Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

sta pricas covece?fejsa 2 puta loptu dotakao,pirlo slao paseve kao da ispred njega nema nikog...

 

 

Фејса је океј, бољи од Петровића у сваком случају. Кад је Петровић ушао уместо Фејсе, изгубили смо игру на средини.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde sad ga citiraj za derbi. Ako se javi Dutina reci mu da je debeo.

 

Ko je ovaj anonimus?

 

U vezi utakmice, najgori je Krasić bio ubjedljivo, svaku je loptu izgubio, on više čak ne zna ni trčati. Pod hitno se mora maknuti iz tima. A Kolarov najbolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolarova stvarno zaboravismo, maksimalno angažovano čovek odigrao, priključivao se često napadu i ta leva strana nam je mnogo bolje funkcionisala. Ali onaj slobodnjak kad nije ušao, eh, ono samo šačica golmana na svetu može da odbrani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde sad ga citiraj za derbi. Ako se javi Dutina reci mu da je debeo.

 

aj prestani da adovkatises...

Kolarova stvarno zaboravismo, maksimalno angažovano čovek odigrao, priključivao se često napadu i ta leva strana nam je mnogo bolje funkcionisala. Ali onaj slobodnjak kad nije ušao, eh, ono samo šačica golmana na svetu može da odbrani.

 

odigrao dobro,al su slabo stranu otvarali...

 

 

 

 

 

@rotkvarija...

 

niko nije ni primetio da je doslo do te famozne izmene fejsa-petrovic...u godinu ipo odigrao 5 utakmica...mani me bre toga...na tekmi 2 lopte nije dodirnuo...petrovic jos manje...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

zanimljiva stvar pise u novinama...zigic i fejsa napustili reprezentaciju,zigic zbog kartona,a fejsa zbog povrede skocnog zgloba koju je zaradio na samom pocetku utakmice...pise u danasnjem presu...posle godinuipo ne igranja,5 tekmi u grckoj u svim takmicenjima,protiv italije povredjen je bio najbolji na terenu...bog,a ne igrac...takav kosta jedno milijardu evra sigurno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako aludiraš na mene, onda da ti odgovorim.

Ja sam rekao da je Fejsa bio odličan, što se nikako ne može reći za Petrovića. Dok je Fejsa bio na terenu, Italijani nisu imali nikakvu inicijativu na sredini terena i to je činjenica. Niko nije rekao da je bio najbolji na terenu i prestani da izvlačiš reči iz konteksta.

Ti očigledno imaš neki problem s tim čovekom, neku predrasudu ili šta god. Ne vidim razlog za njegovo prozivanje.

Eto toliko, dok čekamo da bane tvoj advokat i da lupi nešto.

Edited by Butterfingers

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja to i kazem,da je bio super...povredjen posle vjek i vjekova ne igranja bio odlican na terenu...i to protiv italijana...milijardu evra ce da ponude za njega...ja sam prvi pricao da je fejsa dobar igrac ,ali da ga je olimpijakos uzeo na nevidjeno...to sto ti onanises na njega jer je tvoj grobar,tvoja stvar...adovokaturom se ti bavis i sa svojim drugom se u svemu slazes...ja govorim stvari koje mislim i koje su manje-vise cinjenice...sa nekim se slazem vise,a sa nekima manje...da,aludirao sam na tebe jer se mi svi ovde ozarimo kada dodjes i sve se nekako vrti oko tebe...

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde sad nemoj preterivati. Vidi se da pogrešno zaključuješ i da imaš neke opake predrasude.

Znaš, ima u zaključivanju jedna stvar koja se zove logička greška. To znači da na osnovu nekih podataka ti već pripisuješ nečemu određene osobine koje obično idu uz taj profil (ko laže taj i krade itd.). Ako želiš da budeš objektivan obrati malo pažnju na to, pa onda možemo normalno da pričamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pirlo je lopte delio pored koga je stigao i kad god je to zeleo, ne lupajte sad. Prolazili su zabari kroz sredinu kao kroz svajcarski sir.

Pirlo deli lopte pored koga hoce, nema tu pomoci, inace Ninkovic je pritiskao Pirla najvise, Stankovic (koji je takodje veci deo drugog poluvremena igrao povredjen, a niko ne prica o tome) i Fejsa su branili prostor, a prostora za pokriti ima koliko hoces kad ima Tosica i Krasica po bokovima, mada vracali su se i oni vise nego sto bi se od njih ocekivalo :).

 

За гол је искључиви кривац Рајковић, што је и он сам признао.

