Jump to content

Cigarete


enclave

Recommended Posts

Jel pusio neko Fort? Ja mislim da je to ubedljivo najgore. Vidjao sam da puse samo cigani sto prose. Inace, od cigara koje sam ja pusio, mislim da je najgora crvena Morava. Od nje su i Vek i Formula mnogo bolji. Secam se da sam u Formuli nalazio svakave stvarcice, od drveta, preko najlona, pa do jelkinih iglica... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

SLAZEM SE S MISS ROGERS.SHTO DA DAJEM VISHE PARA KAD SE SVE SVODI NA TROVANJE.A I OVE JEFTINIJE SU JACHE,A JA VOLIM JAKE CIGARE.pivopije.gifsmoke_break.gif

 

Je l' pusio neko Fine 120? :wub: Tanke su i grrrozne ali ostale su mi u lepom secanju. Ustvari, nisam ja ni batalila vec ih jednog dana jednostavno nije bilo nigde. :( Inace, vec godinama pusim Laki, mada mi nikad nije smetalo da mesam cigare. Obozavam sve sto se dimi, jos ako je i jako da usi otpadaju... :wub::)

Ali najbolji duvan ikad sam pusila za vreme bombardovanja, kad je cale zavijao cigare. :wub: Joooj, za taj duvan je vredelo cimati se i jako mi je zao sto se ne secam gde ga je nabavljao... iako me je vodio sa sobom. :udri::zuba: Da, rano sam pocela. :redface: Doduse, na samom pocetku sam pusila pola pakle dnevno a sad mi je dve pakle minimum minimuma, a desavalo se da mi boks potraje i manje od dva dana... :)

RAZUMEM TE U POTPUNOSTI.DESHAVALO SE DA ZA JEDNO VECHE KUPIM TRI PAKLE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja za svojih 20 godina zivota nikada nisam probao cigaru,verujem da bi se sad ugusio kad bi probao
ja sam probao sa nekih 6-7 godina ochev crveni Bond, umalo umrEo i od tad nikad vishe.

 

nije mi chak ni palo na pamet. planiram svome klincu tako neshto, traumu od cigara.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, da... ja sam prva govorila : "Nikad necu pushiti", al kurac, pusim ko smuk.

Zato sad tu recenicu "Nikad" izbegavam :da:

Mene moji dosta dugo nisu izvalili, keva na najociglednije situacije.... stoji zena iza mene a ja pakujem u torbicu cigare i ona kao: "Sta to preturas?" i dodje do moje torbe... ja se odsekla...i sledeca recenica : "Opet si uzela MOJ PARFEM!", uzima ga i odlazi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

MA PUSHIM,BRE BOND CRVENI-SKORO DVE PAKLE DNEVNO.SAD TJU PA DA BACAM PARE NA SKUPE CIGARE!PRE BONDA-DRINA TJILIMARKA.IMAM PUSHACHKI STAZ OD DESET GODINA RAVNO.BEZ PREKIDA.MOZETE DA ZAMISLITE MOJA PLUTJA.smoke_break.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

ja imam staz od 12 godina. pre sam lucky pusio a sada marlboro meko pakovanje

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno - prva cigareta sa najboljim ortakom uz kafu u osmom razredu (cigare njegove komsinice, tanki Eve).. malo po malo, tek u drugom srednje sam pocela "ozbiljnije" da pushim cigarete, oko pola pakle dnevnio i manje, za pocetak je tu bio Lovcen i Filter 57, bile su tad najisplativije, jer jedino od tih cigareta niko nije hteo da ti "uzme samo (po) jednu" za odmor.. Bilo je gotovo nemoguce na velikom odmoru i tako to da ne ostanes bez pola pakle cigareta zbog raznih grebatora, tako da je bilo potpuno neisplativo da imas skuplje cigarete.

U trecoj godini sam pocela da duvam pa sam smanjila cigarete :)

Kako sam smanjila cigarete skocio standard - Davidoff magnum, obican Davidoff, zatim Davidoff beli slim,

kratko vreme Winston, duuuugo Kent 100s (obozavala sam cigarete sa belim filterom iz nepoznatog razloga), zatim period jakih cigareta - Gitanes (tako se pise?), Gauloisse crveni, i onda opet Kent pa svetlo plavi Memfis i kraj....

U "najgorem periodu" sam trosila dnevno max 2 pakle cigareta, ali to je bio bas kratak period.

Nikad nisam naucial da pushim cigarete bez filtera.

 

 

Uglavnom oni koje ostave cigarete, ugoje se dosta... :ph34r:

Ja znam jedan primer,covek dok je pusio izgledao je sasvim Ok sad je iz zdravstvenih razloga prestao i kao medved je....

 

Kada sam ja ostavila cigarete nisam se ni gram ugojila. Zavisi od organizma i toga koliko uspes da zanimas sebe nekim drugim stvarima. najteze je (meni bar bilo) da nadjem zanimaciju za ruke.... Navikla nesto da drzim po rukama p abog.. Onda sam pocel ada nosim neke jeftine narukvice i da se igram njima. Pogubila sam ih dosta ali je navika otisla sa njima. Mislim da je najgore da pocnes nesto da grickas (tipa semenke i to), onda brzo postenes medjed :)

 

Posledice pusenja (staz 7 godina) sam najbolje videla kada sam pocela da treniram... Kad god pomislis da si posle trcanja iskasljao sve sto ima... Nadje se josh... Ostavila sam cigarate pre skoro 5 godina i tek prosle godine sam prestala da iskasljavam dusu posle trcanja....

 

A o posledicama na budzet da ne pricam :P

 

 

Hm...A koja je poenta? Pusenje jeste stetno ali evo sta su mi rekli neki lekari... Jednom prilikom moj deda je bio u teskom stanju i na pitanje lekara da li pusi rekao je da, a lekar mu kaze od sada samo 2 cigarete dnevno jer je to zdravo i ubija neka sranja u organizmu cija imena stvarno nisam mogao da zapamtim... :ph34r::uhoh::da:

 

Ko je gledao seriju House MD - ima scena kada dedi koji radi ko Deda Mraz kaze da pushi po nekoliko pljuga dnevno - smiruje ranu upalu slepog creva :)

 

Sto vam je to cudno, razni otrovi kada se daju u malim kolicinama deluju lekovito, evo recimo droga i zene :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva pljuga uz kafu.... Fuuuuj... :bigblue:

Ja mislim da sam jedini koji ne pusi uz kafu... :da: .... uz Neskafu je dooonekle OK ali oni tripovi ujutru kafa i pljuga aaaaaaaa ne..... Zajebi....

 

edit: Realno meni je posle jela najbolja

Edited by enclave

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...