Jump to content

Cigarete


enclave

Recommended Posts

Prava tema :pivopije:

 

Do skoro pusio crveni Winston, ali izgleda da mi jake cigare jebu grlo samo tako, pa sam bio prinudjen da predjem na plavi :(

 

Ponekad zabodem ovaj novi Camel natural flavor, pljuge koje jebeno najlepse mirisu (pored Winstona, naravno).

 

Da, imam taj fetish da njushim cigare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da pa covece i to je jos polo na Novogodisnje vece. hehehe....Jebes pljuge ako kasljem krv...

Uspeo sam ja i duze...recimo 5 meseci.... :)

 

 

 

Au, ja nema sanse.

 

Mozda sam uspeo 2 dana bez pljuga, i to kad sam bio do jaja bolestan :blink:

 

Inace sam verovatno jedan od retkih koji su propusili tek na faxu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

MA PUSHIM,BRE BOND CRVENI-SKORO DVE PAKLE DNEVNO.SAD TJU PA DA BACAM PARE NA SKUPE CIGARE!PRE BONDA-DRINA TJILIMARKA.IMAM PUSHACHKI STAZ OD DESET GODINA RAVNO.BEZ PREKIDA.MOZETE DA ZAMISLITE MOJA PLUTJA.smoke_break.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
немаш ти плућа...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne mogu da se navucem na pljuge, vec tri godine :D.Pushim kad pijem pivo ili slichno,tad mi bash prija, u suprotnom ne xD.

 

Ovaj decko iznad mene takodje ne pushi ali zato kad uzme paklu popushi je za 10 min, ne zezam se xD.

Edited by baTa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prava tema :pivopije:

 

Do skoro pusio crveni Winston, ali izgleda da mi jake cigare jebu grlo samo tako, pa sam bio prinudjen da predjem na plavi :(

 

Ponekad zabodem ovaj novi Camel natural flavor, pljuge koje jebeno najlepse mirisu (pored Winstona, naravno).

 

Da, imam taj fetish da njushim cigare.

 

Xe xe xe...Winston 100s su najbolje cigare...tacnije bile su fenomenalne dok ih nisu prepakovali ali sad sam se navikla i na ovo tvrdo pakovanje.

Inace ne znam sta vam je tu jako!Te cigare pusim od srednje skole,minimum paklu dneveno i tako vec 8 godina! :D

Doduse imala sam skoro manju pauzu (oko mesec dana) ali me napustila motivacija tako da sam se vratila na staro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle skoro 10 godina sam ostavio to i drago mi je zbog toga. I necu poceti ponovo. A promenio sam mnogo marki, poceo sam u osnovnoj sa Vekom, Moravom, Formulom i slicnim krdzama, pa posle sam mnogo promenio. Point, Partner, Best obican, Best lights, Fast, Winston, Classic, Marlboro lights, Next, Viceroy i jos neke sigurno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, lepe li teme :)

Kad sam bila bogata i kad sam pusila manje, tj kad sam pocela - pocela sam sa sobranjama.

Onda sam presla na eve dugacki.

Onda sam presla na marlboro light.

E onda je postalo kriticno i vec dosta dugo pusim vajsroj crveni :) U principu krdza za pluca, ali meni odgovara i za dzep i ovako.

Volim jake cigarete.

Jedino mao ublazim mustiklom ponekad.

Ako nesto mrzim to su one slims tanka sranja, kad pusim onda pusim, samo debele, tanke ne podnosim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...