Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi moji, pa ne mozemo bas svaki podzanric da pokrijemo... brutal, technical, melodic... Pa sta je Blood Red Throne?

Za vece ime od Judasa, to nikada nismo ni rekli, to je bas trac. Jedino Maiden ili Metallica su veci, slabo ko jos da ima, eventualno Slayer.

 

:bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bi trebali forsirati reklamnu kampanju i u Rumuniji i Bugarskoj,od kojih mozete sigurno ocekivati dosta potencijalnih posjetilaca.U Ex-Yu manje vise svi znaju za fest...

 

Grijesis za to. Ne znaju svi, znaju oni koji prate situaciju... Koliko njih pojma nema, to niko ne zna. Za Rumune se slazem, i za Bugare.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo plakata! Primijeticete da fale neki bendovi (Carpathian Forest, Adagio, Blood Red Throne), a neki za koje se nije znalo (Usud iz Hrvatske i Alister iz Srbije), su na plakatu. Ukoro i vise informacija o njima na sajtu, i jos neke objave.

 

cfplakatjudaspriestresizi1.jpg

cfplakathelloweenresizecv6.jpg

cflordicopyresizekt8.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve smo blizi odluci da se to rijesi glasanjem... Ne znam kako drugacije. Ljudi, ne mozete ni zamisliti koliko se bendova prijavilo, ne mozes biti pametan da odaberes ko ce da svira. Postoje bendovi iz zemalja u regionu za koje smo smatrali da prosto treba da nastupe kao predstavnici svoje zemlje, postoje i oni koji su u menadzmentu Terra Nostre i za koje je totalna logika da ce da sviraju i dobiju priliku, ali za ostale stvarno se ne bih usudjivao da donosim odluku ko je bolji i slicno. Ima 100 zanrova, gomila bendova, stvarno ne znam. Neka posjetioci Castle Festivala odluce, ili fanovi bendova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam zasto se podize tolika prasina zbog domacih bendova.Mislim,dolazi toliko stranih bendova,od kojih 90% nikad nije bilo u Srbiji,koga jos briga za bendove koje svaki vikend mozes gledati na svirkama u skc-u...Cini mi se da tenziju najvise dizu sami muzicari i njihovi ortaci koji non stop lobiraju i mnogo su dosadni pritom.

Ja cu se potruditi da ne vidim nijedan domaci bend u Smederevu. :lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

METALLICA Schedules Italian Date - Feb. 4, 2008

METALLICA will perform a concert at Bologna, Italy's Parco Nord on July 22. The group's schedule is now shaping up as follows:

 

May 28 - Chorzow, Poland - Slaski Stadium

May 30 - Landgraaf, Netherlands - Pinkpop

May 31 - Madrid, Spain - Electric Weekend

Jun. 03 - Prague, Czech Republic - Slavia Stadium

Jun. 05 - Lisbon, Portugal - Rock In Rio Lisboa

Jun. 07 - Nürburgring, Germany - Rock Am Ring

Jun. 08 - Nürnberg, Germany - Rock Im Park

Jul. 16 - Bergen, Norway – Koengen

Jul. 22 – Bologna, Italy – Parco Nord

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...