Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Guest Administrator

Fudbal je propala investicija. Ne znam ko to može da gleda i da očekuje nešto dobro od "Orlova"

Edited by Administrator
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Ja sam oduvek delio misljenje da smo uvek takvi u fudbalu. Nikad nisam mislio da cemo biti dobri na nekom prvenstvu. I pre nego sto je pocelo SP u Africi sam rekao da ce nas guziti samo tako , tako je i bilo. Jedna pobeda protiv Nemaca i to 65 minuta sa igracem vishe.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

briga me ko će biti selektor, samo da više ne gledam antića..

 

edit:

 

http://www.24sata.rs...rt.php?id=79356

 

vidi se da zelis dobro nasem fudbalu...

kao što rekoh, poboljšanje fiće ga neće pretvoriti u drugi automobil, i s tim sam završio tu priču... Ne mislim da neki Brazilac mora da jebe Srpkinju da bi igrao za reprezentaciju.

 

što se plate tiče, ti si verovatno našao ovaj članak  http://www.afrik-new...ticle16637.html

 

gde piše da je Antić na 23. mestu ali sa 300 hiljada platom, dok je on sam govorio poslednjih meseci da prima preko 100 hiljada mesečno, i sa Karadžićem se potkačili da mu se plata prepolovi, i opet bude iznad 300 000. Zna se dobro da je domaća štampa njega postavljala na 4. mesto po zaradi, pročešljaj malo stara izdanja Politike ili Blica uoči prvenstva, jer onda oni lažu.

 

Uostalom, zna se kako su Španci prozvali Antića odavno - MISTER PEZETERO.

neka kleo jebe neku nasu,nek mu rodi sina u sred srbije,nek ga krsti u gracanici,nazove srboljub i onda ce njegov sin moci da igra...

 

pre svetskog da je antic primao tri milijarde evra,marva bi ga i dalje ljubila u dupe...posle svetskog je pocela prica da otima pare gladnoj deci sa kosova...kapelo ima 4,pa je prosao isto kao i mi na svetskom...i sa milionom nije 4ti na svetu...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas kako, super, da i to zavrsimo, da raja prestane da se lozi, da se zavrne slavina i da kinta ide ljudima koji zasluzuju istu. U basketu dobismo bogaoca, a u Kovilovu i dalje serendaju o fudbalerima, vaterpolisti jedva da imaju za ciste gace, dok su sa druge strane The Djokovici zauzeli pola drzave. Jebes to.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

vaterpolisti jedva da imaju za ciste gace,

 

Joj,koja kenjaza.Vaterpolisti imaju para koliko ti i ja u zivotu videti necemo.Sta pravite od njih mucenike,ljudi su puni ko brod.Savez je druga prica,a i oni su objavili da im je godisnji budzet 1.6 miliona eura.Pa sta bi vise od toga?Bilo je puno takmicenja ove godine,i drzava je trebala pomoci savezu,to stoji,ali ove gluposti da vaterpolisti nemaju za cista gace a ljudi vozaju mercedese.Pa ko ih jebe,neka si kupe sami,necu im valjda ja kroz porez davati.I kao da drzava nema na sta pametnije da trosi,nego da iz budzeta izdvaja za njihove treninge.Bolje da te pare ulozi u bazene da deca mogu trenirati,a ne ovi lovatori.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

А фудбалери се возе ГСП-ом. Од мог пореза иду паре ликовима који могу да изнајме авион да оду на тренинг. Постоји бољи начин за трошење 15 милиона. Ја бих више волео да тај новац добију шахисти

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam ni rekao da se fudbaleri voze GSP-om.Oni zaradjuju ubedljivo najvise,ali fora je u tome sto samo od njih pravite neke zlocince i lovatore.E sada,ko je kriv ostalim sportistima sto se bave sportovima koji su mnogo manje popularni i placeni od fudbala.Ali da im je tesko u zivotu,pa bas i nije.Sve mislim kako Udovicic ili Teodosijevic voze 128-ice i jedu crni hleb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Све ја то разумем, нико није крив фудбалерима што зарађују највише. Али на основу чега се овако додељује државни новац. Што се мене тиче свако би требало да добије онолико колико заслужи, а фудбалери оволико сигурно нису заслужили. Нека и они подигну кредит да оду на првенство, па ако освоје медаљу нека им држава да 30 милиона, нећу се бунити.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, kao i svugde i tu deluje zakon trzista. Fudbaleri jesu najplaceniji ali je tu i najveca konkurencija, ceo svet trenira fudbal. Ako uspes uspeo si, uzeo si lovu ali veca je verovatnoca da ces uspeti da postanes vrhunski vaterpolista nego fudbaler, ali zato ces da budes manje i placen, jbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

А фудбалери се возе ГСП-ом. Од мог пореза иду паре ликовима који могу да изнајме авион да оду на тренинг. Постоји бољи начин за трошење 15 милиона. Ја бих више волео да тај новац добију шахисти

da,voze se...u nasoj ligi mole boga da im obezbede mesecne markice...leba nemaju da jedu...u zvezdi i partizanu imaju nesto,lepa zarada,al posle karijere ,u slucaju da se ne prodaju,mole boga da vode petlice bilo kog kluba...

 

druga stvar...vaterpolo je totalno neprofitabilan sport...svaki sport se gleda kroz pare,marketing,picke materine...de bre na njima sponzori da uzmu kinte?na cemu da im stampaju reklamu?oce neko da ide u gacama kupacim i kapicom gradom...nece...i zato nemaju...jebi ga,al nas vise obraduju od fudbalera...i u nemos nista,tako je kako je...taj vaterpolo prate nacije kojima je to jedini sport...uglanom nasi susedi...ako tu ne uspeju,nemaju nista od sporta...mi ga pratimo jer smo najbolji,pa da imamo razlog za slavlje i da im svima nabijamo komplekse...

 

 

eto,ok...ima sahisti da se raspadaju od para...dajemo im sve...i posmatracemo ultra zanimljive meceve alise maric u sahu...dinamicno k'o moja pokojna prababa kada ide po leba i mleka..docekamo ponovno javljanje isusa dok ona ne dodje sa kesom...srbija,docek ispred skupstine,igra rok en rol cela jugoslavija...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако Пижон буде изабран за селектора Србије, навијаћу за ЦГ до његовог одласка.

Све новине пишу како је то готова ствар и како је Пижон средио да га ови из Темишвара пусте да тренира репрезентацију. Нећу да се нервирам због тог говнара и гледам његову 8-2-1 формацију.

Јебем им матер ретардирану, огавну.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако Пижон буде изабран за селектора Србије, навијаћу за ЦГ до његовог одласка.

 

:icon_ne::icon_ne::icon_ne:

 

to je idealna prilika za Pižona da ništa ne radi, a prima Antićevu platu.

 

Ti zaista mislis da ce on dobijati Anticevu platu?Ne budi smesan.

 

Pizon je ocajan izbor za selektora,svoje trenerske umotvorine je dokazao prosle sezone.Sacuvaj boze i sakloni.Meni samo nije jasno zbog cega ne zovu Muslina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...