Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Bato,morate terene popraviti, situacija kod autogola me podsetila na gol Kolimora beše valjda u počecima PL, odskoči lopta o džombu i jepse golmane

 

Naši užas odbrana, lovili nas na kontre i neuspešne ofsajd zamke veći deo utakmice i isplatilo se... No aj sad, dobijemo nekako Gruziju i eto nas,loša grupa, a mi najmanje loši fazon

 

Verujem da bi Major bolje vodio Hrvate od Čačića

 

I naravno, za koga se navija u odsudnom kijevskom duelu? :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

За Украјину, наравно. Много волим ту земљу и ред је да оду на СП у ту злочиначку творевину Русију.

 

А за пар година гледаћете и Путина како му суде због ратних злочина.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Коки је двадесетак година живео у заблуди и ја сам спреман да му у сваком тренутку прогледам кроз прсте.

Ако је после Коштунице изабрао Радуловића, за пар година ће уместо Путина изабрати Трампа или неког другог, још бољег.

 

Него, нешто размишљам, колико су се усрали ови Аргентинци, лако би могли да извисе и не оду на СП.

Биће им јебено у Еквадору, неће да им препусте бодове тек тако иако су одавно извисили.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da ga i Ameri izbegavaju, žao bi mi bilo da se ne plasiraju, ljudi su vazda bili profesionalci, da se ne lažemo

 

Infrastruktura valja, žene valjaju, biće ok prvenstvo, posle nekako oduzeti Kataru i dati Amerima, oni mogu to za 6 meseci organizovati, a svako emigraciju ima, pošteno

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba da bude srecan sto nije ono vreme, Max bi stao na celo repstacije, dobijali bi svaku petardom

ili...zna se vec

 

potpuno mi je svejedno ko ce od fasista u baraz iz Kijeva kad ih tamo ceka italija

 

nasi losi pozadi, Dron i Rukavina jbt, moze li gore a Bane i Kolarov bivsi, jezivo

proci cemo, cak i mi nismo u stanju da zaseremo ovako laku grupu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naši ne bi bili naši kad nam ne bi vadili živce čitavih 165 minuta od mogućih 180. Ali čestitam, ovo je uspjeh kad se sve svede,

Kako god da prođu na SP, smatram da Muslin mora da ostane na klupi i za naredni ciklus. Svima je jasno da ova ekipa ne može da ostvari neki veći rezultat na SP. Mislim da bi krajnji domet bio ulazak među 16, a sve preko toga bi bilo za istoriju. Vidi se da im fali iskustvo kolektiva, iskustvo cjeline, a pod tim smatram baš ovaj tim kao kolektiv. Zbog toga treba da ostanu pod Muslinovom palicom još barem jedan ciklus, da se ta kohezija učvrsti, da se srode kao jedna ekipa koja se međusobno dugo poznaje. Bane, Kolarov, Stojković i možda još neko će se sigurno oprostiti od reprezentacije nakon SP, ali će ostati Tadić, Mitrogol, Kostić, kapiram i Matić, tako da će to neko jezgro ostati.

Dosta smo vala promjenili selektora u posljednjih 5 godina. Muslin jeste malo mator, ali može barem još dvije godine. Neprolazak grupe na SP u Rusiji ne treba doživjeti kao katastrofu. Pada mi na pamet Osim koji je imao neuspješna dva ciklusa kvalifikacija dok preko trećeg nije došao do Italije '90. Mada, on je na raspolaganju imao generaciju Čileanaca. Mi imamo ove sa Novog Zelanda, od kojih su se nažalost mnogi negdje zagubili, nestali i nisu u globalu dali taj impakt koji smo očekivali da će dati do sada. Ipak, i iz te generacije ima ih koji mogu da se iskoriste za novi ciklus kvalifikacija nakon Rusije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u godini kada Cileanci slave jubilej Srbija overava SP u Rusiji

Slucajnost? Ne bih rekao.

 

jbg na kraju kad se svede sve, nije bitno sto ne znamo i numemo ali kao prvi u grupi idemo na SP, moze se Muslinu prigovarati za mnoge stvari, sto izvede napadaca i cuva 1:0 umesto da resi ali covek ne gaji napadacki stil iako je Srbija dala 20 golova, taktika mu se svodi na rezultat a to je i postigao na kraju

a dogodine idemo u Rusiju, ako se koja igra u Niznjem Novgorodu ili Samari ja cu ici tamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja odgledah Argentinu, doduse malo pospan malo pripit

 

kako je majstor Lesi odigrao, mislim da bi i moj FK Hajduk Veljko sinoc odveo na SP, prava privatna zurka, stvarno jebo SP bez ovakvog boga

valjda samo Sampaoli zna zasto mu ne igra Dibala, pa Ikardi u prvoj, zasto se Iguain ne zove a igra ladno Benedeto iz Boke..

a mogao sam da se zakunem da ce Cile dobiti Brazil...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio Cile bolji u prvom, pritisnuli Brazil, veci posed lopte - ali nemau krstenog napadaca...previse se Sancez izvlacio na bok, a Vargas igra na staru slavu (takodze e vise krilni napadac, nego klasika spic)...steta za maga Valdiviu, prolazio kroz troicu, slao dobre lopte, ali nema ko da finisira

 

Na sve to se poklopilo da Bravo, koie do tad branio zicere, kiksne na neki polulagan sut Alvesa...i ondae temperament izasao na videlo :bigblue: Vise su tukli Brazilce i svadzali se sa sudiama, no sto su igrali

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...