Jump to content

Parfemi


Zagrivuk

Recommended Posts

proveri ti to za testosteron. Bitno je

 

drugo je volja, to je neki drugi seksi hormon

 

Volja je ceo paket svih hormona i neurotransmitera, otprilike su nucleus accumbens, hippocampus i jos par centara najbitniji, od neurotransmitera dopamin i serotonin, ali je i mozak pun i androgenih i estrogenih receptora, sta god u lancu da se poremeti ode sve u kurac, moz ti sjebe i stitasta zlezda ili nadbubrezna volju bez problema :D

 

Rekurzija rekurzija rekurzija rekurzija developers developers developers

 

Pogledacu za testosteron svakako vise, al' kod miseva je utvrdjeno kad ih mnogo drkas da im odu androgeni receptori u kurac

 

Ne bukvalno nego figurativno, a bukvalno odu iz kurca

 

Kaze bitno je

 

Odmori ga malo :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno, još više testosterona se proizvodi ako je neka gospođica prisutna

 

Ja zato pricam da u MotoGP grid girls stimulisu da trkanje bude agresivnije, a oni bezmudasi iz F1 ih izbacili

 

Doduse Francuzi sa svojim mikromudima preko svojih Michelin guma suzbijaju agresivno trkanje jer moraju monci da neguju gumu da se ne bi prosuli po sljunku pred kraj trke

 

Cu pogledam malo detaljnije neka istrazivanja jos, ali generalno verujem pacovima, slicni su nam receptori umnogome, a i savrseno je logicno da receptori otupljuju kad

 

Slucajno ranije stisnuh post na mobilnom

 

Bistriji ili tuplji covek biva kad!

 

Nishodna regulacija je uobicajena za hormonske receptore, treba uci u materiju da se vidi kako tacno masturbacia deluje na mozak, ali preveliki nivoi testosterona mogu zapravo da budu losi jer previse stimulisu androgene receptore kojima se onda smanjuje broj i onda generalno u telu imas slabiju reakciju na testosteron bez obzira sto ga ima vise.

 

Rule of thumb neki je da akutni spajkovi testosterona pomazu snagu i gradnju misica itd, a da hronicno povisen testosteron smanji broj receptora pa napravis kontraefekat

 

Sreca u nesreci je da se mnogi receptori relativno brzo obnavljaju, mnogi cak i za 48 sati, a nek ti treba i 15 dana da se vratis u normalu, nie ni to mnogo.

 

Treba dakle bas da ozbiljno spalis nesto u mozgu ili prostati da bi se trajno sjebao :D

 

Najgori su po tom pitanju pajdo receptori (μ-opioidni), cuvajte se igle jer ste naduvani.

 

Treba izmisliti dezodorans sa LSDjem pa da ga apsorbujes preko koze, naprskas se pred grad, da te zeza malo :D

 

https://www.karger.com/Article/Abstract/99250

 

Eve ti Bato ta neka studija na ovu temu

 

Zivo me interesuje kako funkcionise zenska verzija svega toga - zanimljivost je da je kod zena takodje testosteron zasluzan za seksualnu zelju, tako da kad skontate ribu sa malo jacom vilicom, ili barem malo coskastom, ta se jebe ka' zver :D

 

Na primer, kontraceptivne pilule smanjuju seksualnu zelju kod zena sledecim mehanizmom:

Povecaju nivo estrogena, probiju gornji limit iznad kog se ne desava ovulacija, odgovor na to je da se luci SHBG (sex hormone binding globulin) koji vezuje visak seksualnih hormona, a ironija zivota je da SHBG ima veci afinitet za testosteron nego za estrogen, i onda umesto da pokupi visak unesenog estrogena iz pilule, on pokupi to malo testosterona sto zena ima i ubije libido.

 

Mogo bi da iskoristim ovaj zalet da sednem da ucim farmakologiju

 

But no :D

 

Da obrnemo mi pricu na feromone momci i djevojke!

