Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

али зато кад се погледа шта су ти играчи урадили после ПСВа, а шта је Кежман урадио... ако аргумент да је најбољи нападач износиш по томе шта је урадио у једном клубу, а не у каријери, онда од њега има још милион бољих.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

па, у том случају, нек игра за цркву, а не за репрезентацију! а тамо је отишао, јер га нико није хтео! а и све се плашим да су га слабо платили. не верујем да игра фудбал из забаве.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brojke ne lazu , palamudili ste sto je Pantelic dao desetak golova u Holandiji , a sada potcenjujete 100 golova Kezmana.

Dosao je u Celsi , koji je tada bio prejak , i naravno da nije bilo mesta za njega , jeste Pantelic igrao u Ajaksu , ali ni on ni Zigic nikad nisu bili deo takog jakog tima kao Celsi - cinjenica .

Pantelic u proseku za reprezentaciju daje 1 GOL GODISNJE ! Treba razmisliti koliko je to govno od igraca potrebno .

Zigic  treba reprezentaciji , solidan igrac naspram Cmarka Pantelica .

Neko rece da je Kezman sad u rangu ove dvojice , po kvalitetu , slazem se , samo je nekad bio igracina u svim elementima naspram njih , i sigurno nije zaboravio da igra fudbal , samo ga "birokratija" sprecava , tako da mu treba pruziti sansu , necemo valjda da padamo na grane Lekica , Kaludjerovica , Mrdje i ostalih picketina

 

 

Opet se gubish , jednako su korisni za reprezentaciju , ali ako uzmemo prosek golova u klubovima , barem onim znacajnijim , opet je Kezman uspesniji - cinjenica !

pa to ti kazem...to je krs liga i svako moze tamo da bude napadac,posle toga se prodaju i budu kurac...gledaj,to sto je pantelic bio u celziju ne znaci apsolutni nista...jebes to kada nikada nije igrao...gledaj realno,i bojan djordjic je bio clan mancestera,pa je kasnije za vrsio u plimutu,a sada bog zna gde je...

 

Romario : PSV Eindhoven     109     (98)

Ronaldo : PSV Eindhoven      46     (42)

Kezman  : PSV Eindhoven     122     (105)

Nistelroj :PSV Eindhoven     67     (62)

 

Svima prosek 0.9 golova po utakmici ,igracine nema sta !

Bez sumnje najbolji srpski napadac u zadnjih 10 godina , jedan je Mateja Kezman !

 

ovo ti pokazuje samo da se odavde vidi ko je posle holandije napredovao,a ko nije uradio nista...

Covek je zbog vere , pravoslavlja, otisao u Rusiju , zanemarivsi neku fudbalsku pohlepu za golovima i materijalnu korist . Gromada od coveka !

 

covek je zbog para i minutaze otisao tamo,a posle moze da naprica i da mu je sam bog rekao da ode tamo...

 

 

price za malu decu...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam sta vide cigani,ja sam objektivan...poslednjih 6 godina je go kurac od igraca,cak je i pantelic bio bolji od njega u tom periodu,a cak i zigara dok je igrao za santander...to je realnost...al sad ga jebi,ko ce sve zbog navijanja za neki klub reci ko je dobar,a ko nije...  

Share this post


Link to post
Share on other sites

@hail metal

Da ti ja nisam rekao za njih,ne bi ni znao ko su. ;)

 

A da ste pravi poznavaoci,znali bi ste i za Milana Lesnjaka i Radosavljevica,to su iskonski sabani.

 

Sto se tice franjevaca,treba napomenuti Malbasu,Cirkovica,Svitlicu,Tasevskog,Kasoma...ultimativne pacercine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Леми, матори, знам за Лешњака..појачање из Обилића. Касније отишао у Белгију, ако се не варам.

На ког Радосављевића мислиш? Био је један у Партизану..дошао из Смедерева.

 

Икона клуба је, ипак, Марјан Герасимовски. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj Radosavljevic je igrao u generaciji sa Visinkom,u istom prelaznom roku su dosli (1996 cini mi se)...ako se dobro secam iz Lucana je dosao.Nevidjeni papak.

 

Gerasimovskog takodjer treba dodati na spisak franjevackih pacera,dobro si se setio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ненад Масловар, Никослав Бјеговић, Горан Бошковић, Винко Мариновић, Драган Мићић...фудбалске величине.

Je li Gasparu , jel to nekli stos iz Minhena ? :D Maslovar je bio klasa , bio jebac jos u Velezu , Bjegovic trt - mrt , ali covek studirao , zavrsio 2 fakulteta ... Boskovic , priznajem - sedi 1 ! Marinovic spakovao Mecu cini mi se iz slobodnjaka i solidno tukao u odbrani , Cicmi ima gol po minutu provedenom na terenu \m/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бјеговић је се истакао рекламирајући она срања која је лепио преко носа. Фазон, лакше је играо са тим. :haha:

 

У култне ваше играче спада и Стево Глоговац. :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=4hsOzoREwYU

Share this post


Link to post
Share on other sites

Драган Мићић уђе у 89. минуту и у 88. минуту да гол. :lol: Какав је усер био, сећам се. :haha:

 

Промена: Ово болдовано није грешка, ко се сећа Ћићмија разумеће. :lol:

Edited by Шарки

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...