Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

sta smo imali veceras

zute koji imaju jedinu zelju da ne predju pola

plave, koji igraju sa tri stopera, centriraju a zuti i visi i snazniji u duelu za klasu i koji ne stvore krstenu sansu

i treba da ih zalim? ocu boli me kurac

Edited by darkonet

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ne racunamo velikog Gordona Benksa, Silton, Klemens i Siman ali moj favorit je Kris Vuds, branio je za rendzere protiv Zvezde, prava macka na golu, odlican

da, Erikson, jbg, imao je on velikih uspeha kao trener, odlican sa Benfikom, jos bolji sa Laciom, sve posle bilo landara pisore

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne računam, nisam ih gledao izuzev Simana, koji je, iako povremena kiksara, svakako za 2 klase iznad gore pobrojanih. Šilton, Benks.. gledao nešto malo po snimcima. Ceo život se divim onoj Benksovoj odbrani Peleu '70. kad je s nekih pola metra visine prebacio loptu preko gola.

pod "100 godina" podrazumevam zadnjih 15ak

 

jes ti to bio golman Darko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne računam, nisam ih gledao izuzev Simana, koji je, iako povremena kiksara, svakako za 2 klase iznad gore pobrojanih. Šilton, Benks.. gledao nešto malo po snimcima. Ceo život se divim onoj Benksovoj odbrani Peleu '70. kad je s nekih pola metra visine prebacio loptu preko gola.

pod "100 godina" podrazumevam zadnjih 15ak

 

jes ti to bio golman Darko?

 

ta Benksova odbrana je proglasena za najbolju ikad, kosi se sa prirodnim zakonima

bio sam golman davno, pisao sam ranije o tome, sve dok me nauka nije uzela pod svoje

Major zna koliko je to gorak 'leba :)

 

Siman je usrao 2002. godine, mamicu mu jebem

Kuruze, govori li ti sta ime Artima Sakirija? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...