Kriv je Rajkovic, ali mogao je neko da ga pokrije, bili su blizu i Subotic i Fejsa i Ivanovic, al niko nije znao sta da radi, totalno su se pogubili. Taj gol mi lici na ono kad klinci igraju pa jos nisu sigurni ni kako su se podelili, a neki mangup im zavukao gol :).

Edited by krchulj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde sad nemoj preterivati. Vidi se da pogrešno zaključuješ i da imaš neke opake predrasude.

Znaš, ima u zaključivanju jedna stvar koja se zove logička greška. To znači da na osnovu nekih podataka ti već pripisuješ nečemu određene osobine koje obično idu uz taj profil (ko laže taj i krade itd.). Ako želiš da budeš objektivan obrati malo pažnju na to, pa onda možemo normalno da pričamo.

 

ti prati fudbal,pa pricaj o njemu...imaj dozu bilo kakve objektivnosti,pa sudi o coveku...zakljucujem o stvarima koje su se desili,a ne preko licnih pobuda i zelja da neka stvar treba da se desi jer ce tako da se uklopi u pricu koja mi se svidja i koja ce mi biti bliza...najlakse je reci nekom da ima predrasude kada se ne slaze sa tvojom vizijom...cinjenica je da je pizon gledao fejsu u partizanu poslednji put kada je igrao flastera na igracima,cinjenica druga je da nije igra fudbal godinu ipo dana,da je odigrao 5 utakmica...da je 2 puta operisao koleno za to vreme,da je zaboravio da vija markizija na svoj polovini,a takav igrac se ne pusta nikada jer 40 metara pretrci za 3 ipo sekunde bez problema...loptu nije pipnuo,a igru im nije kvario...nikakav ucinak...stankela je na sredini ostao sam,pirla ne moze on da zaustavi nikako...em sto je ovaj bolji,em sto je fejsa ostajao na drugoj polovini...stankela igra u italiji 13 godina,manje-vise na istom nivou...samo sto je razlika sto ,u ovom slucaju pirla treba da zatvori sa fejsom,a u interu sa kambijasom...fejsa i ninkovic zajedno nisu 3 zdrave lopte primili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja iskreno Fejsu nisam ni primetio na terenu sve dok pred kraj prvog poluvremena. A to sto kenjate kako Pirlo nije zatvaran - pa, to je ipak Pirlo. Covek je, ipak, fudbalski genije. Cinjenica je da niko od nasih nije odusevio, osim standardno dobrog Kolarova. Ali s obzirom da smo igrali sa Italijom, koja je ipak medju najjacim selekcijama na svetu, dobar smo rezultat izvukli. Ako u Sloveniji budemo imali odnos prema igri kakav je bio od 20. do 60. minuta protiv Zabara, imamo veliku sansu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

realno,nismo igrali nikako...to je tih 1:1 za koje se znalo da ce biti...nismo sansu sastavili,a jedina je sreca sto italijanima nije trebalo nista...stavili smo dva troma odbrambena da cuvaju 2 brza napadaca..zato je i rajkovic proplivao,skocio na zagradjenog igraca,proplivao,ovaj asistirao i kraj...markizio da gol iskusno...svi ocekuju sutinu,on je unutrasnjom iskusno plasira...sa slovencima bog zna sta ce biti...ako se dogovore oko raspodele para,idemo dalje...dobija se 5 milja za evropsko...bolje da se podeli nego da estonici uzmu sve...sa igrom koju igramo,nemamo sta da trazimo u sloveniji...ona igra koju sam prezirao kada igramo samo na zigica je ono sto mi moramo da igramo...nema ko nama da pravi igru...na srecu i sta bude...kada se nema sredina,igra se igra nabijanja,pa ako se posreci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja iskreno Fejsu nisam ni primetio na terenu sve dok pred kraj prvog poluvremena. A to sto kenjate kako Pirlo nije zatvaran - pa, to je ipak Pirlo. Covek je, ipak, fudbalski genije. Cinjenica je da niko od nasih nije odusevio, osim standardno dobrog Kolarova. Ali s obzirom da smo igrali sa Italijom, koja je ipak medju najjacim selekcijama na svetu, dobar smo rezultat izvukli. Ako u Sloveniji budemo imali odnos prema igri kakav je bio od 20. do 60. minuta protiv Zabara, imamo veliku sansu.

 

Прво,причаш о Пирлу као да је Меси човече. Одличан је он играч.али претерујеш.

Друго,Италија није међу најјачим селекцијама на свету. Мађио,Барзаљи,Маркизио,Касано,Кјелини као бек,Монтоливо и екипа сигурно нису врх светског фудбала.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...