Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

  • 3 months later...

To ti je uvek mač sa dve oštrice. Ali ovo drugo bismo mogli da pričamo da postoji bar malo kontinuiteta i smisla u vođenju i radu reprezentacije u bilo kom dužem ili kraćem periodu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je Ćurčić i čime je on zaslužio da uopšte učestvuje u trci za tu prestižnu titulu?! Mihajloviću bih samo zbog slobodnjaka dozvolio par godina odrešenih ruku (a nešto bi i uradio, siguran sam), pa nek nagrdi sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Curcic nebitan lik, obicna sprdnja od coveka i trenera. Reprezentacija nam je ocaj, sto govore i rezultati. Savez je govnjiv, na celu sa najvecom govnarom Milosevicem. Kakav bednik, jajara i nitkov. Zabole me kurac za ovakvu reprezentaciju, necu ni gledati.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali me nerviraju i ovi reprezentativci koji se ponašaju kao zvezde.

 

Dečko je standardni prvotimac kluba iz gornjeg dela Premijer lige, a nije pozvan u reprezentaciju koja je bila iza Albanije u kvalifikacijama. :D Sve je jasno, niko se tu ne ponaša kao zvezda

 

Blago nama kada možemo sebi da priuštimo takav luksuz.... Bitno da ima mesta za neke cigančiće iz naše nameštene lige.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi ste mi, ali realno kenjate kao foke

 

Tai Tadic jos 15 godina da igra za reprezentaciu, nece biti ni do nokta reprezentativnoi karieri ednog Save 'maimuna'...cemu ostrascenost...eo - Mihailovic igrao u Zvezdi, Interu koi blago receno ne podnosim...pravio gluposti na EP 2000-e, kao selektor da ne pricam...sad u omiljenom Milanu (zbog Deie Savicevica sam i poceo da ih pratim, primera radi), vuce neke krainje cudne poteze...uvek ce mi biti veca legenda i ostati u lepsem secanju nego neki tamo Vidic...a tai Vidic e mozda bio nesto naibolje u nasem fuzbalu u post 2000-eri...nisam nesto bio zaludzen ni onom generaciom 2006 Sestko stail, pa tako i Antarinim orlicima 2010...toe bilo klasicno zamazivanje ociu, ekipe bez harizme...tako da - sem toga sto su prosli kvalifikacie i istoriski tukli Svabe, nemau mnogo cim da se pohvale

 

I sa tim Tadicem i bez njega - ostace sve isto...malu razliku e pravio i dokie igrao

 

Nie ni Tole besmrtan, odradice i on svoe...opet ce se kukati i mazati govnima sve i svako, pa makar dosao na celo Sv. Petar sa konzilumom prepostenjaka...ostae nada za ove Novozelandjane da ce biti nesto od njih...ali kad vidis kako se ponasau i kako im polako slava udara u glavu...sve sam veci skeptik

Edited by KazimKazim
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, kakvi god da su bili, opet su igrali velika takmičenja, što je danas misaona imenica. Tomislav je uništio srpski fudbal, namjerno ili ne, postavljajući invalide od trenera u zadnjih 6 godina. Tadić i Gudelj imaju puno pravo da se bune, pogotovo poslije izjave vajnog stručnjaka da je ovo "najbolje što Srbija ima". Što da te neko pravi budalom i ismijava pred cijelim narodom? Ćurčić je preglup tip, ajde što ih nije zvao nego takvo nešto da izjavi, nestvarno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, nisu nama valjali ni Klemente, ni Advokat...i Murinju bi nasli manu...a bolje da ne pominjemo ta velika trenerska imena, koa finansiski nikako ne moemo da priustimo...i struka i sami igraci su podiednako krivi, previse se paznje posvecue pljuvanju nekih nebitnih faktora

 

Sam tai Curcic e doveden kao zakrpa, na prelazni period, verovatno i radi za tepsiu ribe...tesko da bi on docekao kvalifikacie i sa ovim potezom i bez njega...dobra stvar u svemu ovome, sto se sad vidi koliko umisljenih zvezda imamo u timu...ko ti garantue da Tadic i u svlacionici, dokie pozivan, nie pravio probleme?

