Jump to content

Parfemi


Zagrivuk

Recommended Posts

vanila ide s godinama

ali ne u svakom obliku

 

dobila danas :wub:

 

nd.631.jpg

 

Eto vidis kada sam bila klinka uvek sam gotivila te neke cvetno-slatke note, sa godinama npr sve vise mi idu oni sa osvezavajucom notom i lagani, a opet da imaju taj slatki momenat vanile. Imam jedan teski Poeme Lancome-ov i njega stavljam bas za prilike kad je nesto svecano i trebas da imas taj 'u skladu sa godinama i poslom vajb' ali i tada ga izbegavam. Kontam da jos nisam uslau u tu kategoriju teskih parfema :)

 

Trenutni favorit, koji bas volim <3

Bvlgari-omnia-crystalline-.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro pitanje... ja sam tako naivna inepoverljiva kada su te online kupovine u pitanju da mi je prosto lakse da se prosetam vidim i osetim pa tek onda kupim :da:

Aj zene dok ste tu, sta znaci kada imate lak za nokte sa likrom?

Nalakirala nokte upravo lakom Rimmel- Salon pro i citam pise likra... pa kontempliram na temu :haha:

btw kad smo kod boja lak je crven iako pise urban purple :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw, kad smo vec kod lakiranja noktiju, urastao mi je nokat u meso na noznom palcu, boli ka' u oko. Prosli put su mi to śekli u hitnoj naživo, sestra koja mi je to radila i dan danas ima traume od mene jer sam joj rekao da cu joj se osvetiti nekad.

 

Inace, Pako Raban - "Invictus" a za rodjendan sam dobio "One million". Bolji mi je Invictus mnogo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eve ga, realno nisam ni gledala sta je to jer mi se dopada boja :haha:

MG_1064-copy-584x877.jpg

 

Btw, kad smo vec kod lakiranja noktiju, urastao mi je nokat u meso na noznom palcu, boli ka' u oko. Prosli put su mi to śekli u hitnoj naživo, sestra koja mi je to radila i dan danas ima traume od mene jer sam joj rekao da cu joj se osvetiti nekad.

 

 

nikad ne seci ivice noktiju da budu u vidu luka, vec kad seces nokat seci ga po pravoj liniji i nema da urasta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

svratila danas do Jasmina da omirishem par parfema

riba sto radi tamo me onako posteno nasljiskala sa njih nekoliko, potpuno neocekivano

sad cu naredna tri dana mirisati ko apotekarsko kuce :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

ne znam kakva su vasa iskustva sa Yves Rocher parfemima

jeftinoca, ali nisu losi

koliko vidim kod mene na poslu se uiglavnom dobijaju preko sindikata na poklon :haha:

ali mi se cini da im je rok trajanja bas los

verovatno zavisi od parfema do parfema

 

imam par, voile d ambre - koji i posle par godina je isti, ali je zato rose absolu otisao dodjavola, kao i iris noir i vanila

 

iskustva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

jedan bump mali :bigblue:

https://www.fragrantica.com/perfume/Viktor-Rolf/Spicebomb-Extreme-30499.html

kupio sam ovo danas, strasan parfem, bolji i od spicebomba originalnog, jak miris vanile al nije onako pederski bas je mrsan

poslednje 2,3 flasice mi bile Muglerov A*men, i on mi je i dalje super ali smorio malo

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sam imao neki playboy dezodorans pre jedno 13 god dok sam jos koristio ta sranja

 

:haha: :haha: :haha:

 

Druzio sam se svojevremeno sa jednom Tanjom koja je koristila one stapice tamnjana po ceo dan u sobi,i posle je uvek mirisala na crkvu,meni je to tako eroticno\m/

p.s Ne znam zasto postujem na ovoj temi kad ja ne koristim parfeme:(

 

:wub: :wub: :wub:

 

Kakva tema, fala

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne drkaš 6-7 dana da ti ode testosteron u nebesa , posle tuširanja odradiš seriju zgibova-čučnjeva da se oznojiš i osećaš na pet metra razdaljine (al opet da ne bazdiš) i onda Antonio Banderas the secret night. Čak je i Prince of Darkness jebao sa ovom metodom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije sve u nivou testosterona (mislim da ne obara drasticno ali da apstinencija dize), drkanje drka i receptore za testosteron, verovatno i serotonin i dopamin, a drka volju jer cesce umires malenom smrcu :D

 

 

Nema velike razlike izmedju prekomernog drkanja i prekomernog koriscenja droge, ili bilo kog drugog preterivanja i zavisnickog ponasanja (ili hronicnog stresa npr), bilo da unosis nesto u organizam ili da stimulises previse puta neki tip receptora na drugi nacin.

 

Od previse drkanja imas manju volju da napadas zene, nekako si namiren, a nedojeban si i dalje, pa to moze biti pogubno.

 

Ako nisi ni jebo ni drkao a juris sojke, onda moz se desi da budes previse tryhard, ne valja ni to.

 

Najbolje se jebe kad si jebo sinoc ili pre par sati i smaras novu a ona te kao zajebava a tebi se smesi brk jer si jebo i jebaces opet dala ti ona ili ne. Sto kaze Vikler debilcina, ocu samo da se provedem, vec sam jebo veceras, ne moram opet da jebem.

 

 

Ontopic je ovo.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...