Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

dekadencija je krenula kada su za pancere počeli da igraju kojekakvi brdarići, azamoe, odonkori i ostali kuranji.

 

ziva istina.zato ova generacija ima ove skupine brejkdens cigosa da ispalamari i to na suvo

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Лига им је највећи могући замисливи куртон. Репрезентација им је одлична, али опет ништа посебно, а доста играча им се формирало у иностранству (Пјанић,Медуњанин,Ибишевић...). Но небитно, ја сматрам да је то најбитнији разлог пропадања нашег спорта. Ја спорт видим као огледало друштва.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je u regionu samo crnogorska lošija i da se u njoj više namješta, mada za ovo drugo nisam siguran. Pa opet, obje reprezentacije su svjetlosnim godinama daleko od ligaškog fudbala u svojim zemljama. A u Srbiji je obratna situacija, klubovi igraju bolji fudbal nego reprezentacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd ne preterujte.Bosance je usralo isto kao sto je i nas usralo u kvalifikacijama za Juznu Afriku.Isti kurac.Imaju moj kurac odlicnu reprezentaciju,nikada ih vise nece usrati kao sada.Mi smo za njih univerzum,najbolje da su tamo neki Pjanic i Misimovic bolji od Matica i Ljajica.Da ne pricam o odbrani,imamo mozda i najjacu odbranu na svetu,a vi pricate o tamo nekim kurtonima bosancima.Nas problem su kurtonski selektor i ocajan savez.Da nam je to na nivou da vidis sto igrace ne bi boleo kurac.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...