Jump to content

Vesania


kuruz

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Jedan od boljih BM bendova...:D Barem po mom misljenju.

Nisam jos uvek cula novi album, nadam se da cu ga uskoro nabaviti... Je l' se razlikuje mnogo od prethodnog?

Posto mi je "God the lux" fenomenalan.... Mislim, pesmice tipa "Rest in pain", "Phosphorror", "Posthuman kind"... Aaaaaa... Savrsenstvo od albuma :D

Pored GTL imam i "Firefrost Arcanum" koji je isto super, ali jedan je GTL :D

Edited by Brynhildr

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Преслушо сам само God The Lux, и много ми се свидео, с обзиром да сам мислио да је бенд срање...

Е, сад капирам да је и овај нови албум страва ко Страва у Улици Брестова :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:twisted:

 

Ali salu na stranu - bas me interesuje sta to ne valja na albumu, ako se analiticki pogleda?

 

Svirka u tehnickom smislu - fenomenalna

Aranzmani i struktura kompozicija - kompleksna, viseslojna, iz svakog tona curi iskustvo i zrelost

Produkcija - kristal (secer)

 

Jedino je originalnost diskutabilna, jer furaju Dimmu Borgir fazon i tu nema dileme, ali to zaista sjajno rade i sto je najbitnije, rade od samog pocetka.

 

Kapiram da nekome ne lezi, ali da je lose... Nije brate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:twisted:

 

Ali salu na stranu - bas me interesuje sta to ne valja na albumu, ako se analiticki pogleda?

 

Svirka u tehnickom smislu - fenomenalna

Aranzmani i struktura kompozicija - kompleksna, viseslojna, iz svakog tona curi iskustvo i zrelost

Produkcija - kristal (secer)

 

Jedino je originalnost diskutabilna, jer furaju Dimmu Borgir fazon i tu nema dileme, ali to zaista sjajno rade i sto je najbitnije, rade od samog pocetka.

 

Kapiram da nekome ne lezi, ali da je lose... Nije brate.

ne, ne nije los, dao sam mu 7,5 od 10, to svakako nije losa ocena, uradio sam i jedan lep intervju sa Orion-om, ali kao da mi nasto nedostaje. pazi imam god the lux na originalu, ali eto dovoljan je primer, novi album nisam nesto pozurio da kupim. isto tako, ni grave, a ni jos jednom mojem drugu koji je uzeo god the lux isto kad i ja, ni njemu novi nije bas najbolji. mislim da je upitanju stvar ukusa-zvuci stereotipno-al' u ovom slucaju radi :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Presusao sam vrlo pazljivo album vise puta i gospodar je stvarno u pravu – dobro je to, ali fali nesto. Ima delova da se useres, ali u nekim momentima dave, malo im samo fali da budu vrh. Steta, simpaticni su mi mnogo, i ne smeta mi Dimmu kopiranje nimalo.

I kakva bre prva liga...Druga. Eventualno Ib, u prvoj su veliki momci kao Behemoth, Dimmu, Keep of kalessin...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, da iskrenost je urodjena mana :meshuggah:

Pa ne znam koliko je bas keep za premijer ligu kupa black metal sampiona :meshuggah: ali jest' istina ova tri benda krenuse na turneju po Americi. Sjajan koncert! :muzicar:

 

Nismo dovoljno iskreni, Kuruze...

da, mislim da znam sta im fali. ne glume dovoljno dobro vampire :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kalessin је Armada - ом освојио шампионску титулу сезоне 2006. испред Satyricon - a. :da:

nesto mi se taj album i nije bas svideo. prva pesma je stvarno dobra, al' ostatak. mada primecujem da se vecini jako dopada pa da vam ne kvarim kultni ugodjaj :red::evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nesto mi se taj album i nije bas svideo. prva pesma je stvarno dobra, al' ostatak. mada primecujem da se vecini jako dopada pa da vam ne kvarim kultni ugodjaj :red::evil:

 

A ja mislio da jedino mene ostavlja ravnodušnim. Doduše, dosta vremena je prošlo, morao bih opet da ga obrnem, možda legne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...