Jump to content

Cigarete


enclave

Recommended Posts

Jel' si prob'o možda Walter Wolf 100's ( ona zlatna paklica ) , pošto voliš full cigarete ?

Nisam probao zlatni, ali jesam beli i ne dopada mi se. Podseća me na Best 100 - dobiješ zauške dok uvučeš dim a ukus na spaljenu gumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klasično, nema šta!

 

Moj prijatelj više od 2 godine fura blue classic 100's & nema šanse da ga ubediš da postoji bolja cigareta od te niške.

 

Kad mu neko spomene classic, tu je najtanji i odma počinje da ti priča usmeno referat & historijat cigarete. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe trovacka tema. U shoku sam :D

Gde god se okrenem cujem "ps ps ps spt uskoro zabrane, poskupljenja, novi zakon o zabrani pusenja po zatvorenim prostorijama" a vi pricate o cenama i kakve su koje cigarete :D hahaha

Extra :P

 

Bole vas...

Ali poskupljenja nam abnormalna dolaze tek za cigarete...I stvarno koji k pusimo i bacamo pare :( haha I samo se jos dodatno nerviramo oko ovih sranja i silnih zabrana i smaranja...

 

p.s. i ja promenih par cigareta za 6 godina pusenja...Crni davidof, monte carlo, fast (bese extra cigareta kad se pojavila, pa ubrzo postala trula), walter wolf 100s meki, i na kraju ronhill 100s...(ponekad marlboro light 100s)...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tice cene cigara, francuzi i svajcarci su neprikosnoveni po visini. a i nemci se drze. ovde isto poskupeo marlboro na 3,90 EUR, ali je to najniza cena u evropskoj uniji i dalje. pre samo 3 meseca bio je marlboro 3.50. pre mesec dana 3,70.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se tice cene cigara, francuzi i svajcarci su neprikosnoveni po visini. a i nemci se drze. ovde isto poskupeo marlboro na 3,90 EUR, ali je to najniza cena u evropskoj uniji i dalje. pre samo 3 meseca bio je marlboro 3.50. pre mesec dana 3,70.

Moram da te ispravim. :bigblue:

 

Najskuplje su cigarete u Engleskoj. Marlboro crveni je 6 funti. Uzmite u obzir da je funta najjaca valuta u Evropi. Jedna funta 120 dinara(ili slicno) pa vi racunajte. :bigblue: Posle Engleske je Francuska i Boga mi Italija pa tek onda Nemacka. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma engleska totalno sjebana. jadni njihovi pusaci . sad su uveli zakon da ni u diskoteci ne sme da se pusi, a u astriji mozes gde oces brate

Hm... Oni su taj zakon kao uveli jos odavno mada ja nisam imao nikavih problema ni sa kupovanjem a ni sa pusenjem na javnim mestima. Istina u nekim restoranima ne sme da se pusi, ali brate diskoteke i pub-ovi pa tu se ne zna ko sta pusi. Da li kurac, travu, cigarete, cigare sve.... :):da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta ja znam, kad god sam bio negde u toj Evropi nikad nisam imao problema kad sam duvanio na javnom mestu. Najgore što mi se desilo je da zaboravim kutiju i upaljač na nekoj klupi u Parizu, pa ih posle nije bilo kad sam se vratio. Ukrala banda francuska, pušio im se plavi Best. :)

 

Jedino je u Budimpešti mene i ortaka neki cigan čistač ispsovao jer mora da čisti pikavce za nama. A stvarno nije bilo kante nigde u krugu od 100 metara. Kad sam se vratio na isto mesto posle par godina, postavili su kantu. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Americi ce sad da uvedu zakon o pusenju na ulicama. Barem ovde kod mene to je za sada dozvoljeno ali nema restorana gde ti mozes da udjes i zapalis. Jedino neki pab ali tu moras da imas 21u godinu da bi usao. Od sad ce moci da se pusi samo u kuci. Hvala Bogu kad se taj zakon uvede ja necu biti tu. :)

Jebem im mater Americku. :da:

 

