Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Биће скоро као против Босне пре три године. :rockdevil:

 

Управо тако.

 

Немам пара за бацање, али тако радо бих направио транспарент Sophie, Sophie! Don't die! Live for our children!

 

На немачком, наравно.

Sopherl! Sopherl! Sterbe nicht! Bleib am Leben für unsere Kinder!

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Управо тако.

 

Немам пара за бацање, али тако радо бих направио транспарент Sophie, Sophie! Don't die! Live for our children!

 

На немачком, наравно.

Sopherl! Sopherl! Sterbe nicht! Bleib am Leben für unsere Kinder!

Нисам у току, о чему се ради?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Неко ко се враћа с посла носећи ранац пун непотребних ствари и лаптоп, при том жури да се види са девојком јербо она хоће думре да га види што пре... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još nijednom nisam čekao.

Za Bajern drug dreždao celu noć, ujutru se ispostavilo da je mogao i u 10 da dođe i uzeo bi sever. :)

Za PAO smo trebovali, u Pionir upadamo bez para, za derbije su mi takođe drugi uzimali. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pod uslovom da ne čekaš na kiši i da nije duže od tri sata. :mrgreen:

 

Поручио сам за Исток(бок), и сада ми јављају да су морали да врате карте јер ће, изгледа, ту бити навијачи Аустрије. Ипак идем на запад.

Edited by Миле Ложач

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Marakani gostujući navijači uvek budu u između istoka i juga, a još ranije je javljeno da dolaze Austrijanci, pa mi nije jasno kako su uopšte prilikom naručivanja mogle da se odaberu karte za taj sektor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Marakani gostujući navijači uvek budu u između istoka i juga, a još ranije je javljeno da dolaze Austrijanci, pa mi nije jasno kako su uopšte prilikom naručivanja mogle da se odaberu karte za taj sektor.

 

Немам појма. Рекоше да им је тек јављено да врате карте за тај сектор.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...