 

Nikad nisam istrazio deluju li oni bozem feromoni iz sex shopova sto se prskaju...

 

Al' npr. verujem da prskanje muskaraca zenskim parfemom deluje, kad omirise zena drugu zenu na tebi, tu skacu vatre opasne :D

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parfem je odličan film, scena na kraju je fantastična

 

 

Ajde bezi licimuru

 

Iskoristi znanje koje si nezasluzeno dobio na poklon umesto sto kukas :blek:

 

Trebace ti nekad kad budes grickao nokte sto devojka taman sad kad konacno ne moz da zacne nesto bez razloga jede govna i nece se jebe :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto ne odradis test?

Uzmi sa razmakom od 3 dana npr. odradi identican trening, jednom ga baci pre treninga, drugi put nemoj

 

Ja mislim da ce pod 2 da bude bolji trening

 

Onda posle treninga napravis proteinski sejk, jednu buksnu i bacis ga nad time :blek::haha:

 

Jebi neku siptarku sa jakom vilicom i trenirajte zajedno

 

Inace sam protiv uzimanja proteinskih suplemenata, vise sam za unosenje proteina iz ishrane

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A suplementi gde su nutrijenti koncentrovani mislim da opterecuju jetru, bubrege, zuc, pankreas.

 

Pitaj BruceBruceta (izvinjavam mu se ovim putem nemoj me bijes brateeu)

 

@miter: i da li sprzis trenerka kad ti pukne semenka pa te posle nece nijedna lepa devojka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crnjak je sto sam upravo skontao da mi preko ramena (u busu) ovo sto kucam cita neka devojcica iz nizih osnovne, al' nek se emancipuje i ona ako je bas radoznala

 

Sve za nauku

 

Probaj ti onaj app, ima i web i android, veruj mi, moze iz hrane sve da se unese sem vitamina E, njega uzmi bombonice one sto se zvacu al' ni to ne preceruj

 

Ete vidis da su ti opteretili bubrege, ne moz stignu da ociste

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

pijem vitamine i omega3

 

miter, sotonisto

 

sodomisto

 

Zamocšaj to, kad potrosis tu omegu3 kupi seme lana u prodavnici za manje pare a zdravije, zvaci dve kasicice dnevno i dovoljno je. I moras da rokas vitamin E ako suplementiras omege (jer prave oksidativni stres slicno kao trans masti), pa i ako jedes taj lan, jao jebemu zaboravio sam odnos otprilike koliko vitamina E treba da se unese na, evo sad nadjoh, 0.5 mg vitamina E ti treba na gram polinezasicene masne kiseline (tu spadaju omege 3 i 6, i trans masne kiseline koje pozeljno neces ni da unosis).

 

Za pocetak ti je dosta da ispostujes default vrednosti na tem Cronometru. (Mada sam ja sebi vozdigo omegu3 na 1.6g/dan a omegu6 smanjio na 4g). Dakle neki 1:3 odnos a ne 1:10 kako je taineki stari default.

 

Vitamin E je takodje najbolje npr. iz badema da unosis, ali je problem sto kolicina badema koja sadrzi dnevnu potrebu vitamina E (nekih 50 komada :D), takodje sadrzi i 31g masti, ali i 13g proteina, tako da mesaj badem s vit E suplementima.

Jedino je E nezgodan jer su te semenke pune masti, inace ostale vitamine uneses bez po muke iz hrane.

 

Omega 6 maltene ignorisem, ne mislim bukvalno da je ne unosis, nego je u svakodnevnoj ishrani ima disproporcionalno vise nego omega 3, do te mere da ne mora obracas paznju na nju mnogo, fokusiraj se na omegu 3.

 

Kida aplikacija, ako vec se cimas sa suplementima, bolje je da budes u toku koliko si cega uneo

 

Od iskustva sam polozio pet predmeta na hemiji hrane, PUŠITE MI (in memoriam - Petar Vranješić)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...