Jump to content

Cigarete


enclave

Recommended Posts

Ronhill...

svi pocnu sa nekim fensi cigarama,ali kada shvate da nema svrhe,da su sve to ista govna, predju na nesto sto manje kosta. Zivela krdza! :red:

Hm.... Da li je tako? Istina krenuo sam sa skupljim i onda malo jeftinije...Da bih shvatio zasto su toliko jeftinije... :)

Edited by enclave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema tog zla koji je zajebo meki Best onaj sto ima logo u cosku...Turbo plavi.... :)

 

 

 

 

Ne znam, za vreme bombardovanja si u Paracinu mogao da nadjes jedino Shipku. Neka bugarska cigara.. Ja tad nisam pusio, ali ljudi koji jesu su mi rekli da ne postoji nista grdje na ovom svetu i da je Formula jebena dobrota od cigare u odnosu na to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm.... Da li je tako? Istina krenuo sam sa skupljim i onda malo jeftinije...Da bih shvatio zasto su toliko jeftinije... :)

i da si nastavio da pusis skuplje, mislis da bi bilo bolje? sve to sjebava pluca,grlo,mozak... ma sta oces... samo je pitanje vremena. i samog organizma.

svi umremo na kraju,jebi ga :frown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm...A koja je poenta? Pusenje jeste stetno ali evo sta su mi rekli neki lekari... Jednom prilikom moj deda je bio u teskom stanju i na pitanje lekara da li pusi rekao je da, a lekar mu kaze od sada samo 2 cigarete dnevno jer je to zdravo i ubija neka sranja u organizmu cija imena stvarno nisam mogao da zapamtim... :ph34r::uhoh::da:

Edited by enclave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, kad se samo setim pocetka od pre dosta godina. Sve sam probao i najgore krdze. Od onih koje sam najvise pusio bile su Pall Mall, Lacky, Davidoff i Marlboro. Ipak naj bolji je bio Lacky al onaj 100s meko pakovanje koji se prodavao do pre jedno 7 god. e to je bila aroma. Inace sad sam prestao i nisam se ugoijo nesto puno mozda 3-4 kg, cak izgledam bolje nego ikad al' to nije bitno, mozda pocnem ponovo nikad se ne zna.

Mada jednom dok sam jos bio u vojsci nije bilo u kantini ni jednih cigara da se kupi osim nekih pljuga GRAND. To je krdza opasna i smrdi na propast, ko da ih je Sasa Popovic pravio, prokleti Grand, sprzio sam pluca s tim.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' pusio neko Fine 120? :wub: Tanke su i grrrozne ali ostale su mi u lepom secanju. Ustvari, nisam ja ni batalila vec ih jednog dana jednostavno nije bilo nigde. :( Inace, vec godinama pusim Laki, mada mi nikad nije smetalo da mesam cigare. Obozavam sve sto se dimi, jos ako je i jako da usi otpadaju... :wub::)

Ali najbolji duvan ikad sam pusila za vreme bombardovanja, kad je cale zavijao cigare. :wub: Joooj, za taj duvan je vredelo cimati se i jako mi je zao sto se ne secam gde ga je nabavljao... iako me je vodio sa sobom. :udri::zuba: Da, rano sam pocela. :redface: Doduse, na samom pocetku sam pusila pola pakle dnevno a sad mi je dve pakle minimum minimuma, a desavalo se da mi boks potraje i manje od dva dana... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' pusio neko Fine 120? :wub: Tanke su i grrrozne ali ostale su mi u lepom secanju. Ustvari, nisam ja ni batalila vec ih jednog dana jednostavno nije bilo nigde. :( Inace, vec godinama pusim Laki, mada mi nikad nije smetalo da mesam cigare. Obozavam sve sto se dimi, jos ako je i jako da usi otpadaju... :wub::)

Ali najbolji duvan ikad sam pusila za vreme bombardovanja, kad je cale zavijao cigare. :wub: Joooj, za taj duvan je vredelo cimati se i jako mi je zao sto se ne secam gde ga je nabavljao... iako me je vodio sa sobom. :udri::zuba: Da, rano sam pocela. :redface: Doduse, na samom pocetku sam pusila pola pakle dnevno a sad mi je dve pakle minimum minimuma, a desavalo se da mi boks potraje i manje od dva dana... :)

 

au box 2 dana... to je previse...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Winston Blue...pre toga je bio classic...pa sam skapirao da ne mogu protiv organizma...a pre toga je bila drina koja me je uvela u ceo trip sa pushenjem...sada imam novi trip da uzmem paklu mentolki sa vremena na vreme i ubacim par u svaku paklu...a dok ovo pishem pushim one sobranie koje sam pozajmio od keve poshto mi nestao blue...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...