Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Спортисти који су већ стасали 90-их су у 90 посто случајева прошли кроз систем такмичења,рада у млађим/сениорским категоријама СФРЈ. Од кад смо се ослободили мрске партизанштине чини ми се да стварамо мало лошије играче сваке следеће године.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гледао сам утакмицу младих јуче, псовао сам мртве цигане свих 120 минута и пенале. Љубинко је геније био и остао, обожавам га. Само да мафија не расканта ову екипу и да Друловић остане тренер тј. селектор и можемо се нечему надати у наредним годинама кад је репрезентативни фудбал у питању.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Браво клинци! А ми само нек наставимо да доводимо разне Милијаше,Смиљаниће,Дауде и сличне потрошене играче или полуиграче а деца нек седе на клупи.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Браво клинци! А ми само нек наставимо да доводимо разне Милијаше,Смиљаниће,Дауде и сличне потрошене играче или полуиграче а деца нек седе на клупи.

 

ej bre, ovaj jedan mali bez kluba, drugi raskinuo ugovor sa Zvezdom(!!!???), golman briljira, a po prvim timovima mongoloidi, splavari, retardi i tamo neke camuge koje su ostavljene u dzungli da crknu nejaki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тај што је без клуба је исти тај што је, срећа његова, побегао из Звезде. Надам се да ће и Ожеговић да оде, неће дечко никада шансу добити код нас, морају да играју Дауде и Касалице.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ustaše na drogama

sa Indeksa: "Jedini gol na utakmici bilo je djelo Aleksandra Lukovića, koji je glavom u 57. minuti zatresao mrežu na asistenciju imenjaka Mitrovića".

 

Ово си скинуо са сајта ДСС-а. :bigblue:

 

gospodin Maršićanin lično izradio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није. :haha:

Његов син се дружио са Готичним.

Не могу да се сетим који је ник користио. Није много постовао, али је ускочио кад су кренуле прозивке. Досађивао на ПП, претио итд.

 

Ипак, победа овог форума је присуство малог Давида.

 

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT1T-9TTZyPQ8PeTczEExt6EiBmbhkhArwiWhciTGnRGvbw-b8X

Штета што тај лик више не долази.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...