Jump to content

Cigarete


enclave

Recommended Posts

Pljuge su ekstra... Loše za zdravlje... Ko voli , nek izvoli, thats what i‚m saying...

 

Ipak bi bilo pozeljno da deca to manje konzumiraju, vodeći se našim sistemom `vrednosti`, pa počinju u ranoj mladosti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Неко од мојих другара је био на некаквом сајму погребне опреме и каже да је видео пепељаре на којима пише "Хвала што пушите". :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ideš u kurac!

 

Može i lik koji ne pije, ne puši, ne drogira se, ne jede masno, ne drka, ne prdi, itd... da ubije nekog kolima.

Pa ja o tome pricam SVO vreme!!!

 

A može i onaj što i pije i puši i drogira se i jede masno i drka i prdi da bude jedan savestan vozač i da uvek propušta pešake i bakice koje zbog tereta godina sporije prelaze ulicu. :)

Da je savestan vozac, ne bi seo u kola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest bRAINSALADSNADAR
Неко од мојих другара је био на некаквом сајму погребне опреме и каже да је видео пепељаре на којима пише "Хвала што пушите". :)

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

NE svadjate se vise oko stetnosti cigara?

that's weiiird :P

 

Ma sto se mene tice neka ti pushaci saftaju pljuge kod sebe na gajbi dok ne crknu ili se ugushe u dimu, bas me briga da li je stetno za njihovo zdravlje, ali kod mene na gajbi i u kolima se zna pravilo: Nema pushenja (cigareta) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali kod mene na gajbi i u kolima se zna pravilo: Nema pushenja (cigareta) :D

 

 

i kod mene isto, s tim da sam odnedavno uvela pravilo da nema NI ispred vrata, gdje je par komsija duvanilo (sreca, menadzerka isti dan reagovala, pa sad nema frke). boli me dupe da mi namjestaj u stanu bazdi na njihove cigarete :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo mi je žao što se neke pametne stvari poput tih ne primenjuju i kod nas...

 

Mislim da bi trebalo, al ko mene pita... Boli ih ki...

 

E sad samo kad bi ih za pušenje u zatvorenom i novčanik zaboleo, to bi bilo kul, ovako... Divlji zapad in all its glory...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskreno receno mislim da nije poenta zabraniti pusenje nego odvojiti pusace od ne pusaca ( zastiti pusace) zna se napravite kafic koji je ili za pusace ili za ne pusace ili razdvojite deo za pusace i ne pusace nekim stklom ili vratima .. ista stvar u klubovima a sto se tice pusenja na otvorenom nism da ja nikoga ne ugrozavam ako sednem u park i zapalim cigaretu .... iskreno mislim da napravim NGO za zastitu PUSACA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...