 

edit: Cak i ako si na koncertu ne smes da pusis. Ja zapalio, video da sam jedini od svih onih metalaca i ugasio, pritom vidim obezbedjenje kako mi prilazi da me izbaci ali lepo sam mu objasnio da nisam imao pojma. :) Sto je najgore svi puse napolju ali kad se udje unutra, pravilo MORA da se postuje. :da:

 

Edited by enclave

Share this post


Link to post
Share on other sites

generalno, zabole me da li ce neko da pusi u liftu, kaficu, ulici, whatever, ali znam da bih isao na daleko vise koncerata kad bi i u malu/veliku salu SKC-a uveli zabranu tokom koncerta (ili pravili koncerte u vecim prostorijama/otvorenom). Svaki put posle koncerta nije normalno na sta mi sve smrde stvari, oci hoce da mi ispadnu, iskasljavam pluca tri dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cak i ako si na koncertu ne smes da pusis.

To važi svuda u Evropi, čak i u Srbiji. Jedino što te u Srbiji niko neće izbaciti napolje zbog pušenja jer niko to i ne sprovodi.

 

Bilo gde drugde letiš napolje. Zabole izbacivače što si platio 70 evra ulaznicu, truješ ljude - marš napolje!

 

Kad makar pokušaš da zapališ cigaretu na koncertu u Pešti, deset ljudi ti odmah kaže da to ne radiš jer se boje da ne izbace i njih što stoje pored tebe.

Edited by Hudini

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Bogu kad se taj zakon uvede ja necu biti tu. :)

Jebem im mater Americku. :da:

Чуо сам за тај закон још раније ... и ја бих запалио из Америке, али претходно запалио Америку :mhihi:

 

Бај 'д веј ... стварно не иде да се на концертима дувани,

маса је то повећа, многима смета, а некога можеш и да опрлиш.

 

Док ово за кафиће и улицу је сасвим други падеж.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti zakoni treba da se uvedu, jer treba poshtovati nechije opredeljenje da ne pushi i da ne zheli da se truje. Na nashu (nepushachq) zhalost ti zakoni su kod nas go qrac i svaki put kad izadjem negde, dodjem qci smrdeci kao olosh posednji..

 

Ali za kafice, klubove i sl. i ajde i opshte je poznato da ljudi uz kafu vole da zapale ali onda ti klubovi moraju da uvedu sistem ventilacije da se ne oseti. U beogradskom izlogu sam pio kafu pre neki dan i odushevio se shto ljudi purnjaju ko nenormalni a nishta se ne oseti. Ali kad osetim da je neko zapalio cigaru u liftu dodje mi da ubijem nekoga. Pa voznja liftom traje najduzhe 30 seqndi i ne mozhete mi reci da je bila bash tolika kriza da nije mogao neko toliko da izdrzhi. Taj lift kao i slichna mesta nisu privatna svojina ali nekim ljudima to prosto nije jasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Zmajče jel' si ostavila....ili još uvek rokaš, ove zadnje Ronhill stotka ?

 

Nisam ostavila, al sam donekle smanjila.

Postujem nepusace, i treba odvojiti prostorije za pusace. Ali NIKO NE MOZE DA KAZE da ne moze da ne pusi par sati - sto na koncertu, sto u bioskopu, sto u bilo kojoj prostoriji gde se ne pusi... To je apsurd.

A osim toga mi pusaci pusimo ne da bi bili kul - to su klinacke fore, nego zato sto volimo da pusimo. Bar ja to tako gledam. Naravno svako svoj izbor ima.

Realno bole me k ko je cime izabrao da se truje u zivotu.

Ja cu uvek mojih "5 minuta" kod kuce da imam. :P

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo. Ja jednostavno volim duvan. Ne volim pusenje na silu. Ne znam sta da radim pa hajde da zapalim. To nikako ne volim. Suva usta, nemozes pljuvacku da izvuces koliko su suva. Zato pusim 2,3 cigarete dnevno dok je bilo perioda kad sam pusio i po paklu ipo, naravno ima i gorih slucajeva od mene. Obozavam duvan. :wub:

Ti mora da si u Ameriki u prolazu :confused:

 

Nije to nista novo. Pas mater.

Pa ja sam ovde 7 meseci. Fala na Boga milostivnog jos malo pa kuci. :bigblue: Al 2009e eto mene opet ali turisticki... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...