ja kontam da vecina ljudi koja bi imala volje da ide na oba festa, nema sanse da to uradi.... ja cu biti srecan ako uspem otici na jedan...

te zadruge nista nevrede, poslove dobijaju uglavnom oni koji znaju nekog tamo (sefa, sekretaricu..) barem je to situacija u raspaloj subotici...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa.. ja kontam da vecina ljudi koja bi imala volje da ide na oba festa, nema sanse da to uradi.... ja cu biti srecan ako uspem otici na jedan...

te zadruge nista nevrede, poslove dobijaju uglavnom oni koji znaju nekog tamo (sefa, sekretaricu..) barem je to situacija u raspaloj subotici...

 

Pa, jebi ga onda. Sacekas ponudu oba festa, pa izaberes. Sta znam, mi objavljujemo u cetvrtak neke hedlajnere, jeste da to nije ni 30% festivala, ali valjda ces da odlucis, ima vise od 6 mjeseci do prvog festivala. Ko zna, mozda na kraju odes i na oba.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...