 

Svaka cast njemu za igru u svom klubu (isto mislim da se precenjue njegov ucinak tamo, ali toe druga prica), ali sto se same reprezentacie tice - ne vidim cemu takve uvredljive reakcie, kao da jue zaduzio ne znam sa cim

 

Trulo e tu na svim poljima, ali me iznenadzue ta reakcia - da se npr pljuiu, maltene pozivau na linc Mihailovic ili Milosevic, koi su toi reprezentacii dali vise - nego 32 njih koi su prodefilovali kroz drzavni tim poslednjih godina

 

Curcic - Ivan Golac/Grof Bozovic...sveiedno...iako nikad nisam bio preveliki ljubitelj Aleksandra Stanoevica - mislim dae mozda trebao da dobie pre sansu...opet bi bilo nezadovoljnih

 

Isto tako - igrao Ljaic, Tadic, Filip Kostic, Djuricic...skoro nikakva razlika...bilo koa dvoica da se povrede, to bi nas oslabilo 0%

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je sad samo vidljivo spoljasnje krvarenje, ali unutrasnje postoji odavno.. nas fudbal je decenijama vec na potpuno bolesnim temeljima i odrzava se u zivotu bukvalno na aparatima. Nazalost, kako stvari idu, bice jos gore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O tome pricam...ali oglasio sam se povodom ovoga cisto iz ednog razloga - kakav smo postali narod...stvarno postae kancerogeno citati komentare po forumima, portalima, paranoe, teorie zavera, drzi lopova stail...zato sam i pre nekih 2-3 nedelje i napisao - kolikoe lepo bilo, kacam kao klinac pratio sport i koncentrisao se samo na igru

 

Nema veze direktno sa ovim topikom, ali sa temom da

 

Bre, ljudi govorie za Berica - dae prodana dusa, tunjavi poltroncic...Mire Radosevic slepac, uvalio nam neartikulisanog Koprivicu iz Uzica, decko invalid

 

Dovlu postuem pre svega kao forumskog pregalnika, pa onda profesionalca, coeka i Grobara...ali kacam video ono za Todorica, zgranuo sam se :D

 

 

Dokle smo dosli ljudi, vise nam niko ne valja...histeria oko politike, drustva...nece to na dobro da izadze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tadić i Gudelj imaju puno pravo da se bune, pogotovo poslije izjave vajnog stručnjaka da je ovo "najbolje što Srbija ima". Što da te neko pravi budalom i ismijava pred cijelim narodom? Ćurčić je preglup tip, ajde što ih nije zvao nego takvo nešto da izjavi, nestvarno.

 

Sve istina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovla, mozda si obavestenii od mene...ali mislim da se snabdevamo informacia iz istih ili bar slicnih izvora...nemoi verovati svemu sto cues :)

 

U celoi ovoi prici (konkretno oko KK Partizana) nema nevinih...tue Dule ispao naiveci heroi, zato stoe izigravao Ce Gevaru, a svi ostali krivci/mutavci...previse su usta prljana imenima i Todorica/Pekovica/Berica, pa cak i Pere Bozica, a ljudi su gleali da se spasi, sto se spasti da

 

Previse neke histerie, sve mi teze da razumem u kakvo smo ludilo kroz koe prolazi svet upali :)

 

Mislim da namie Pariz, koliko god radosti doneo, na krau toliko odneo...da smo se zaludeli u nekoi prici, kou nismo mogli da izguramo...verovatnoe i Atletiko Madrid zasluzio vise kao sporcki kolektiv, nego sto este...ali, jbg - ako sve ide na vodenicu Reala, nema Ce Gevare koi ce to da spreci

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da neko postavi Stanojevića, cigani bi pištali kao nikada do sada, odjednom bi ih jako interesovala reprezentacija

 

Underkuruz said:

Играмо очајно, једина нада у дербију нам је комплекс који гробље има.

'Наш како, некима од нас је много битнија Звезда од квлтних бендова.

кад ћеш више да сконташ да не навијам за Партизан и да волим кад Звезда побеђује,

Победе Партизана желим само у ЕЛ и против хрватских клубова, у осталим такмичењима не.

Uskoro ce Partizan,nadam se da ce ih pobediti,iako navijam za Zvezdu.

 

Ajde bre prestani srati vise, maloumnice.

 

Previse neke histerie, sve mi teze da razumem u kakvo smo ludilo kroz koe prolazi svet upali :)

 

Ma niste, sve je to ljubav.

 

Upali ste u toliko ludilo da prihvatate ovog banacanskog retarda, umesto da maloumnika oterate u kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...