Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Joj kako su me obradovali. Prvo kazna za maloumnu vladu Srbije, a sada kazna jos maloumnijem fudbalskom savezu. Picketine oterale Antica legendu, ali zato nece jebati!!!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest MassimoSavic

Polako ljudi sa osudama, mozda je i Kuruz medju njima...

 

Jesu ispali sabani veceras, dobro je sto se nisu sibali sa murijom, odnosno ni sa kim. Za poruku koju saljemo svetu mene zabole kurac. Kakvu poruku Hrvatske konstantno (daleko gori) navijaci Dinama salju, i sta na kraju njihovoj drzavi fali? Svabe, Poljaci, Madjari, pa i Srbi im redovno dolaze na more. Sta Grckoj fali? Pogledajte kakva su sranja, daleko veca, pravili ove godine? Sta imaju od te negativne slike u inostranstvu? Ne opravdavam onog istetoviranog teroristu, ali tisina bre kompleksasi! Rezonujete mi tu i cvilite kao neke sveze izblajhane tetkice...

 

 

 

 

 

Edited by MassimoSavic
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uz duzno poshtovanje - i ja navijam za Zvezdu, ali si ti debil. Nikad se ne javljam na sportu, samo pratim, ALI - simpatichno do skoro, ali si ti preterao u svemu.

Priznaj da te je najvise bolelo ovo za pedere . Kolko se secam ranije su te banovali jer si opravdavao bombardovanje Jugoslavije . Sedi 1 !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo treba izbaciti svu mafiju i lopove iz saveza pa se tek onda obracunavati sa huliganima. Problem je u savezu tj. u korenu kurca u kojem je nas fudbal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

gledao Crnogorce, imali i jednu prečku. Dobro su Englezi prošli, a Srbija sad da uči od bivše braće kako se igra za svoju zemlju.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Polako ljudi sa osudama, mozda je i Kuruz medju njima...

 

Jesu ispali sabani veceras, dobro je sto se nisu sibali sa murijom, odnosno ni sa kim. Za poruku koju saljemo svetu mene zabole kurac. Kakvu poruku Hrvatske konstantno (daleko gori) navijaci Dinama salju, i sta na kraju njihovoj drzavi fali? Svabe, Poljaci, Madjari, pa i Srbi im redovno dolaze na more. Sta Grckoj fali? Pogledajte kakva su sranja, daleko veca, pravili ove godine? Sta imaju od te negativne slike u inostranstvu? Ne opravdavam onog istetoviranog teroristu, ali tisina bre kompleksasi! Rezonujete mi tu i cvilite kao neke sveze izblajhane tetkice...

 

 

čiji je ovo dupli nalog, da mi je znati

 

u svakom slučaju, nikad gluplji nik i nikad bolja spika. Odličan post.

 

Više su mi preko kurca došli ovi što se šlogiraju od par navijača u Italiji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

RTS1 De Niro i Al Pacino , RTS2 zabarski film , sta je RTS Digital Toto Kotunjo ? Zavera ljudi :D

 

Ispravka. Nije film nego serija. :mhihi: Sve je ovo moji dragi prijatelji vec isplanirano. Kao i sve ostalo. Zato samo bez nervoze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...